Skocz do zawartości

Coronavirus


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Deltuś napisał:

Warszafka jedzie w Bieszczady i syf przywozi 😆

Nie przyśniło ci się coś czasem? 

Dane z ostatnich 10 dni jak się przedstawiają dla podkarpacia? :)

 

Plus wszystkie sprawdzone źródła mówią o publicznych miejscach na tej samej zasadzie od września 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj w odwiedzinach u moich przyjaciół po covid i czytać o Long covid to jedno ale widzieć mgle covidowa podczas rozmowy z taka osoba to drugie. Przerażające widziec jak osoba z która normalnie się rozmawiało kilka miesięcy temu teraz patrzy na masło i nie pamięta jak się to nazywa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, fluber napisał:

Byłem wczoraj w odwiedzinach u moich przyjaciół po covid i czytać o Long covid to jedno ale widzieć mgle covidowa podczas rozmowy z taka osoba to drugie. Przerażające widziec jak osoba z która normalnie się rozmawiało kilka miesięcy temu teraz patrzy na masło i nie pamięta jak się to nazywa. 

Mój znajomy z Żywca , zdrowy góral, kierownik budowy koło 50tki przetrzepał mu COVID płuca na wiosnę . W zeszłym tygodniu jechał na rowerze z córką pod lekką górkę -zakrztusił się,  padł i zmarł . Być może bez covida też mogłoby mu się zdarzyć no ale 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Koelner napisał:

Mój znajomy z Żywca , zdrowy góral, kierownik budowy koło 50tki przetrzepał mu COVID płuca na wiosnę . W zeszłym tygodniu jechał na rowerze z córką pod lekką górkę -zakrztusił się,  padł i zmarł . Być może bez covida też mogłoby mu się zdarzyć no ale 

A był szczepiony? Bo wiesz, mógł umrzeć z powodu eksperymentu medycznego, sam kaszelek nie zabija

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Deltuś napisał:

Od wczoraj krążą po necie screeny z fb takiego jednego smieszka. Znana postać. Facet naśmiewał się z zachipowania, robił sobie żarty z "foliarzy", po dwóch dawkach. Z jakimś znajomym, przeciwnikiem szczepień, dyskutował i zakonczyl dyskusję " że za kilka lat i tym pogadamy i zobaczymy kto ma rację".

Złapała go tzw. "koincydencja czasowa". 

2019 - umiera rocznie w Polsce 400 tysięcy osób 

2021 - umiera rocznie w Polsce 400 tysięcy osób, ale od teraz z winy szczepienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Deltuś napisał:

Zgony z powodu szczepień to promile, a może i procenty. W Polsce nie wiadomo. Podawałem tylko przykład gościa, który śmieszkował z "foliarzy" i zakończył niestety żywota.

Czyli w Polsce zmarło już ponad 360 tysięcy osób z powodu szczepień. Grubo

Na budowie w Dublinie nie uczyli matematyki na liczbach powyżej 100?  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Deltuś napisał:

Napisałem coś takiego?

Procenty to liczba mnoga od procent. Czyli co najmniej dwa.

Mamy 18 mln zaszczepionych w Polsce. 2 procenty od tego to 360 tysięcy. 

Czyli najmniej zmarło 360 tysięcy, chyba że miałeś na myśli więcej procent, jak 3, 4 czy 10 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Deltuś napisał:

Nie pracowałem tam. Lubisz pieniążki to ci odpowiem że tam uczyli matematyki na liczbach powyżej 5 tysięcy. :D

Chwalenie się 5 tysiącami na forum, gdzie większość zarabia kilkadziesiąt tysięcy w górę, przyznam się, ma swój specyficzny urok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Deltuś napisał:

Nie pracowałem tam. Lubisz pieniążki to ci odpowiem że tam uczyli matematyki na liczbach powyżej 5 tysięcy. :D

 

 

8 minut temu, Deltuś napisał:

Nie zarabiałem tyle. Nigdy nikomu poza żoną nie powiedziałem ile zarabiam. Ogromną wagę przywiązujesz do pieniędzy. Momentalnie wątek covidowy zszedł na temat pieniędzy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Trans – jeden z rodzajów odmiennych stanów świadomości[1]. Stan umysłu charakteryzujący się zmienioną świadomością, co oznacza również zmienioną wrażliwość na bodźce. Trans może wywoływać stan obniżonej lub podwyższonej świadomości. Osoby pogrążone w transie mogą wykonywać określone czynności podświadomie, w sposób niekontrolowany przez świadomość.

Wypada mieć nadzieję, że wejdą przepisy które zagonią tą "podświadomość" głęboko pod normalną świadomość i nie będzie za często wyłazić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według Brytyjczyków Delta jest tym, czym miała być, czyli mutacją wirusa mniej groźna, ale bardziej zarazliwa, aby przetrwać.Glowne objawy to bol głowy i gardła, co jest niczym w porównaniu do tego, co np czulem ja.To w połączeniu ze szczepionkami powinno w logicznym świecie pozwolić olać wirusa, niestety od września do pubu tylko zaszvzepieni, a już dziś osoby zaszczepione wracające z Francji(a w krotce z Grecji i Hiszpanii) muszą i tak się izolować 10 dni. Trochę robi się z tego komedia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.