Skocz do zawartości

Coronavirus


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, fluber napisał:

Dlatego ze na ulotce napisali ze rzadziej niż co dziesiąty szczepiony może mieć 38 stopni gorączki, a ja jestem z natury pesymista. 

O Lakers pisali, że zrobili OF życia (nie wiem dlaczego), a dzisiaj wymieniliby wszystko poza germanem.

Polska ma słabe doświadczenia populacyjne w szczepionkach, więc reakcje też wyolbrzymione. Jak w USA szczepi się 100 mln ludzi to są przyzwyczajeni.

Chociaż we Wrocławiu za komuny w 70 w miesiąc zaszczepili ponad 4 mln na ospę prawdziwą, ale wiadomo, nikt nie narzekał.

Chętnie się zamienię.🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, starYfaN napisał:

O Lakers pisali, że zrobili OF życia (nie wiem dlaczego), a dzisiaj wymieniliby wszystko poza germanem.

Polska ma słabe doświadczenia populacyjne w szczepionkach, więc reakcje też wyolbrzymione. Jak w USA szczepi się 100 mln ludzi to są przyzwyczajeni.

Chociaż we Wrocławiu za komuny w 70 w miesiąc zaszczepili ponad 4 mln na ospę prawdziwą, ale wiadomo, nikt nie narzekał.

Chętnie się zamienię.🙂

Cała moja najbliższą rodziną stwierdziła że się nie zaszczepi po tym jak mnie poskladalo i wszystkich znajomych z pracy. I to nawet nie chodzi o to jak ja zareagowalem a o to że w ulotce są kłamstwa o częstotliwości skutków ubocznych, a w mediach piszą kompletne bzdury o tym że nop ma 1 na 1000, a lekarze piszą o łagodnych objawach grypy raz na 10 przypadków. To jak wierzyć w prawdziwość procentów skuteczności ulotki? 

Nigdzie na świecie nie słyszałem o szczepionce przez która ludzie przez dwa dni nie są w stanie iść do pracy . 

Szanse na to że gorzej przeszedlbym covid są praktycznie zerowe. 

Zanim dojdzie do Twojej kolejki to te szczepionkę już wycofają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Zanim dojdzie do Twojej kolejki to te szczepionkę już wycofają. 

Wcześniej często wiedziałeś co myślę, 🙂 ale skąd do ch...y, znasz moje miejsce w kolejce? Sam nie mam bladego pojęcia.

To zła nowina, bo opchnęliśmy mRNA Niemcom, opierając większość na AZ. Nie dość, że szczepią Angoli, to jeszcze marną jakością.

Cóż wiadomo było, że mRNA jest lepsze, można szybciej dostosować do mutacji, błąd, ale otworzenie w lutym galerii, hoteli itd, to wielbłąd.

mRNA też daje czadu, w pierwszym dniu podobno nie ma różnicy (małżeństwo - mąż mRNA, żona AZ). Obydwoje w zasadzie to samo co u Ciebie. Tak, że ten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, starYfaN napisał:

Wcześniej często wiedziałeś co myślę, 🙂 ale skąd do ch...y, znasz moje miejsce w kolejce? Sam nie mam bladego pojęcia.

No skoro chcesz się zamienić to chyba trochę jeszcze poczekasz:) 

 

3 minuty temu, starYfaN napisał:

 

Cóż wiadomo było, że mRNA jest lepsze, można szybciej dostosować do mutacji, błąd, ale otworzenie w lutym galerii, hoteli itd, to wielbłąd

Mnie najbardziej niepokoją wyniki z johanesburga gdzie RPA nie wzięło tej szczepionki bo im wyszło że nie działa. 

5 minut temu, starYfaN napisał:

 

mRNA też daje czadu, w pierwszym dniu podobno nie ma różnicy (małżeństwo - mąż mRNA, żona AZ). Obydwoje w zasadzie to samo co u Ciebie. Tak, że ten.

Czyli znasz więcej osób z takimi objawami niż jest na liście ministerstwa z ostatnich 2 miesięcy:) jak to ma budować zaufanie do szczepionek? W sprawie nop po szczepionkach zachowują się jak kościół w sprawie pedofilii i spodziewają się innego efektu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

No W sprawie nop po szczepionkach zachowują się jak kościół w sprawie pedofilii i spodziewają się innego efektu. 

Wiesz, jak Minister Z, mając 40 % wzrost tydzień do tygodnia, rekomenduje nic nie robienie przez 14 dni, to jak się buduje zaufanie.

Ciekawostka jak Niemcy i Polska radzą sobie z pandemią. Oni testują wszystkich, my objawowych.

https://meteologix.com/pl/corona-virus/europe/covid19-cases-7-days-per-100k-gl/20210311-0000z.html#obs-detail-Germany

https://meteologix.com/pl/corona-virus/europe/covid19-cases-7-days-per-100k-gl/20210311-0000z.html#obs-detail-Poland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

To nie ministerstwo napisało ulotkę do szczepionki. 

 

38 minut temu, fluber napisał:

 

Czyli znasz więcej osób z takimi objawami niż jest na liście ministerstwa z ostatnich 2 miesięcy:) jak to ma budować zaufanie do szczepionek? W sprawie nop po szczepionkach zachowują się jak kościół w sprawie pedofilii i spodziewają się innego efektu. 

Piszesz o liście ministerstwa, że nie budzi zaufania, więc to do ministerstwa nie masz zaufania i piszesz, że zachowują się jak kościół. Twoje słowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, jack napisał:

Pewnie nie można wybrać miejsca podania szczepionki? 🤣🤣🤣

Nie, ale jako ciekawostkę dodam, że lekarz podczas wizyty przed szczepionką notuje, czy jesteś prawo, czy leworęczny i od tego zależy, w którą rękę dostajesz szczepionke ( w tę słabszą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, fluber napisał:

Nie, ale jako ciekawostkę dodam, że lekarz podczas wizyty przed szczepionką notuje, czy jesteś prawo, czy leworęczny i od tego zależy, w którą rękę dostajesz szczepionke ( w tę słabszą)

Dostajesz w którą chcesz. Pyta, bo teoretycznie bardziej sprawną ręką, masz większe szanse rozpiąć rozporek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może było to gdzieś pisane, ale czy jest możliwość odmowy szczepienia Astrą i zaczekania na szczepienie którąś z dwóch pozostałych? Bo po Modernie, moja Babcia staruszka czuje się znakomicie a po Astrze moja 24-letnia szwagierka następnego dnia czuła się dramatycznie i zasłabła na uczelni. Mała próbka, ale Rodziców wolałbym w razie czego wysłać jednak na tą Modernę/Pfizera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cvbe napisał:

Może było to gdzieś pisane, ale czy jest możliwość odmowy szczepienia Astrą i zaczekania na szczepienie którąś z dwóch pozostałych? Bo po Modernie, moja Babcia staruszka czuje się znakomicie a po Astrze moja 24-letnia szwagierka następnego dnia czuła się dramatycznie i zasłabła na uczelni. Mała próbka, ale Rodziców wolałbym w razie czego wysłać jednak na tą Modernę/Pfizera...

Tego co będzie jak już przejdzie cała kolejka to nikt nie wie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.