Skocz do zawartości

Coronavirus


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.01.2021 o 13:04, andy13 napisał:

A oficjalnie to tam ręka trochę boli, swędzi i nie ma o czym gadać :P  Mój znajomy już względnie OK, bo wciąż mega osłabiony, ale dramatu nie ma. Drugiej dawki nie dostanie.

Zależnie od organizmu, to że ręka boli to też dla mnie przesada, lekki dyskomfort przez jeden dzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/prezes-pfizera-otwarcie-obecne-szczepionki-moga-stac-sie-nieskuteczne-na-nowe/nlpcktm

Artykuł jak artykuł ale ten fragment jest ciekawy:

Cytat

Testy laboratoryjne wykazały, że preparat autorstwa dwóch firm okazał się skuteczny przeciwko sztucznie uzyskanym odmianom wirusa, przypominającym mutacje odkryte na terenie Wielkiej Brytanii i RPA.

Jeszcze wyjdzie, że świat będzie przepraszał foliarzy.

EDIT: https://www.geekweek.pl/news/2021-01-21/powstanie-podskorny-implant-ktory-szybko-wykryje-covid-19-i-inne-choroby/

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

A widać gdzieś efekty tych szczepień w ogóle ? W israelu niby ponad połowa zaszczepiona a tylko dzisiaj 7tys nowych przypadkow ? O co tutaj chodzi? 

https://next.gazeta.pl/next/7,173953,26767249,koronawirus-w-danych-z-izraela-widoczny-efekt-szczepien-zaczela.html#s=BoxOpMT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, agresywnychomik napisał:

Osobiscie przechorowalem.

Bralem Vigeryt od momentu pozytywnego wyniku.

Temperatura i uczucie zmeczenia 7, 8 dni.

Po tym okresie wszystko wrocilo do normy, zona podobnie.

ja miałem w zeszłym tygodniu. w piątek 29.01 po pracy jechałem do domu zupełnie normalnie, a wieczorem temperatura i osłabienie, tak do 37.5, potem dwa dni słabo, duże zmęczenie i apatia + bóle mięśni, temperatura po paracetamolu koło 37, straciłem zapach

w zesłym tygodniu stopniowo lepiej, uczucie zmęczenia kilka dni i lekki kaszel (o dziwo mokry), dzisiaj już zapach wrócił i praktycznie nie odczuwam problemów.

z leków tylko vit C i D + Paracetamol 

test jest obrzydliwym uczuciem, na szczęście chwilowym i byłem mega zaskoczony jak sprawnie poszło, teleporada we wtorek o 14, chwilę potem sms gdzie mam pojechać na godzinę 8. w środę o 8.15 byłem już po i wynik znałem o 16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być mądrym w tym temacie.

Wczoraj na Australian Open pełne trybuny, dziś pustki bo nagle jakieś restrykcje. A zgonów tam jest w sumie 900 jak dobrze widzę a covida tak jakby nie było. 

 To jak tak człowiek porówna to u nas powinno być pozamykane wszystko dożywotnio. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 27.11.2020 o 15:54, ai3 napisał:

jak chcecie sie szczepic to to robcie ALE 

nie ma dowodow na to ze szczepionka dziala - zadnego dowodu , jest jedynie manipulacja danymi ; efekt jest teoretyczny i bardzo maly

 

 

 

W dniu 29.11.2020 o 18:40, ai3 napisał:

Siedzę w badaniach klinicznych , pracuje dla Astry i Pfizer i każdego większego koncernu poza GSK 

widze jak to wyglada od każdej strony

nie ma opcji by na tym etapie stwierdzić ze 

a to działa 

https://www.reuters.com/article/us-health-coronavirus-israel-vaccine-idUSKBN2AE0Q2?utm

Israel’s largest healthcare provider on Sunday reported a 94% drop in symptomatic COVID-19 infections among 600,000 people who received two doses of the Pfizer’s vaccine in the country’s biggest study to date.

Thoughts?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.