Skocz do zawartości

Coronavirus


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

Ej, na prawdę coraz trudniej zachować powagę i wiarę w to, co te rządy na świecie tworzą. Komunikat jakby conajmniej syfilis zakaził cala populację, gdzie mają 150 zakażeń na 25 mln kontynencie, lol.

 

"Szybko rozwijająca się epidemia Covid-19 w Sydney stała się 'zagrożeniem bezpieczeństwa narodowego' - oceniły dzisiaj lokalne władze, gdy największe miasto w Australii odnotowało kolejną rekordową liczbę nowych zakażeń koronawirusem.

Według ekspertów, ogłoszenie epidemii w Sydney jako "narodowego stanu wyjątkowego" może utorować drogę do większego zaangażowania rządu federalnego w powstrzymanie kryzysu. "Mamy obowiązek w imieniu narodu powstrzymać wirusa. Nie ma wątpliwości, że liczby nie idą w dobrym kierunku" - oświadczyła premier Nowej Południowej Walii Gladys Berejiklian.

Dzisiaj w stanie tym zgłoszono rekordowe 136 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, co zwiększyło liczbę zarażonych do 1 782."

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pepis21 napisał:

Australijczycy zawsze byli dziwni wystarczy tylko zobaczyć jak u nich cenzurują gry czy filmy.

Tylko, że to niestety nie Australia robi cyrk, nawet Wielka Brytania, która teoretycznie pozbyła się restrykcji i jest poza UE, więc może mieć wyjeane, dalej podejmuje dziwne i ograniczające wolność wbrew logice decyzje. W Australii od stycznia umarło 5 osób na covid,  a ci wprowadzają po jednej śmierci zakaz poruszania się powyżej 5km i zażynaja gospodarkę.Nie da się tego wytłumaczyć tylko walka z wirusem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Deltuś napisał:

Musi być niezły wkurw!!! Wykonywać wszystkie polecenia władz - pozbawiać się życia towarzyskiego, nosić maseczkę w gorące dni, psikac na ręce litry płynów dziennie, szczepić się, szczepić się, szczepić się, mieć NOP - czekać na szczepionkowego shake'a. 

A potem oglądać niezaszczepionego, który chodzi sobie bez maseczki, spotyka się ze znajomymi

I

i przez niego

46 minut temu, Deltuś napisał:

jeszcze pół roku w zamknięciu

Dokładnie tak jest 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Deltuś napisał:

Musi być niezły wkurw!!! Wykonywać wszystkie polecenia władz - pozbawiać się życia towarzyskiego, nosić maseczkę w gorące dni, psikac na ręce litry płynów dziennie, szczepić się, szczepić się, szczepić się, mieć NOP - czekać na szczepionkowego shake'a. 

i miec poczucie ze dzieki temu wszystkiemu byc moze zaraziles te jedna osobe mniej

bezcenne

no ale dla kogos dla kogo sensem zycia jest zdjecie maseczki w sklepie (jak ochroniarz nie patrzy ofc) to pewnie niezrozumiale 🤷‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Deltuś napisał:

Świat Zachodni doszedł do wniosku, że aby wygrać wyścig z Chinami trzeba się do nich mocno upodobnić. Punkt pierwszy przemodelowanie społeczeństwa i założenie nań łańcucha 😁

 

i to konserwatyści rządzą tam xD

uk najgorsza cywilizacja xxi wieku, bezapelacyjnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Deltuś napisał:

E7EOJ0ZXoAM8iKc?format=jpg&name=small

Prawie połowa dzisiejszych postów w tym wątku jest Twoich, generalnie od dwóch miesięcy napierdalasz tu po 10 postów dziennie o szczepionkach, wariantach, maseczkach, lockdownach a na końcu wpierdalasz takiego mema. Ktoś tu powinien przerobić mema z "ale to ty dzwonisz" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego się już nie da czytać.

Okazało się, że nie mam żadnego NOPa bo coś tam @Deltuś bekę cisnął. Dzięki teściowej, a dokładnie jak to nazwała "typowo męskim robotom" kilka dni po 2 dawce dałem się namówić na to aby jej pomóc na działce. Efekt? Naderwany dwugłowy mięsień bicepsa lewej ręki.

A poza tym to kompletnie nic mi nie jest. Żadnych efektów ubocznych, nie rośnie mi trzecia ręka, nie dostałem wysypki, staje mi więc jest ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Deltuś napisał:

Dla ciebie nic się nie zmiana. Trzecia dawka, shake, maseczka, dezynfekcja, dystans, lockdown. 

Na pewno nie wiesz co się dzieje na ulicach Francji, Włoch, Grecji, Australii i wielu innych państw. W TVP i TVN ani słowa. 

W służbach polskich też się ciekawe rzeczy dzieją. Mam znajomego w dużej i zasłużonej jednostce wojskowej - szczepienia przebiegły wzorowo szczepionka do zlewu i certyfikat wystawiony na lewo. Dużo też emerytowanych trepów i ich rodzin skorzystało. Oczywiście nie jest to 100%, ale liczby szokują. O wiele więcej  procentowo osób niż w klubie parlamentarnym KO. 

Ogłoszenie restrykcji takich jak we Francji nie wchodzi w grę. Za dużo badań wewnętrznych zrobionych, zbyt silny opór Ziobrystow i kilkunastu pisowców. W policji za dużo przeciwników sanitaryzmu. Pozostaje tylko straszenie. 

Masz jakąś misję likwidacji szczepień, jesteś agresywnym zaprzysiężonym antyszczepionkowcem, czy po prostu trollujesz?

Logicznie to co piszesz, nie ma racji bytu. Cieszysz się, że ktoś cwany trafił do dzieciaków i ciemnoty w innych krajach. Podajesz przykłady fałszowania dokumentacji medycznej w wojsku.

Zachowujesz się jakby furmanka z napisem "szczepienia" przejechała po torbie.

Wylewanie szczepionek do zlewu, to nic innego jak święto strażaka z łamaniem sztachet i rozbiórką remizy. Czym się tu ekscytować?

Szczepienie całej rodziny, to mniej roboty, niż Twój jednodniowy trolling.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Deltuś napisał:

 

Spokojnie. Redaktor Holecka puści dzisiaj o tym materiał. Będzie się zgadzało z partyjna linia "nie dzielmy Polaków". :)

Ależ ty jesteś fluber podatny na takie narracje. 

Ludzie których mam w znajomych na fejsie i są antyszczepionkowcami co chwile wrzucają jakieś gówna o tym jak Żydzi chcą przejąć władzę nad światem więc takie marsze antyszczepionkowców z nazistowskimi symbolami i werbalnymi atakami na Żydów nie są dla mnie żadnym. Zaskoczeniem. Podobnie jak ataki na policjantów we francji. Sami się ładnie przedstawiacie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.