Skocz do zawartości

Coronavirus


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, julekstep napisał:

tia jak klikam to mam najwcześniejszy (wybrane całe mazowsze, wszystko poza AZ) 19.05 w Sochaczewie :) 

może są jakieś priorytety zależne od rocznika?

czyli generalnie trzeba siedzieć i klikać a nóż się trafi opening? xD

Są wyszukiwarki, ale ostatnio coś się sypią. Korzystasz z rejestracji? Jeżeli masz skierowanie, dzwoń pod 989 i pytaj o wcześniejsze terminy.

Rejestrujesz termin na cokolwiek i zmieniasz jak się trafi.

To się stale nieustannie zmienia.

Edytowane przez starYfaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, starYfaN napisał:

Są wyszukiwarki, ale ostatnio coś się sypią. Korzystasz z rejestracji? Jeżeli masz skierowanie, dzwoń pod 989 i pytaj o wcześniejsze terminy.

Rejestrujesz termin na cokolwiek i zmieniasz jak się trafi.

e-rejestracja

nie mam skierowania i generalnie nie uważam że powinienem bo nie jestem w grupie ryzyka

dobra się pokręci i coś się trafi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

e-rejestracja

nie mam skierowania i generalnie nie uważam że powinienem bo nie jestem w grupie ryzyka

dobra się pokręci i coś się trafi

Odswieżaj i bądź cierpliwy, chyba, że chcesz cokolwiek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, julekstep napisał:

e-rejestracja

nie mam skierowania i generalnie nie uważam że powinienem bo nie jestem w grupie ryzyka

dobra się pokręci i coś się trafi

To jak mówię, zapisujesz termin i jeżeli Ci zależy, to dzwonisz i zmieniasz na wcześniejszy. Nie jesteś przypisany tylko do tego terminu który sobie wystukasz i do tej szczepionki.

Dzwonisz lub wyszukujesz i zmieniasz na wolny termin pod 989 łącznie ze zmianą szczepionki. 989 z menu 2 potem 1.

 

Ps. Oczywiście musisz trafić, ale jeżeli będziesz chciał, to raczej trafisz.

 

Edytowane przez starYfaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

tylko serio w wawie na coś innego niż AZ to praktycznie nie ma terminów do końca czerwca - a już ze 200 razy szukaj kliknąłem

najwyżej będzie wycieczka 🤷‍♂️

W Maryland bylo to samo, ciagle sie zmienialo, np ludzie zabukowali termin jak byli w przegladarce, klikneli i nigdy nie dokomczyli rejestracji. Co rusz sie cos otwartego pokazywalo (i ciagle za pozno jak kliknalem) Przypominalo to troche jakies stare allegro/ebay i “kampowanie/sniping” ale w ciagu 2h sie znalazlo :) najdalsze miejsca jakie mi polazywalo to 30min (dzisiaj jestem z zona wlasnie w takim miejscu na drugie szczepienie) ja trafilem 5min od domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał:

tylko serio w wawie na coś innego niż AZ to praktycznie nie ma terminów do końca czerwca - a już ze 200 razy szukaj kliknąłem

najwyżej będzie wycieczka 🤷‍♂️

Taki myk. Był jak ja się zapisywalem.

Jak zawęzisz do Warszawy to może niczego nie być a jak nie zawęzisz to na liście będą punkty z Warszawy. Tak było 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tecu napisał:

Taki myk. Był jak ja się zapisywalem.

Jak zawęzisz do Warszawy to może niczego nie być a jak nie zawęzisz to na liście będą punkty z Warszawy. Tak było 😀

lol faktycznie od razu mi się w ten sposób pokazał stadion narodowy z pfizerem na 19tego

ale byłem w takim szoku że nie zdążyłem kliknąć xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, julekstep napisał:

lol faktycznie od razu mi się w ten sposób pokazał stadion narodowy z pfizerem na 19tego

ale byłem w takim szoku że nie zdążyłem kliknąć xD

Ja z 30 miałem takich ślepaków. W końcu kliknąłem na adres, którego nie znałem, bez zastanawiania się i wyszedł WUM, czyli ok 😀 Nie zastanawiaj się, najwyżej anulujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Tecu napisał:

Ja z 30 miałem takich ślepaków. W końcu kliknąłem na adres, którego nie znałem, bez zastanawiania się i wyszedł WUM, czyli ok 😀 Nie zastanawiaj się, najwyżej anulujesz.

MÓJ GURU OD REJESTRACJI!

też tak miałeś że po przyklepaniu terminu jaki tam w miarę pasował nie mogłeś już więcej się zalogować na e-rejestracje? :)

 

dobra nvm założyłem se z tego wszystkiego profil zaufany lol

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, julekstep napisał:

MÓJ GURU OD REJESTRACJI!

też tak miałeś że po przyklepaniu terminu jaki tam w miarę pasował nie mogłeś już więcej się zalogować na e-rejestracje? :)

 

dobra nvm założyłem se z tego wszystkiego profil zaufany lol

Udało się? Tips działa, pomógł? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, julekstep napisał:

MÓJ GURU OD REJESTRACJI!

też tak miałeś że po przyklepaniu terminu jaki tam w miarę pasował nie mogłeś już więcej się zalogować na e-rejestracje? :)

 

dobra nvm założyłem se z tego wszystkiego profil zaufany lol

Nie żeby co ale własnie koleżanka z pracy dostała dziś rano SMS ,że nie będzie szczepiona bo nie ma szczepionek i nowy termin ma na 4 czerwca...Ito już drugi przypadek na początku maja więc chyba rzeczywiście znowu dostali mniej albo znowu dzielą po równo . Po czym są rejony gdzie próbują szcsepić kogos się da a są rejony gdzie brakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Tecu napisał:

Udało się? Tips działa, pomógł? 

tia - na samą Wawę nic nie znajdywało a na mazowieckie milion lokalizacji w tym Wawa :)

z tym milionem to może przesada - ale kilka się trafiło :) 

11 minut temu, ely3 napisał:

Nie żeby co ale własnie koleżanka z pracy dostała dziś rano SMS ,że nie będzie szczepiona bo nie ma szczepionek i nowy termin ma na 4 czerwca...Ito już drugi przypadek na początku maja więc chyba rzeczywiście znowu dostali mniej albo znowu dzielą po równo . Po czym są rejony gdzie próbują szcsepić kogos się da a są rejony gdzie brakuje

no jak przełożą to trudno - zaszczepię się chwilę później, nie jestem w grupie ryzyka i nie mam jakiegoś turbo parcia na to

ot odbębnić jak będzie moja kolje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, starYfaN napisał:

Zaraz, zaraz przecież foliarze piszą, że koncerny medyczne nie ponoszą, żadnej odpowiedzialności za swoje produkty !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Deltuś napisał:

Tylko co oznacza lżej?

Może nie zdychać 3 tygodnie w szpitalu i nie skończyć z rozje***ym sercem, jak moja kumpela z pracy, dotąd zdrowa, przed 40?

Nie umrzeć, jak jej ojciec, bez innych chorób, który dopiero co przeszedł na emeryturę?

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Deltuś napisał:

To tu to tam ktoś głośniej zaczyna mówić, że szczepionki tak naprawdę nie imunizuja, tylko pozwalają lżej znosić covida. Tylko co oznacza lżej?

Np nie umrzeć i nie zostawić półrocznego dziecka jak 28-letni kolega z pracy mojej żony, wcześniej zdrowy chłopak.

7 godzin temu, Deltuś napisał:

Efekt szczepionek - bez szału, a liczba zachorowań spada co jest naturalne wiosna i latem. Taniej byłoby chyba wyjść na słoneczko, skończyć z cyrkiem i szczepić tylko grupę najwyższego ryzyka. 

Czy mógłbyś przekazać to info indyjskiej mutacji, bo najwyraźniej jest przez Ciebie niedoinformowana i robi rzeźnię w czasie, gdy temperatura w Delhi waha się od 35 do 45 stopni? A przecież nie powinna. Nie zapomnij dodać, że te 2% populacji, które już zaszczepili w zupełności wystarczy.

7 godzin temu, Deltuś napisał:

 

Jestem ciekaw reakcji tych zaszczepionych, którzy spodziewali się przywilejów a mogą dostać kolejny nakaz siedzenia w domach od jesieni do wiosny 2022 roku.

Nakaz siedzenia w domach był w marcu 2021. Oglądanie Netflixa zamiast chodzenia do kina, zamawianie jedzenia z restauaracji na wynos, zamiast na miejscu i wydawanie o połowę mniej kasy na paliwo, jakoś przeżyję.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.