Skocz do zawartości

Coronavirus


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, quevas napisał:

W Australii obeszło się bez poniżania obywateli maskowaniem przymusowym oraz zamykania lasów i parków :

http://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-na-swiecie,australia-na-dobrej-drodze-do-wygrania-walki-z-pandemia-covid-19,artykul,20541281.html

 

 

 

Nie poniżali obywateli maskami. Wszystkich przyjezdnych, trzymali przymusowo na wyizolowanej wyspie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, quevas napisał:

W Australii obeszło się bez poniżania obywateli maskowaniem przymusowym oraz zamykania lasów i parków :

http://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-na-swiecie,australia-na-dobrej-drodze-do-wygrania-walki-z-pandemia-covid-19,artykul,20541281.html

 

 

 

W Niemczech się nie obędzie:/

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/koronawirus-niemcy-obowiazkowe-maseczki-w-calym-kraju/3n0ptlw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, rw30 napisał:

w firmie, dla której obecnie pracuję (branża CRO / testy kliniczne leków) ,obniżki 10-20% dla pracowników 'swoich' (przy czym VPs / C-level ponoć nawet 30-40%), dla freelancerów (w tym dla mnie) też coś koło 15/20%. Jak to jest u Was? 

U mnie będzie na grubo. Ale siła rzeczy co jeszcze nieoficjalne, to...nie na forum nba ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, rw30 napisał:

w firmie, dla której obecnie pracuję (branża CRO / testy kliniczne leków) ,obniżki 10-20% dla pracowników 'swoich' (przy czym VPs / C-level ponoć nawet 30-40%), dla freelancerów (w tym dla mnie) też coś koło 15/20%. Jak to jest u Was? 

Szukają pracowników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, polskignom napisał:

U mnie będzie na grubo. Ale siła rzeczy co jeszcze nieoficjalne, to...nie na forum nba ;) 

 

10 godzin temu, Koelner napisał:

U żony też u mnie spokój 

 

chodziło mi o to, żeby podawać z branżami w jakich działacie  / jesteście zatrudnieni, żeby stworzyć taki bieda ranking / bieda pojęcie o kondycji poszczególnych branż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, rw30 napisał:

 

 

chodziło mi o to, żeby podawać z branżami w jakich działacie  / jesteście zatrudnieni, żeby stworzyć taki bieda ranking / bieda pojęcie o kondycji poszczególnych branż

moja zona jest inzynierem i dostala w tym miesiacu 20% podwyzki, pracuje w automatyce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fluber napisał:

Ale tam przynajmniej ktoś pomyślał jak to wprowadzał i ograniczył tylko do sklepów i komunikacji miejskiej, nie ma takiej głupoty jak u nas, że wszędzie twarz zakryta ma być.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, rw30 napisał:

0 empatii ze strony tak Twojej jak i Twojej żony :P 

chciales wiedziec:) wiemy ze mamy mega farta. druga firms w okolicy o podobnym profilu jest na postojowym i wyplaca 80% pensji

3 godziny temu, memento1984 napisał:

No i NYC ~21% na randomowej probce 3000 sampli na obecnosc antycial.

“Swieto  lasu” jakby to starsi powiedzieli!
 

 

samo miasto ma 8 milionow mieszkancow?

czyli jakies 1.6 miliona jest chorych. czyli 0.7% z tego ( smiertelnosc koronawirusa) to jest 11200 okolo. i chyba tyle zmarlo? z tym ze jest jeszcze spora grupa w ciezkim stanie. 

wyglada na to ze smiertelnosc koronawirusa to bedzie okolo 1%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, rw30 napisał:

 

 

chodziło mi o to, żeby podawać z branżami w jakich działacie  / jesteście zatrudnieni, żeby stworzyć taki bieda ranking / bieda pojęcie o kondycji poszczególnych branż

Paliwowka ;) 

23 minuty temu, MarcusCamby napisał:

ale bądź precyzyjny. Grubo na plusie, co? :)

Banksterka zawsze zyskuje na kryzysach.

Eee, ja nie banksterka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesi przyśpieszają zniesienie lockdownu po decyzji sądu w Pradze, który uznał że część wprowadzonych ograniczeń była niezgodna z prawem.

Cytat

Praski sąd miejski uchylił przepisy rozporządzenia, które wprowadziło zakaz poruszania się na terytorium Czech. I to mimo faktu, że u naszych południowych sąsiadów wprowadzono stan nadzwyczajny.

https://news.expats.cz/weekly-czech-news/breaking-prague-court-cancels-czech-anti-coronavirus-measures-on-free-movement-retail-sales/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, fluber napisał:

wyglada na to ze smiertelnosc koronawirusa to bedzie okolo 1%.

Sądzę, że nawet 2-3 krotnie niższa się może okazać. Zapewne pierwsze zachorowania dadzą trochę wyższą śmiertelność niż grypa sezonowa, ale jak COVID-19 stanie się chorobą cykliczną to jest na pewno nadzieja, że śmiertelność też spadnie do poziomy grypy sezonowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.