Skocz do zawartości

Coronavirus


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, Deltuś napisał:

Pytanie czy to prawda, że facet był po wylewie i tylko ta sąsiadka się nim opiekowała. Wtedy raczej nie można nazwać go debilem tylko ofiarą. 

Był a sąsiadka gotowała mu i robiła zakupy. Z drugiej strony facet też psioczyl mocno na lekarzy, a szczepionki to był spisek itd więc nie wiadomo na ile posłuchał się sąsiadki bo się bal że się obrazi a na ile pokrywało się to z jego światopoglądem więc tego czy był debilem czy ofiarą pewnie się już nie dowiemy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

Czyli jak kobiety wybierają wyższych to potwierdza Twoja tezę ale jak mężczyźni wybierają niższe ( ale tylko do związku  nie do skoku w bok) to wzrost nie musi się wiązac z atrakcyjnościa? ;)

Ale kobietom się wysocy faceci podobają, kobiety facetom niekoniecznie. Jakbym miał wybrać czy wolę 160 czy 175, nie dałbym Ci odpowiedzi, praktycznie każda kobieta na pytanie 170 czy 185 powie, że 185 :)

Wzrost kobietom nie wiąże się z atrakcyjnością(chyba, że jest skrajnością)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RappaR napisał:

Ale kobietom się wysocy faceci podobają, kobiety facetom niekoniecznie. Jakbym miał wybrać czy wolę 160 czy 175, nie dałbym Ci odpowiedzi, praktycznie każda kobieta na pytanie 170 czy 185 powie, że 185 :)

Wzrost kobietom nie wiąże się z atrakcyjnością(chyba, że jest skrajnością)

Dlatego kobiety żeby się spodobać facetowi zakładają crocsy zamiast szpilek? 

Kobiety do seksu wola wyższe ale do związku wola niższe. Czyli wola uprawiać seks z tymi mniej atrakcyjnymi? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Koelner napisał:

chyba w dobie instagrama i pokazania się na Malediwach czy w dobrej furze jest nadal factorem 

W ogóle. 
Jedyne kobiety, które polecą na Twój hajs to prostytutki. 

Wiadomo, że trzeba spełniać pewne minimum, ale jak zarabiasz dość, by się w miarę prezentować, to kobiety wali czy masz 5 tysięcy miesięcznie, czy 50 tysięcy.

A obecne laski prędzej by ogarnęły sobie sex camy do Malediwów, niż by tam jechały z kimś, z kim nie chcą dla samego wyjazdu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, RappaR napisał:

Ale kobietom się wysocy faceci podobają, kobiety facetom niekoniecznie. Jakbym miał wybrać czy wolę 160 czy 175, nie dałbym Ci odpowiedzi, praktycznie każda kobieta na pytanie 170 czy 185 powie, że 185 :)

Wzrost kobietom nie wiąże się z atrakcyjnością(chyba, że jest skrajnością)

średnia wzrostu kobiet w Polsce to 160 cm , więc nawet jeśli przyjmiemy że 170 cm to wysokie to długie nogi zawsze na propsie 

1 minutę temu, RappaR napisał:

W ogóle. 
Jedyne kobiety, które polecą na Twój hajs to prostytutki. 

Wiadomo, że trzeba spełniać pewne minimum, ale jak zarabiasz dość, by się w miarę prezentować, to kobiety wali czy masz 5 tysięcy miesięcznie, czy 50 tysięcy.

A obecne laski prędzej by ogarnęły sobie sex camy do Malediwów, niż by tam jechały z kimś, z kim nie chcą dla samego wyjazdu

rzadziej spotka się biedaka z fajna dupa niż bogatego ze słaba , to jest fakt . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Dlatego kobiety żeby się spodobać facetowi zakładają crocsy zamiast szpilek? 

Bo szpilki są sexi, nie chodzi o wzrost :) Daj dwie laski facetowi do oceny, jedną na koturnach, drugą na szpilkach :)

3 minuty temu, fluber napisał:

Kobiety do seksu wola wyższe ale do związku wola niższe. Czyli wola uprawiać seks z tymi mniej atrakcyjnymi? 

Mogą działać inne czynniki, niż tylko wzrost, które jednak ze wzrostem są związane. Prawie wszystkie sexbomby ostatnich lat jakie potrafię sobie przypomnieć, były niskie.

Aniston, Mila Kulin, Megan Fox, Lopez, Scarlet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał:

rzadziej spotka się biedaka z fajna dupa niż bogatego ze słaba , to jest fakt . 

To jest fakt. Ale jak ktoś ma hajs, to dużo częściej uprawia sport, dba o siebie, ma jakieś zainteresowanie, wyższe wykształcenie itd.

Napisałem - trzeba mieć pewne minimum hajsu, by móc sobie ogarnąć prezencję. Tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RappaR napisał:

To jest fakt. Ale jak ktoś ma hajs, to dużo częściej uprawia sport, dba o siebie, ma jakieś zainteresowanie, wyższe wykształcenie itd.

Napisałem - trzeba mieć pewne minimum hajsu, by móc sobie ogarnąć prezencję. Tyle

Wiadomka ale kobicie jak fizycznie w miarę podoba się facet to przeżyje jeśli wie że ma hajs a hajs to nie same pieniądze i nie chodzi o prostytutki. „Normalna” dziewczyna może myśli o założeniu rodziny i np trójce dzieci i będąc inteligentna oraz myśląca o przyszłości weźmie tego trochę brzydala z kasa niż Armando gołodupca. kobity są bardziej złożone :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Koelner napisał:

Wiadomka ale kobicie jak fizycznie w miarę podoba się facet to przeżyje jeśli wie że ma hajs a hajs to nie same pieniądze i nie chodzi o prostytutki. „Normalna” dziewczyna może myśli o założeniu rodziny i np trójce dzieci i będąc inteligentna oraz myśląca o przyszłości weźmie tego trochę brzydala z kasa niż Armando gołodupca. kobity są bardziej złożone :P

Właśnie świeżo w pracy u mnie była dość skomplikowana sytuacja pod tym względem, ale ogółem wybrała Armando gołodupca z 4k od gościa z 4 razy tyle :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.12.2021 o 14:39, julekstep napisał:

Smerf Wazniak napisal cos bez sensu i krzyczy ze to nie jego reka?

NIESAMOWITE! Grudniowa nowosc na forum!

xD

to chyba mnie nie widizales xD

zreszta i tak 'parkujace kobiety' <<< typy w jaskrawych bmw/audi na autostradach jesli chodzi o wspopczynnik drogowej zenady :)

Wskaż coś bez sensu :) 

Dlaczego usuwane są posty, które uwypuklają niegramotność Twoich wypowiedzi? Podobnie z kwestia personalnych pogoni po wszystkich tematach. 

 

W dniu 23.12.2021 o 14:56, Pan A. napisał:

Ważniak to bierze na klatę... (🤣🤣🤣)

....i już za chwilę ruszy z serią postów pt. "Mam wyj.bane".

😁

No. 

Niestety, nigdy nie napisałem pół postu rynsztokową frazą.

 

13 godzin temu, fluber napisał:

No co Ty, nie poznałeś żony podczas zmywania? ;)

 

W dniu 23.12.2021 o 14:15, fluber napisał:

Seksizm i słoma w butach często idą w parze

Fakt.

 

Ps.

Po tygodniu jesteś już w stanie wskazać co udowodniłeś (trzeci raz pytam), pomijając zaoranie własnej teorii?

Jak zwykle, pierwsza idzie ignorancja, potem buta, a na końcu zwykłe chamstwo. I tak w koło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Koelner napisał:

Zaraz jej się znudzi :P 

Żeby było śmieszniej, to właśnie brzydszy, a bogatszy był odskocznią :)

A ona mocno biedna, bo niższy personel medyczny :) I bliżej 30, jak 20 :)

Naprawdę trochę czasu mi minęło, by pojąć jak bardzo obecnie laski nie zwracają uwagi na hajs, bo jednak miałem wbite pewne wzorce.

Może jakieś samotne matki z dziećmi. Laski bez obciążeń na takie rzeczy w ogóle nie zwracają uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, starYfaN napisał:

 

Ps.

Po tygodniu jesteś już w stanie wskazać co udowodniłeś (trzeci raz pytam), pomijając zaoranie własnej teorii?

Jak zwykle, pierwsza idzie ignorancja, potem buta, a na końcu zwykłe chamstwo. I tak w koło.

Ja już nawet nie pamiętam o czym pisaliśmy;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, starYfaN napisał:

Wskaż coś bez sensu :) 

Twoja działalność na forum

15 minut temu, starYfaN napisał:

Dlaczego usuwane są posty, które uwypuklają niegramotność Twoich wypowiedzi? Podobnie z kwestia personalnych pogoni po wszystkich tematach. 

Bo mam moda / wtyki u modów / zhakowałem forum (już nie pamiętam dokładnie jaka była Twoja teoria)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka: Partnerka jednego z członków mojej rodziny, lat 46, stwierdziła ostatnio że po drugiej dawce zaczęła miec problemy z regularna miesiączka! Powiedziałem jej że nie słyszałem jeszcze o pojedynczym przypadku takiej komplikacji po szczepionce, i że być może niestety są to pierwsze objawy menopauzy… gdybyście widzieli jej minę :o oczywiście wcześniej spytaliśmy ją z ojcem czy była chociaż u lekarza, przebadać jakie przyczyny, to nie, ona wie ze to szczepionka bo zaraz po drugiej dawce ma te problemy i to jest oczywiste ze szczepionka, milion innych czynników nie ma na to wpływu ;)

Ergo teraz jak ktoś umrze we śnie to to musi być szczepionka, milion innych możliwych przyczyn nie jest możliwe, na pewno szczepionka. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, RappaR napisał:

Żeby było śmieszniej, to właśnie brzydszy, a bogatszy był odskocznią :)

A ona mocno biedna, bo niższy personel medyczny :) I bliżej 30, jak 20 :)

Naprawdę trochę czasu mi minęło, by pojąć jak bardzo obecnie laski nie zwracają uwagi na hajs, bo jednak miałem wbite pewne wzorce.

Może jakieś samotne matki z dziećmi. Laski bez obciążeń na takie rzeczy w ogóle nie zwracają uwagi

Może masz lepszy przegląd , ja jestem w towarzystwie na etapie 2-3 dziecka lub rozwodów no i rozwodu dzieją się przeważnie z powodu hajsu . dla samego bzykania może hajs i tak nie gra roli :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał:

Może masz lepszy przegląd , ja jestem w towarzystwie na etapie 2-3 dziecka lub rozwodów no i rozwodu dzieją się przeważnie z powodu hajsu . dla samego bzykania może hajs i tak nie gra roli :P

Ja na etapie kobiet sprzed 30.

Wiadomo, istotne jest byś mieszkał sam, miał samochód, mógł wyjechać na wakacje i miał na wyjście do restauracji, ale jak osiągniesz ten poziom, to nie robi różnicy czy auto za 25k czy za 250k. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.