Skocz do zawartości

Coronavirus


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, josephnba napisał:

Jestem po zebraniu w biurze bezpieczeństwa i jedyne co mówili to że korporacje naciskaja na to żeby nie zamykać galerii i sklepów dużych co mocno wkurwilo naczelnika 

W pierwszej kolejności powinni zamknąć właśnie galerie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, josephnba napisał:

Jestem po zebraniu w biurze bezpieczeństwa i jedyne co mówili to że korporacje naciskaja na to żeby nie zamykać galerii i sklepów dużych co mocno wkurwilo naczelnika 

Nikogo to chyba nie dziwi, markety i sklepy mają teraz duże obroty, więc dla nich ten korona to mógłby trwać póki ludzie wykupują co jest pod ręką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gamejros napisał:

Na razie ministerstwo dementuje wszystkie informacje o zamykaniu miast i sklepów. Chyba podobnie było ze szkołami, więc nic nie wiadomo. 

dokładnie, to tak działa, że dopóki nie wyjdzie rozporządzenie o ich zamykaniu, to dementuje się informacje o ich zamykaniu. 

To wszystko aż do momentu gdy faktycznie się już zamknie, wtedy już się nie dementuje 🧐

 

 

 

3 minuty temu, Gamejros napisał:

Na razie ministerstwo dementuje wszystkie informacje o zamykaniu miast i sklepów. Chyba podobnie było ze szkołami, więc nic nie wiadomo. 

dokładnie, to tak działa, że dopóki nie wyjdzie rozporządzenie o ich zamykaniu, to dementuje się informacje o ich zamykaniu. 

To wszystko aż do momentu gdy faktycznie się już zamknie, wtedy już się nie dementuje 🧐

 

edit: są jakieś inne miejsca w sieci które warto czytać  w obecnej sytuacji? albo: co wy czytacie / oglądacie? niby spoko, ale trochę się dziwnie czuję w sytuacji, gdzie dyskusja na forum e-nba stała się moim głównym źródłem informacji nt. pandemii i w ogóle światowego kryzysu :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze mnie naszło, czy też macie wrażenie, że gdybyśmy mieli normalna zimę taką jak kiedyś z minusowymi temperaturami, śniegiem itd. to ten wirus też by się tak nie rozprzestrzeniał jak obecnie gdzie praktycznie non stop leje a wilgotność powietrza sięga 90%?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pepis21 napisał:

Tak jeszcze mnie naszło, czy też macie wrażenie, że gdybyśmy mieli normalna zimę taką jak kiedyś z minusowymi temperaturami, śniegiem itd. to ten wirus też by się tak nie rozprzestrzeniał jak obecnie gdzie praktycznie non stop leje a wilgotność powietrza sięga 90%?

Ciężko stwierdzić. Wirus lubi zimno i siedzenie wielu ludzi w ogrzewanych pomieszczeniach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pepis21 napisał:

Tak jeszcze mnie naszło, czy też macie wrażenie, że gdybyśmy mieli normalna zimę taką jak kiedyś z minusowymi temperaturami, śniegiem itd. to ten wirus też by się tak nie rozprzestrzeniał jak obecnie gdzie praktycznie non stop leje a wilgotność powietrza sięga 90%?

Nie wiem jak z wirusem ale tych jebanych kleszczy byłoby nieporównywalnie mniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Pepis21 napisał:

Tak jeszcze mnie naszło, czy też macie wrażenie, że gdybyśmy mieli normalna zimę taką jak kiedyś z minusowymi temperaturami, śniegiem itd. to ten wirus też by się tak nie rozprzestrzeniał jak obecnie gdzie praktycznie non stop leje a wilgotność powietrza sięga 90%?

Jeśli Zima zmusiłaby ludzi do siedzenia w Domach to tak.

 

 

 

Nieoficjalne: Warszawa i Kraków przygotowują się do zamknięcia wjazdu i wyjazdu do miasta, informacje z urzędu miasta, mają to ogłosić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kołczu33 napisał:

Nieoficjalne: Warszawa i Kraków przygotowują się do zamknięcia wjazdu i wyjazdu do miasta, informacje z urzędu miasta, mają to ogłosić 

Nie wiem jak w innych miastach ale tu niedługo nie będzie kogo zamykać. Aut chyba 30% tego co zwykle. Wylotówka na Warszawę jak stoi zwykle od 6:30 do 9:00, tak dzisiaj było po prostu pusto. Ze trzech sąsiadów tylko z mojego bloku widziałem jak się zawijają a jeden klient zadzwonił, że odwołuje spotkanie bo właśnie wyjechał z Krakowa na wieś.

Ktoś powie panika, nadgorliwość. Tyle, że nasza narodowa nadgorliwość w tym przypadku może przynieść tylko pozytywne skutki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał:

Episkopat:

Rekomendujemy biskupom udzielenie dyspensy od obowiązku niedzielnego uczestnictwa we mszy świętej

Odcinanie wierzących od sakramentów to przyznanie że są one tylko tradycją i jasełkami, a nie poważną sprawą, zgodnie z oficjalnie doktryna ważniejszą przecież niż życie doczesne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Kołczu33 napisał:

 

Nieoficjalne: Warszawa i Kraków przygotowują się do zamknięcia wjazdu i wyjazdu do miasta, informacje z urzędu miasta, mają to ogłosić 

wawa to nie mój rejon, ale krak tak i mogę potwierdzić ze są takie zamiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.