Skocz do zawartości

Coronavirus


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, julekstep napisał:

tylko że w 2009 i 2010 wampiry były pozytywnymi bohaterami ratującymi świat a nie ekwiwalentem wampira z ochoty

podobnie jak piraci (z karaibów)

ot grali ich przystojni aktorzy

W moim przypadku nie byłem "przystojnym wampirem" (z powodu braku poszukiwanych cech fizycznych), byłem tylko "wampirem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Koelner napisał:

czasy zmieniają i pamiętaj że gruby i biedny to gruba świnia a gruby i bogaty to słodki miś

Tak, bogactwo jest afrodyzjakiem, ale jeszcze silniejszym bo sięgajacym do bardziej pierwotnych czesci mózgu jest "wampir". "Stara" poznawała wtedy gosci z kasą i to Ci zostali ujęci słowem "burak" - co to on nie ma i czym nie jeździ.

Ogólnie wniosek z tego taki ze jak chcecie żeby laska na was poleciała ktoś musi was przedstawić jako mrocznego niebezpiecznego typa po którym zupełnie nie wiadomo czego sie spodziewac i ze chodza plotki ze zabiliscie jakiegos goscia ale was uniewinniono - taka charakterystyka  przebija nawet miliarderów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, darkonza napisał:

 

Ogólnie wniosek z tego taki ze jak chcecie żeby laska na was poleciała ktoś musi was przedstawić jako mrocznego niebezpiecznego typa po którym zupełnie nie wiadomo czego sie spodziewac i ze chodza plotki ze zabiliscie jakiegos goscia ale was uniewinniono - taka charakterystyka  przebija nawet miliarderów :P

Tu już prawie wszyscy zonaci więc jakoś sobie poradzilismy bez tego;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, darkonza napisał:

Tak, bogactwo jest afrodyzjakiem, ale jeszcze silniejszym bo sięgajacym do bardziej pierwotnych czesci mózgu jest "wampir". "Stara" poznawała wtedy gosci z kasą i to Ci zostali ujęci słowem "burak" - co to on nie ma i czym nie jeździ.

Ogólnie wniosek z tego taki ze jak chcecie żeby laska na was poleciała ktoś musi was przedstawić jako mrocznego niebezpiecznego typa po którym zupełnie nie wiadomo czego sie spodziewac i ze chodza plotki ze zabiliscie jakiegos goscia ale was uniewinniono - taka charakterystyka  przebija nawet miliarderów :P

plot twist

laski dowiedziały się że wróciłeś do miasta 'zarobiony' i sprzedały ci historię że jedna leci na Ciebie boś macho, Ty się zajarałeś i w to wierzysz do dziś + jarasz się że rozgryzłeś kobiety

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Deltuś napisał:

Codziennie masz wiadomość o tym, ze jakiś sportowiec "nagle" zmarł.

A twarde dane, które to potwierdzą?

W dniu 9.12.2021 o 23:02, Deltuś napisał:

Znacznie więcej jest zasłabnięć i zgonów wśród sportowców od czasu rozpoczęcie szczepień

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, julekstep napisał:

laski dowiedziały się że wróciłeś do miasta 'zarobiony' i sprzedały ci historię że jedna leci na Ciebie boś macho, Ty się zajarałeś i w to wierzysz do dziś + jarasz się że rozgryzłeś kobiety

Nikt nic nie sprzedawał, wróciłem do miasta, rzuciłem torby i polazłem do najbliższego lokalu. Nikt mnie tak nie kojarzył ani ja nikogo, byłem średnio zarobiony i bezrobotrny bo rzuciłem robotę  nie majac na oku innej (pozostałem bezrobotny przez prawie rok)

O rany, nie o tym miało być, to miał być tylko kolejny argument na to jakimi jesteśmy zwierzętami a tu jakies dziwne niedowierzanie wyczuwam. Kurka, my też wolimy wejść w związek z cytatą atrakcyjną zołzą, niż z super miła, uczynną, przyjazną ale płaską chłopczycą. To to samo  tylko w drugą stronę a laskom też trudno w to uwierzyc

 

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, julekstep napisał:

plot twist

laski dowiedziały się że wróciłeś do miasta 'zarobiony' i sprzedały ci historię że jedna leci na Ciebie boś macho, Ty się zajarałeś i w to wierzysz do dziś + jarasz się że rozgryzłeś kobiety

Laski obecnie akurat strasznie mało lecą na hajs, to naprawdę mało istotny czynnik obecnie. Jak ktoś nie ma dzieci, to zarobki są mniej więcej równe i ogarnięte laski mają dość na swoje spokojne życie.

Nie zacznie chodzić z gościem, który jej nie pociąga w imię tego by mieć ładniejsze mieszkanie czy nowszy samochód, hajs obecnie jest mało istotną cechą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, RappaR napisał:

Laski obecnie akurat strasznie mało lecą na hajs, to naprawdę mało istotny czynnik obecnie. Jak ktoś nie ma dzieci, to zarobki są mniej więcej równe i ogarnięte laski mają dość na swoje spokojne życie.

Nie zacznie chodzić z gościem, który jej nie pociąga w imię tego by mieć ładniejsze mieszkanie czy nowszy samochód, hajs obecnie jest mało istotną cechą :)

'obecnie' słowo klucz

zakładam że historia darkiego miała miejsce w 90's czy 00's - gdzie jednak hajs był dużo większym factorem (standard w biedniejszym społeczeństwie - gdzie nie chodzi o to żeby mieć 'ładniejsze' czy 'nowsze', ale żeby w ogóle mieć)

6 minut temu, darkonza napisał:

Większość mężczyzn, najfajniejsze z charakteru laski przegrywaja na rynku "matrymonialnym" z cwanymi humorzastymi ale atrakcyjnymi "zdzirami"

no i po to typy łapią expa życiowego, żeby:

- szybko kminić że panna jest lewa (wiadomo że wchodząc w związek 'zołza' nie pokaże że jest 'zołzą')

- po skminieniu uciekać 

jak w każdym innym aspekcie życia w sumie

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, darkonza napisał:

Większość mężczyzn, najfajniejsze z charakteru laski przegrywaja na rynku "matrymonialnym" z cwanymi humorzastymi ale atrakcyjnymi "zdzirami"

Nic z tych rzeczy. To znaczy żeby podymac to może ale do stałego związku to nie. 

Mężczyźni uwielbiają modelki, ale raczej jako obiekty westchnień niż życiowe partnerki.  Seksualna przygoda z wysoką pięknością to marzenie godne spełnienia, jednak przed ołtarzem panowie wolą powiedzieć ''tak'' niższej kobiecie. Tak przynajmniej wynika z badań brytyjskich naukowców z Open University, którzy przepytali ponad 10 tysięcy mężczyzn urodzonych w 1958 roku

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał:

zakładam że historia darkiego miała miejsce w 90's czy 00's - gdzie jednak hajs był dużo większym factorem

Byłem bezrobotny, nie miałem też samochodu. No ile razy mam mówić ze to nie kasa.

Godzinę temu, fluber napisał:

Mężczyźni uwielbiają modelki, ale raczej jako obiekty westchnień niż życiowe partnerki.  Seksualna przygoda z wysoką pięknością to marzenie godne spełnienia, jednak przed ołtarzem panowie wolą powiedzieć ''tak'' niższej kobiecie. Tak przynajmniej wynika z badań brytyjskich naukowców z Open University, którzy przepytali ponad 10 tysięcy mężczyzn urodzonych w 1958 roku

Wzrost nie musi się wiązać z atrakcyjnością. No i jeśli chodzi o wzrost to znów potwierdza stereotypy. Norma to trochę starszy, wyzszy facet, choć oczywiscie jest wiele wyjątków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, darkonza napisał:

 

Wzrost nie musi się wiązać z atrakcyjnością. No i jeśli chodzi o wzrost to znów potwierdza stereotypy. Norma to trochę starszy, wyzszy facet, choć oczywiscie jest wiele wyjątków

Czyli jak kobiety wybierają wyższych to potwierdza Twoja tezę ale jak mężczyźni wybierają niższe ( ale tylko do związku  nie do skoku w bok) to wzrost nie musi się wiązac z atrakcyjnościa? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, julekstep napisał:

'obecnie' słowo klucz

zakładam że historia darkiego miała miejsce w 90's czy 00's - gdzie jednak hajs był dużo większym factorem (standard w biedniejszym społeczeństwie - gdzie nie chodzi o to żeby mieć 'ładniejsze' czy 'nowsze', ale żeby w ogóle mieć)

chyba w dobie instagrama i pokazania się na Malediwach czy w dobrej furze jest nadal factorem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem bardzo dobra  analize tych problemow piłkarzy. 

https://thecovidworld.com/analysis-of-football-injury-data-from-2015-2021-are-heart-related-injuries-more-frequent-in-year-2021/

 

@Deltuś ten gościu by żył, gdyby nie był debilem słuchającym sąsiadki, bo pomoc medyczną miał, wolal sluchac jakiejś oświeconej. Tu mamy kolejny przykład jak przez zla opiekę medyczna/za dużo filmików z żółtymi napisami zginął kolejny oświecony husarz.

 

Mistrz kickboxingu zmarł z powodu powikłań po COVID-19. Odmówił przyznania się do ciężkiej choroby i wypisał się wcześniej ze szpitala, nazywając COVID „małym wirusem”. W domu robił sobie terapie tlenową. Walczył tak przez miesiąc. Zmarł przez zatrzymanie akcji serca. 

 

https://www.msn.com/en-us/news/world/kickboxing-champ-dies-after-refusing-to-admit-he-has-covid-checking-himself-out-of-hospital/ar-AASbPoK

 

Co nie zmienia faktu, że szczepionki to syf,  jeśli z tego co podawal memento/fluber stosunek problemow covid-szczepionka to jakieś 4:1. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Reikai napisał:

Ciekawe że w tym roku KAŻDA przyczyną kontuzji wzrosła w stosunku do wartości oczekiwanej. 

23 minuty temu, Reikai napisał:

 

@Deltuś 

Co nie zmienia faktu, że szczepionki to syf,  jeśli z tego co podawal memento/fluber stosunek problemow covid-szczepionka to jakieś 4:1. 

Czy ja wiem? W przypadku szczepionek to najpoważniejszy skutek uboczny, w przypadku covid jedno z wielu mniej znaczących powikłań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.