Skocz do zawartości

Coronavirus


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

https://rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/7,34962,28504257,stalowa-wola-definitywny-koniec-fabryki-maseczek-linie-produkcyjne.html

No i fajnie.

 

W sierpniu 2020 roku w hali, wybudowanej przez Agencję Rozwoju Przemysłu za ponad 24 mln zł, stanęło osiem linii produkcyjnych sprowadzonych z Chin. Ale z fabryki nie wyszła ani jedna maseczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

wiem,ze sie cieszysz:

- ,,ach ta mozliwosc biegania po lasach w masce``,

- kolejna mozliwosc przyjecia czegos obcego do swojego ciala,

- ponowna mozliwosc robienia zakupow poza 10-12 (czy kiedy tam byly te godziny dla seniorow ? ),

- brak mozliwosci pojscia do zawirusowanego kina czy teatru,jak w zaciszu domowym obejrzec filmidlo na hbo czy innym netflixie,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marceli73 napisał:

Jakby Warriorsi znowu ściągneli  duranta  za Wigginsa, Poola, Wiesmana i Kuminge to po zastanowieniu byłbym za. Tzn życzyłbym szybkiej kontuzji któremuś z trójcy GSW i szybszego końca jak GSW 2019. Tak żeby po nauczce z LAL i Brooklyn już wiecej nei chcieli tworzyć superteamów w lidze.  I żeby takie teamy były zupełnei ogołocone po tym etapie. Tymczasem możemy mieć znowu dwa superteamy. Tym razem LAL i GSW. LAL będzie superteamem (jak pozyskają Irvinga za Bricka) dopóki nie okaże się ze znowu Davis nie może grać w PO a GS może pójdzie ich drogą. OBY.  

Mam nadzieje że ta wymiana zamknie przyszłość GSW jak już tak chcą tu i teraz. Najlepiej jakby zaraz po wymioanie im sie coś sp.... 

POTENCJALNY POWRÓT DURANTA DO GSW TO DLA MNIE CHORY POMYSŁ. Znowu chcą zniszczyć ligę. 

Przypominam, ze dla ciebie chorym pomysłem jest szczepienie się. Także z dystansem, nie wspominając o życzeniu komukolwiek kontuzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Eliasz napisał:

Przypominam, ze dla ciebie chorym pomysłem jest szczepienie się. Także z dystansem, nie wspominając o życzeniu komukolwiek kontuzji.

Nie szczepienie Bo to preparat CIĄGLE eksperymentalny. Nie nazywaj tego gówna szczepieniem. Już myślący ludzie wiedza co to jest i co to dało i czemu służy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ptak napisał:

Służy depopulacji, kontroli (nano czipy) i spiskowi reptilian. W końcu Edyta Górniak wie co mówi.

Edytka jak na kobitkę za dużo koksu wciągnęła i ewidentnie jej się pod kopuła zmiękczyło. Durant ma 34 lata ale nie brać go za drobne byłoby błędem wizerunkowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, josephnba napisał:

@ely3 z garlandem się nie zgodzę 

Chłopak potrzebował tylko żeby ten jebany sexton się połamał i oddał mu lejce

Nie życze źle collinowi, ale to był hamulcowy Cavs i przede wszystkim Dariusa 

Sexton powinien grac z lawki - ta kontuzja to moze byc podwojne zbawienie - bedzie musial sie odbudowac a nie wiem czy beda go teraz na sile pchac do S5, umowa tez pewnie bedzie skromniejsza chyba ze go spakuja i wysla gdzies w snt

Godzinę temu, marceli73 napisał:

Nie szczepienie Bo to preparat CIĄGLE eksperymentalny. Nie nazywaj tego gówna szczepieniem. Już myślący ludzie wiedza co to jest i co to dało i czemu służy. 

w tym momencie (juz od dluzszego czasu, wiele roznych produktow) zarejestrowany oficjalnie - o czym Ty piszesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, memento1984 napisał:

 

w tym momencie (juz od dluzszego czasu, wiele roznych produktow) zarejestrowany oficjalnie - o czym Ty piszesz?

3 mln uchodźców ze słabo "wyszczepionej" Ukrainy, którzy uciekli do Polski, w której przed 24 lutego covidowe szury otwarcie chciały ograniczać wolność osobom, które niezdecydowały się na "dobrowolne" przyjęcie preparatów oferowanych przez kilka koncernów medycznych, udowodniły, że po pierwsze temat to była jedna wielka lipa, patrząc po tempie w jakim został zamieciony pod dywan, a po drugie, że te preparaty to gówno, jak wspomniał Marceli, bo wbrew narracji z zimy 2021/22, o zgrozo, żyjemy!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Koelner napisał:

Edytka jak na kobitkę za dużo koksu wciągnęła i ewidentnie jej się pod kopuła zmiękczyło. Durant ma 34 lata ale nie brać go za drobne byłoby błędem wizerunkowym.

Chyba nigdy nie widziałem takiego zwrotu akcji ze zdania na zdanie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ptak napisał:

Służy depopulacji, kontroli (nano czipy) i spiskowi reptilian. W końcu Edyta Górniak wie co mówi.

Edytka powtarza głupoty przez to przysłuża się tym BYDLAKOM którzy nas chcą wyprać z kasy,  z własności, z wolności i ze zdrowia.

2 godziny temu, Przemus napisał:

Pół składu za Duranta wg mnie głupota że strony Gws. 

Niech idą w tą wymianę. Skończą się za 2 lata zamiast jeszcze 5 rządzić.

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.