Skocz do zawartości

Coronavirus


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Deltuś napisał:

SZTURM na ogródek, ogólnie dostępny.........  ludzie w MUNDURACH...... agresja poprzez ZADAWANIE TRUDNYCH pytań.....pracownicy ZESTRESOWALI się...... MYŚLELI, że zaraz się na nich RZUCĄ...

Teraz najlepszy fragment:

"Piknik laktacyjny został przedwcześnie zakończony, poczas gdy antyszczepionkowe demonstracje przed bramą szpitala, wówczas już pokojowe" 

uffff. 

Z całym szacunkiem fluber, ale ten artykuł jest kierowany do ludzi o IQ ameby albo lotnej brygady KOD. 

Przychodzisz z dzieciakami na piknik a banda agresywnych idiotów wpierdala się na ogrodzenie, wbiega na teren szpitala, drze morde i wyzywa i dla Ciebie to jest normalne? Jak możesz bronić patologii? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

Przychodzisz z dzieciakami na piknik a banda agresywnych idiotów wpierdala się na ogrodzenie, wbiega na teren szpitala, drze morde i wyzywa i dla Ciebie to jest normalne? Jak możesz bronić patologii? 

nie no - artykułów na Onecie też ciężko bronić tbh....

ten jeszcze fajniejszy: 

https://www.o2.pl/informacje/atak-w-gdyni-antyszczepionkowcy-zaatakowali-punkt-szczepien-6667538946161568a

brutalny, brutalny....a jednak nic się nie stało lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.07.2021 o 20:44, RappaR napisał:

#niechjada

Cieszy mnie to pod kątem wyborów, widać jak wielu wyborców w ukryciu jest za PiSem.

Nie bój się ely3 coming outu, będziemy Ciebie wspierać, i pomożemy, byś się zaakceptował takim, jakim naprawdę jesteś ❤️

Połowa pielęgniarek jest w grupie wiekowej 50-60.. By zarabiać w miarę sensowne pieniadze to pielęgniarki przechodżą na kontrakty tyle że na nich muszą pracować po 80-100 godzin w tygodniu by wyjść na swoje. Z jednego długiego dyżuru jada na drugi

|Wiem ,ze lekarzom nie w smak słyszęc gorzką prawdę ale tak zwane są sfustrowane dysproporcjami w zarobkach. Pielęgniarek poniżej 30 roku nei mamy. Nie wiem jak to jest wśród ratowników ale większym problem w perspektywie 5-10 lat jest brak pielęgniarek niż brak lekarzy. Oczywiście można prosić by nie odchodziły na emeryturę w wieklu 60 lat ale te pielęgniarki , które ja znam osobiście są zajechane i nie mają zamiaru na kontraktach pracować dłużej a na etacie to są pensje wręcz głodowe

Przy obecnej strukturze wydatków nie da się tego poskładać. Można podnosić składke zdrowotną ale najpierw trzeba uzdrowić sytuację bo struktura wydatków nie jest najlepsza

Im większy procent składki zdrowotnej będzie szedł na pensje tym wiekszy będzie opór spoleczny. Bo ludzie zgodzą się na podniesienie składki zdrowotnej ale nie jeśli znowu ta podwyżka pójdzie na podwyżki uposażeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ely3 napisał:

Połowa pielęgniarek jest w grupie wiekowej 50-60.. By zarabiać w miarę sensowne pieniadze to pielęgniarki przechodżą na kontrakty tyle że na nich muszą pracować po 80-100 godzin w tygodniu by wyjść na swoje. Z jednego długiego dyżuru jada na drugi

 

Pensje na etacie między lekarzami, a pielęgniarkami się dużo nie różnią, Moja dziewczyna na etacie w wieku 26 lat ma brutto ~5000, moja ordynator na etacie 6750 + 1% za każdy przepracowany rok(nie pytałem ile dokładnie). 

Różnice są w pensjach na kontrakcie, etaty lekarskie są z 2 koła wyższe. 

16 minut temu, ely3 napisał:

Im większy procent składki zdrowotnej będzie szedł na pensje tym wiekszy będzie opór spoleczny. Bo ludzie zgodzą się na podniesienie składki zdrowotnej ale nie jeśli znowu ta podwyżka pójdzie na podwyżki uposażeń

Nie mamy w wieku 35-45, to jest ta dziura, kiedy była największa emigracja. Wokół mnie pracuje sporo młodych.

 

16 minut temu, ely3 napisał:

Im większy procent składki zdrowotnej będzie szedł na pensje tym wiekszy będzie opór spoleczny. Bo ludzie zgodzą się na podniesienie składki zdrowotnej ale nie jeśli znowu ta podwyżka pójdzie na podwyżki uposażeń

Młodzi lekarze głodują, tymczasem PiS ma dla nich propozycję [MEMY]

 

Rodzina już wie, czy tylko na forum masz coming out :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś się pielęgniarką zostawało po szkole zawodowej, taką może zastąpić opiekunka medyczna, liczba absolwentów pielęgniarstwa rośnie, podobnie z ratownikami medycznymi, którzy obecnie bardzo często zastępują pielęgniarki na SOR/IP/OIOM

45ab22bee5572ab0be3d34b3f4460887.jpg

 

9 minut temu, ely3 napisał:

Ja wiem ,że masz problem z czytaniem i to nie od dziś

To, że jesteś moderatorem to jakiś smutny żart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, julekstep napisał:

nie no - artykułów na Onecie też ciężko bronić tbh....

ten jeszcze fajniejszy: 

https://www.o2.pl/informacje/atak-w-gdyni-antyszczepionkowcy-zaatakowali-punkt-szczepien-6667538946161568a

brutalny, brutalny....a jednak nic się nie stało lol

Komentarze też są niezłe. Oczywiście prowokacja, jak w Gliwicach 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.