Skocz do zawartości

Coronavirus


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Sewer napisał:

Można by było założyć, teraz kiedy będziemy siedzieć więcej w domu byłaby tam niezła imba.

„Dzisiaj odpaliłem puszkę cieciorki na parze. Miazga na ciepło” 

„ha, a u mnie  fasola w sosie pomidorowym. Nie heinz ale tez dobra” 

Niby to ten czas ale jednak nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, lorak napisał:

ktoś wspominał, że we włoszech zamknięto kościoły. no to przynajmniej w rzymie już nie: https://deon.pl/kosciol/rzym-kard-de-donatis-zezwala-na-otwarcie-kosciolow,792450

wczoraj ogladalem sobie kamerki z wloch na zywo, to ani jednego czlowieka na ulicach w wenecji rzymie albo malych miasteczkach

tam na prawde jest kompletny lockdown

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, lorak napisał:

czytając te wasze wpisy o jedzeniu robię się głodny i zastanawiam dlaczego na forum nie ma tematu kulinarnego.

załóż, "nowe przepisy na makaron i ryż"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, kucio napisał:

Panowie, powiem tak. Najgorsza rzecz jaka teraz się dzieje to jak sie jest przeziębiony. Od tygodnia boli mnie głowa i mam wrażenie, ze siadła mi wizja. Nie mam gorączki, ale czym więcej słucham i czytam, tym czuje dodatkowe objawy i ich nasilanie. To niesamowicie ciekawe, bo to chyba autosugestia.

Same, dodatkowo strach pokazywać jakieś objawy.Kaszlniesz i 

 

tmp-cam-2698421094161326888.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, quevas napisał:

Miałem ci coś odpisać, ale pewnie nie przeczytasz, bo jesteś z ziomkami na akcji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla porównania jak sobie Szwecja radzi:

Witam, pracuje w Szwecji.

U nas juz nie robią badań na Corona u tych co maja podejrzenie, tylko ci co maja ostre dolegliwości i są w złym stanie w Szpitalu.

Każą wszystkim w domach siedzieć co maja jakies objawy typowe, lub mniej typowe związane z infekcja dróg oddechowych.

Uważam ze to jest dobry pomysł, lecz potępiam zasadę :

Personel w Szpitalu musi pracować pomimo kaszlu i innych objawów itd, BEZ masek, bez ochrony przed pacjentami. Tylko ci co gorączkę maja, mogą iść na zwolnienie do domu (nie wystarcza im ludzi do pracy w szpitalu) .
I też nie testują pracujących w służbie zdrowia... bezsens..

 
 
 
 

"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki trochę 

Na FB wybuchła dyskusja ateistów i katolików o Kościele 

Już pomijam ich argumenty i żale bo to standardowe regułki 

 

@fluber co myślisz o zwiększeniu liczby mszy w celu zapobiegania wirusowi czy też zmniejszeniu ryzyka 

Pytam tylko o te decyzję, nie oceniając jej i nie stawiając żadnej tezy

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Lepsze to niz nic ale najlepsza decyzja byloby odwolanie mszy. 

Też tak uważam, tym bardziej że episkopat wydał podobno nawet dyspensę na te okoliczność

 

Wczoraj pół nocy jeździłem z straży bo wiało i co ciekawe nie tylko wierni się gromadzą, bo nowy świat i mazowiecka na brak piwkowiczów nie narzekały 🤣🤣🤣🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce siać czarnych wizji ale Europa upadnie... 

 

BREAKING: Europe is the new epicenter of the coronavirus, World Health Organization says 

“More cases are now being reported every day than were reported in China at the height of its epidemic," said WHO  director-general Tedros Adhanom Ghebreyesus.

 

W momencie jakim jesteśmy teraz w Europie, całe Chiny już dawno miały full lockdown, wszyscy przymusowo maski, i zaczeli odwracać tendencje na swoją korzyść.  My w tym momencie mamy ludzi śmigających po ulicach i robiących zapasy w kolejkach, przecież to jest nie do pojęcia... do tego nie ma w Europie

juz jednego epicentrum, a jest to wszędzie. Życzę powodzenia zeby to spowalniać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.