Skocz do zawartości

Coronavirus


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.09.2021 o 11:23, Koelner napisał:

znam osoby co jebły na covid a nie znam co jebły na grypę

To jest totalnie nieprawdziwe.. Po prostu teraz jesteś wyczulony. Dla przykładu ja we wtorek kazałem koledze zrekrutować inzyniera z pewnej firmy, na co on mi odprał, że tamten się pół roku temu na motorze zabił. Nie wiedziałbym gdybym nie szukał następnych inżynierów. Tak działa atencja.

A ludzi na choroby nie związane z Covid umiera coraz więcej. Brawo MY - głupcy - niestety. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sebastian napisał:

To jest totalnie nieprawdziwe.. Po prostu teraz jesteś wyczulony. Dla przykładu ja we wtorek kazałem koledze zrekrutować inzyniera z pewnej firmy, na co on mi odprał, że tamten się pół roku temu na motorze zabił. Nie wiedziałbym gdybym nie szukał następnych inżynierów. Tak działa atencja.

A ludzi na choroby nie związane z Covid umiera coraz więcej. Brawo MY - głupcy - niestety. 

Rozmawiałem ze starą anestezjolog. Raz miała przypadek w karierze, że jej trafił przed 2020 pacjent z grypą na OIOM.

Jak były obie fale, to każdy OIOM był zapchany pacjentami z COVID. Sporo z nich nie było tak bardzo odległych od Ciebie z rocznikami.

Ale spoko, Ty wiesz lepiej, a ta lekarka to pewnie idiotka i by jeszcze hajs za pracę chciała brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, RappaR napisał:

Rozmawiałem ze starą anestezjolog. Raz miała przypadek w karierze, że jej trafił przed 2020 pacjent z grypą na OIOM.

Jak były obie fale, to każdy OIOM był zapchany pacjentami z COVID. Sporo z nich nie było tak bardzo odległych od Ciebie z rocznikami.

Ale spoko, Ty wiesz lepiej, a ta lekarka to pewnie idiotka i by jeszcze hajs za pracę chciała brać.

A ja mam bliską koleżankę lekarkę, która leczy zakażonych Covidem w sposób " nie dopuszczony" i - z tego co wiem - każdy z leczonych  wyzdrowiał.  I czego to dowodzi w kwestii naszego wyczulenia na przypadki chorobowe ?  Wyjaśnisz mi ? 

I nie przerazisz mnie wrzuceniem tematu pobliskich mi roczników, ja i tak już żyję czwartym życiem i wiesz, ufam koleżance. Ma większą skuteczność niż reszta służby zdrowia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Sebastian napisał:

A ja mam bliską koleżankę lekarkę, która leczy zakażonych Covidem w sposób " nie dopuszczony" i - z tego co wiem - każdy z leczonych  wyzdrowiał.  I czego to dowodzi w kwestii naszego wyczulenia na przypadki chorobowe ?  Wyjaśnisz mi ? 

I nie przerazisz mnie wrzuceniem tematu pobliskich mi roczników, ja i tak już żyję czwartym życiem i wiesz, ufam koleżance. Ma większą skuteczność niż reszta służby zdrowia :)

A koleżanka pracuje na intensywnej terapii, na oddziale zakaźnym, na SORze czy też nigdy na oczy nie widziała ciężkiego przypadku?

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, RappaR napisał:

Rozmawiałem ze starą anestezjolog. Raz miała przypadek w karierze, że jej trafił przed 2020 pacjent z grypą na OIOM.

Jak były obie fale, to każdy OIOM był zapchany pacjentami z COVID. Sporo z nich nie było tak bardzo odległych od Ciebie z rocznikami.

Ale spoko, Ty wiesz lepiej, a ta lekarka to pewnie idiotka i by jeszcze hajs za pracę chciała brać.

Mam ciotkę która pracuje w szpitalu na oddzial dla ludzi ze skutkami ubocznymi szczepionki na covid i mówi podobnie, że ilość osób które trafiają na oddział jest szokująca jak również to jakie mają problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, kuba2419 napisał:

Mam ciotkę która pracuje w szpitalu na oddzial dla ludzi ze skutkami ubocznymi szczepionki na covid i mówi podobnie, że ilość osób które trafiają na oddział jest szokująca jak również to jakie mają problemy.

Zdarzają się przypadki, ale jeśli ma być to coś poważniejszego niż zwykłe osłabienie przez dzień, to jest to kazuistyka. Ja miałem jedną ciężką małopłytkowość, koleżanka miała zator płucny u młodej osoby(gdy zatory płucny jako powikłań covidu sam miałem z kilkanaście). W sumie tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.07.2021 o 14:05, Vice-kontorezerwowe napisał:

 

Juz mam pewne info od ziomka ze szpitala , że rząd JUŻ ZAPLANOWAŁ lockdałn w okolicach 25 Września ( jak ktoś nie wierzy, ze to ustawka to niech sobie zapamięta ten mój wpis, z reszta zacytuje go w okolicach 25 wrzesnia dla przypomnienia).

Czy mógłbyś dopytać kolegi, czy będę mógł jutro wyjść z domu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fluber napisał:

Czy mógłbyś dopytać kolegi, czy będę mógł jutro wyjść z domu?

Ty jak i paru userów tutaj, powinni być w ścisłej izolacji najlepiej w Tworkach. O jakimkolwiek wychodzeniu do normalnych ludzi nie ma mowy w twoim przypadku, więc nie wychodz z tej swojej piwnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, fluber napisał:

Czy mógłbyś dopytać kolegi, czy będę mógł jutro wyjść z domu?

Nie wiem jak tam u Ciebie, ale w W-wie, na dzisiaj jakieś 3% nosi maski, ze 20% w komunikacji, w biurowcach 10 od dyrekcji po sprzątaczkę.

 

 

5 godzin temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

Ty jak i paru userów tutaj, powinni być w ścisłej izolacji najlepiej w Tworkach. O jakimkolwiek wychodzeniu do normalnych ludzi nie ma mowy w twoim przypadku, więc nie wychodz z tej swojej piwnicy.

A normalni to ci z ketchupem na brodzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, jack napisał:

Nie wiem jak w Wawie ale w Trójmieście na całego 

Też nie wiem, miałem akurat kilka spotkań.

Ogólnie to do dupy, aby nie było hybrydy, bo rekombinacja materiału, może zacząć to g...o od nowa, a wypadałoby powoli kończyć temat.

https://meteologix.com/pl/corona-virus/europe/covid19-cases-7-days-per-100k-gl/20210923-0000z.html

Ktoś ma pomysł na tą mapę?

 

Edytowane przez starYfaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie zdecydowanie więcej niż 20% ludzi w komunikacji nosi maski ale już coraz częściej zdarza się że ktoś nie ma.W Gdyni na urlopie zauważyłem że jeśli chodzi o sklepy to bez porównania mniej osób nosi niż w W-wie, w Łodzi to samo.O mniejszych miejscowościach już nie wspominam bo tam totalna wyjebka :) 

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.