Skocz do zawartości

Coronavirus


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Kubbas napisał:

Polska numer 1 na swiecie

granice zamkniete dla obcokrajowcow, Polacy wracajacy na 14 dni do kwarantanny

puby koleje wszystko pozamykane

brawo brawo brawo

No i opcja zabrania Kathy mi uciekła. Tylko Co z transportem? Każdy kierowca tira 14 dni kwarantanny również ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Jak tam LoL idzie? Diamencik pykniety?

Nie no. Żłobek zamknięty + żona też w domu, więc trochę lipa. Dziś jednego fake calla odbyłem ('ej będę też mówił, więc muszę drzwi zamknąć!' xD) a tak to wieczorki tylko :(

Idź Pań w **uj z taką kwarantanną.

Chociaż z drugiej strony nie pamiętam kiedy chodziłem non stop tak nażarty xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym ze Europa jest przegrana to gruba przesada. Brutalnie mówiąc:

nawet jak ludzie będa umierać hurtowo to już po wszystkim okaże się ze społeczeństwa europejskie odmłodniały, a ich systemy emerytalne nabrały powietrza. Powstanie nowa prężna branża opierajaca swój model biznesowy na gromadzeniu przez społeczeństwa wszelkiego typu środków higienicznych w domu na przypadek nowej pandemii, itp.

Tragedie ludzkie to jedno, a cyferki i gospodarka to drugie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, january napisał:

Rząd wprowadza zakaz zgromadzeń publicznych powyżej 50 osób, w tym zgromadzeń państwowych i religijnych

Wprowadza, wprowadzi czy wprowadził?

Nie widze jasnej deklaracji i co grozi za nieprzestrzeganie? To istotne bo w razie co wielu nie bedzie przestrzegac

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Jak myślisz? Mieli to wszystko zaplanowane wcześniej i czekali z ogłoszeniem na piątek wieczorem, żeby giełda nie umarła od razu???

Dziś się coś tam odbiło, ale fakt. Musieli wyczekać.

Swoją drogą co tak cicho o antyszczepionkowcach? Rozumiem, że na Covid też szczepionki nie chcą jak ją opracują?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kucio napisał:

Do wtorku zamkną przemieszczanie się wewnątrz kraju. To już kwestia czasu. Jak pęknie 100 zakażeń to wjadą wszystkie obostrzenia.

Nie mam nic przeciwko. Na ulicach powinny zostać tylko TIRy i dostawy ale tylko z artykułami spożywczymi, lekami i środkami higienicznymi.

W sumie to jest całkiem dobra okazja aby rzucić palenie. Ktoś się przyłącza do czelendżu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Nie mam nic przeciwko. Na ulicach powinny zostać tylko TIRy i dostawy ale tylko z artykułami spożywczymi, lekami i środkami higienicznymi.

W sumie to jest całkiem dobra okazja aby rzucić palenie. Ktoś się przyłącza do czelendżu?

 

Ja o tym myśle ;) 

Teraz, rw30 napisał:

ponoć zawieszajo loty miedznarodowe tak? nie tak planowałem zakończyć moje 9-letnie światowe tournee

Musisz tam dalej kiblowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.