Skocz do zawartości

Coronavirus


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

Gość StaryFan
8 minut temu, julekstep napisał:

Jest i  DOKTOR Mateusz Grzesiak!

Można zamykać forum xD

Polski Peter Drucker z Białegostoku, bierze się też za wirusy.

 

Tak na marginesie CV spowodował też deficyt cebuli na świecie, może się wezmą za uprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, julekstep napisał:

Jest i  DOKTOR Mateusz Grzesiak!

Można zamykać forum xD

nie znam kolesia, ale wyśmiewanie kogoś w taki sposób (bez odniesienia się do przedstawionych argumentów) jest słabe. taki argument z autorytetu, tylko w drugą stronę ; ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, lorak napisał:

nie znam kolesia, ale wyśmiewanie kogoś w taki sposób (bez odniesienia się do przedstawionych argumentów) jest słabe. taki argument z autorytetu, tylko w drugą stronę ; ]

jest bardzo dobre

wiesz ile czasu oszczędziłem dzięki temu, że w mózgu mam już resentymenty loraka o KK sklasyfikowane w zbiorze - HUE ? :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kucio napisał:

Coach personalny - nawet jakby prawdę napisał, to i tak mu zaufają tylko Ci, co lubią takie klimaty, a reszta go zbruka - czy dobrze, czy nie - nie wiem, nie mnie to oceniać, wolę czerpać wiedzę z innych źródeł, bo influencerzy generalnie to ostatnie miejsce skąd powinno się brać informacje.

Antoni Syrek Dąbrowski miał stand up o końcu świata w którym świetnie podsumował zawód coacha.

Coach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryFan
6 godzin temu, lorak napisał:

nie znam kolesia, ale wyśmiewanie kogoś w taki sposób (bez odniesienia się do przedstawionych argumentów) jest słabe. taki argument z autorytetu, tylko w drugą stronę ; ]

Serio?

Cytat

Warto przy tym pamiętać, że choć każdy ma obraz całości, to jednak nie każdy widzi cały obraz

Jako jedyny zobaczył to, co można znaleźć na początku tego tematu.

Moim skromnym zdaniem, pandemia to nie jest sytuacja na dobry piar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryFan
Godzinę temu, darkonza napisał:

https://forsal.pl/lifestyle/nauka/artykuly/1475183,okolo-dwa-proc-osob-w-krakowie-przeszlo-juz-zakazenie-koronawirusem.html

Z tego by z kolei wynikało ze przynajmniej w Polsce śmiertelnośc jest "żadna"

Czyli co, 60 razy więcej bezobjawowych?  

https://forsal.pl/lifestyle/zdrowie/artykuly/1475169,koronawirus-dobrze-przystosowuje-sie-do-roznych-populacji-badanie.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W powiecie Aurich w Dolnej Saksoni robiono od 23 kwietnia testy 1000 osób na obecność korony, z czego ponad 70% testowanych, to był personel medyczyny, który pracował w ostatnim czasie w szpitalach, domach opieki itp.

Tylko 3 osoby były zarażone (bez objawów).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, rw30 napisał:

ej a czy mogę na kajta lecieć na Sri Lankę w lipcu czy nie powinienem ? :P

(wbrew pozorom to jest pytanie na serio @RappaR @ai3  czy ktokolwiek zorientowany w temacie CoVida - czyli wszyscy   ? ) 

Nie wiem, to pytanie do rządu.

Jak mamy już pandemię to w sumie wszystko jedno czy siedzisz na Sri Lance czy w Polsce, roznosi się i tak. Ja będę wyjeżdżał jak się skończy ale raczej lokalnie - Ukraina, Mołdawia, Rosja Białoruś i Rosja plany na ten rok. Miały być inne, ale w sumie ja i tak wyszedłem na tej pandemii jako jeden z lepszych, więc nie będę marudził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Me Myself and I napisał:

bardziej pytanie czy będzie czym w ogóle polecieć i czy piszesz się na extra 2 tygodnie urlopu po powrocie? bo zdziwię się jak zdejmą kwarantannę po przyjeździe tak szybko

warto też się zainteresować, czy ten kraj do którego się leci nie ma obowiązku 14dniowej kwarantanny i jak ją egzekwuje.

 

Chociaż to trzeba będzie poczekać, aż lockdowny się skończą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.