Skocz do zawartości

Coronavirus


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownicy forum, kiedy Kobe rozbił się helikopterem:

Plwam na media, pozbawione godności cmentarne hieny żerujące na tragedii w wyścigu po lajki i wyświetlenia. Niesłychane, że ktoś miał czelność podać tą informację publicznie zanim powiadomiono rodzinę.

Użytkownicy forum teraz:

W Warszawie zakaz oddychania, info od syna kolegi szwagra. Na przejściach w Gubinie i Kołbaskowie wykonywane są egzekucje na pasażerach autobusów. Nalewajcie wody do wanien, bo jutro wyłączają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jednak zrobiłem w te dwa dni potężne zakupy i jeden kat poświęciłem na taka strefę żywności na czarna godzinę. 
Nie możemy przewidzieć co się stanie za jakiś czas ale mając żywność kupiona z tych świeżych produktów ważna do maja a inne żelazne konserwy ważne do połowy 21 jestem ciut spokojniejszy. Może zamkną sklepy? Może zabraknie? A może w tym najgorszym momencie zarazy kluczowe będzie dwa tygodnie siedzieć na dupie? Nie wiem tego wiec poszedłem w zakupy. Sytuacja z tymi kartonami przeżycia musi być poważna bo zauważyłem jak moja Pani schowała tam ukradkiem 3 paczki pierników toruńskich. Jeżeli sytuacja będzie gorsza niż tragiczna to ostatnim moim wpisem będzie opis jak zajadam te smakołyki. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Chytruz napisał:

Użytkownicy forum, kiedy Kobe rozbił się helikopterem:

Plwam na media, pozbawione godności cmentarne hieny żerujące na tragedii w wyścigu po lajki i wyświetlenia. Niesłychane, że ktoś miał czelność podać tą informację publicznie zanim powiadomiono rodzinę.

Użytkownicy forum teraz:

W Warszawie zakaz oddychania, info od syna kolegi szwagra. Na przejściach w Gubinie i Kołbaskowie wykonywane są egzekucje na pasażerach autobusów. Nalewajcie wody do wanien, bo jutro wyłączają.

głupie porównanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SlaKB napisał:

W Biedronce dzisiaj dalej pustki (jest mleko, wczoraj nie było). Za to w polo jest wszystkiego sporo poza mięsem. Także idzie przeżyć jakoś :D

U nas w 1 Biedronce nie ma już nic, w drugiej (malutki parking) jest wszystkich pozamykali srajtasma ;) ale spore kolejki,  koszyki przepelnione makaronami i ryzem- sam z kolei zakupilem kilka sloiczkow kawioru pod Wyborowa ktora mroze na wieczor! 

Ale z powaznych sprawdzić, moje sources donosza że zaczyna sie poszukiwanie ludzki do kontroli w sanepidzie, farmaceuci podostawali Karty Mobilizacyjne i planowana jest blokada miast- na razie mamy zaprzeczanie by nie wszczynac paniki ale No coz, najblizszych kilka tygodnir bedzie gorace 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.