Skocz do zawartości

Coronavirus


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, RappaR napisał:

Czyli jak na przykład ze złości na Muzułmanów za zabijanie gejów w Arabii Saudyjskiej skopię Muzułmanów w Polsce, to nie ja będę za to odpowiedzialny? Arabowie mnie sprowokowali i tyle?

Robienie kursy z logiki, prostujący mają mózgi albo nie. Jeśli mają prawa wyborcze, mają odpowiedzialność za swoje decyzje i to oni wyszli na ulice

Dziwne porównanie, bo niby czemu nasi Tatarzy czy ciapaci od kebabów mają odpowiadać za zdarzenia mające miejsce tysiące km stąd.

Jeżeli już to można się czepiać, że protestujący za bardzo skupiają się na KK, skoro to PiS podjął decyzję o wywołaniu gównoburzy właśnie teraz a nie w rozsądniejszym terminie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, jan.kowalski napisał:

Dziwne porównanie, bo niby czemu nasi Tatarzy czy ciapaci od kebabów mają odpowiadać za zdarzenia mające miejsce tysiące km stąd.

Jeżeli już to można się czepiać, że protestujący za bardzo skupiają się na KK, skoro to PiS podjął decyzję o wywołaniu gównoburzy właśnie teraz a nie w rozsądniejszym terminie. 

Mowa nie o celu protestów, ale o pandemii.

W jaki sposób tysiące ludzi, które się zakazi i setki, które umrą mają odpowiadać za decyzję TK?

Protestujący w ten sposób dokonują ludobójstwa osób absolutnie niewinnych

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jan.kowalski napisał:

Kluczowe jest jednak zdanie:

Trzeba powiedzieć, że ktoś, kto sprowokował te protesty, poprzez podejmowanie kontrowersyjnych decyzji w szczycie pandemii, ponosi za to odpowiedzialność - podkreśla dr Paweł Grzesiowski.

Ja już się zorientowałem wcześniej że politykuje:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, RappaR napisał:

Mowa nie o celu protestów, ale o pandemii.

W jaki sposób tysiące ludzi, które się zakazi i setki, które umrą mają odpowiadać za decyzję TK?

Protestujący w ten sposób dokonują ludobójstwa osób absolutnie niewinnych

Odpowiedzialny przywódca narodu powinien unikać podejmowania kontrowersyjnych decyzji i dzielenia społeczeństwa akurat teraz. Przecież Kaczyński musiał mieć świadomość, że ta sprawa wywoła potężną gównoburzę a mimo to dał Przyłębskiej zielone światło. 

Dlaczego przed kilkoma ostatnim wyborami PiS starał się unikać poruszania kontrowersyjnych tematów? Dlaczego na czas kampanii chowano Macierewicza, Pawłowicz czy nawet samego Kaczyńskiego? Z czystego wyrachowania - żeby nie odstraszyć bardziej umiarkowanych wyborców. 

Oznacza to zatem, że gdy trzeba wygrać wybory to jakoś Kaczyński potrafi się wykazać dobrym wyczuciem czasu i unikać podburzania ludzi. Gdy jednak mowa o zagrożeniu ludzkiego zdrowia to jakoś nie ma skrupułów by realizować swoją wizję świata. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, RappaR napisał:

Czyli jak na przykład ze złości na Muzułmanów za zabijanie gejów w Arabii Saudyjskiej skopię Muzułmanów w Polsce, to nie ja będę za to odpowiedzialny? Arabowie mnie sprowokowali i tyle?

Biorąc się za rządzenie bierzesz odpowiedzialność za wpływ swoich decyzji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ignazz napisał:

Zachowam ten cytat w sercu. 

bekowe , w realiach gdzie rządzący wielokrotnie pokazali , że mają wyjebane na własne zakazy (Kaczyński , Szumowski,Morawiecki...)oraz specjalnie rzucają temat aby kontrolować sondaże i nastroje społeczeństwa to zarzucanie protestującym ludobójstwo mógł wymyślić tylko yntelygent-lekarz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Cardi napisał:

Czyli w tej chwili wyników pozytywnych jest więcej niż 20 tysięcy dziennie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Cardi napisał:

Nie wiem ile jest testów prywatnych, może 10, może 10.000, ale przenoszenie kreatywnej księgowości na sprawy pandemii jest dziwne. Co najmniej.

Myślę, że tu raczej trzeba mieć pretensje o to, że do tej pory sztucznie zaniżano liczbę osób z pozytywnymi wynikami, niż że teraz będą podawane prawidłowe wartości zakażonych ( choć brak informacji o liczbie testów na pewno nie jest w porządku, zaraz zacznie wychodzić jak w Podkarpaciu, 110% pozytywnych wyników)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Myślę, że tu raczej trzeba mieć pretensje o to, że do tej pory sztucznie zaniżano liczbę osób z pozytywnymi wynikami, niż że teraz będą podawane prawidłowe wartości zakażonych ( choć brak informacji o liczbie testów na pewno nie jest w porządku, zaraz zacznie wychodzić jak w Podkarpaciu, 110% pozytywnych wyników)

Narracja zmierza w kierunku "coście narobili tymi protestami?", także albo nie są przekonani, że protesty zwiększą liczbę i społeczeństwo zacznie dodawać dwa do dwóch i okaże się, że antymaseczkowcy mieli rację, albo chcą podkręcić różnicę między liczbą pozytywnych 13 i 14 dni po rozpoczęciu protestów, żeby odbudować tracone wg. sondaży poparcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fluber napisał:

Zastanawiam się, co się musi jeszcze wydarzyć, żeby zauważyć, że antymaseczkowcy to skończeni idioci.

Godzinę po apelu dotyczącym tego jak to ludzie mają się stosować do zasad, bo inaczej wszyscy umrzemy i blablabla, Premier Nadrenii i Północnej-Westfalii wsiadł do samolotu i zdjął maseczkę. Ktoś mu tam cyknął fotkę i w De afera.

Przykład idzie z góry.

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, fluber napisał:

Zastanawiam się, co się musi jeszcze wydarzyć, żeby zauważyć, że antymaseczkowcy to skończeni idioci.

Ja zacząłem nosić maseczkę od razu po pierwszych apelach. Od tego czasu nie załapałem żadnej infekcji, mimo problemów z zatokami. Zdarza mi się zapomnieć maseczkę zdjąć więc jest to kwestia zwykłego przyzwyczajenia jak do okularów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, jan.kowalski napisał:

Odpowiedzialny przywódca narodu powinien unikać podejmowania kontrowersyjnych decyzji i dzielenia społeczeństwa akurat teraz. Przecież Kaczyński musiał mieć świadomość, że ta sprawa wywoła potężną gównoburzę a mimo to dał Przyłębskiej zielone światło. 

Dlaczego przed kilkoma ostatnim wyborami PiS starał się unikać poruszania kontrowersyjnych tematów? Dlaczego na czas kampanii chowano Macierewicza, Pawłowicz czy nawet samego Kaczyńskiego? Z czystego wyrachowania - żeby nie odstraszyć bardziej umiarkowanych wyborców. 

Oznacza to zatem, że gdy trzeba wygrać wybory to jakoś Kaczyński potrafi się wykazać dobrym wyczuciem czasu i unikać podburzania ludzi. Gdy jednak mowa o zagrożeniu ludzkiego zdrowia to jakoś nie ma skrupułów by realizować swoją wizję świata. 

 

Czy protestujący to osoby upośledzone umysłowo prawnie nieodpowiadające za swoje czyny czy nie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.