Skocz do zawartości

Coronavirus


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

no u mnie SM jak już to jeździ parami z policjo, raczej sami nie chodzą zbyt często, ale o tej stołecznej miejskiej to legendy krążą od zawsze

najlepsza akcja, że największy "terror" na plenerowych amatorów chmielu był w czasach PO, gdy PiS doszedł do władzy, te nic nie wnoszące patrole (poza oczywiście łataniem miejskich budżetów) nagle się w zasadzie skończyły, no, ale wcześniejsza władza na tyle skutecznie mnie z plenerowego picia wyleczyła, że już tej "wolności" nie zasmakowałem

Akurat u nas Kaczor jak był prezydentem to dał dużo paliwa SM 😕 

ale cena zielska za PO skoczyła niemiłosiernie do góry, więc może coś być w tym co piszesz ;) 

3 minuty temu, Krzemo napisał:

Nie były. Chyba, że znasz moje myśli lepiej ode mnie...a to by też oznaczało, że masz nieuczciwa przewagę w simbaskecie 😉

Nom - chesz mi oddać Sabonisa i Scotta. PM?

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

To cwaniaka rzucilo mi sie w iczy najbardziej. Policjant prosi go o imie i nazwisko a ten " nie masz na mnie artykulu". Klasyczny przyklad:)

nie wiem, ale raczej nie jesteśmy w stanie wejść w rolę tego gościa, każdy ma inna wrażliwość, może tego typa już na chacie c*** strzelał, żona go cały czas jebała, pracy nie ma... po 3 tygodniach w takich warunkach ludzie mogą nie wytrzymywać i nie myśleć racjonalnie może tak być? a co może być za dwa miesiące?

a policja jak zwykle - niby kulturalnie, poucza, ale jak zwykle to tylko zaognia konflikty, bo i tak nie masz prawa powiedzieć w zasadzie nic, jedyne co możesz zrobić to zamknąć jape a jeśli nie potrafisz to od razu lepiej palnij sobie w łeb, Twóje problemy życiowe nikogo nie interesują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

Ale i tak mimo coronawirusa mniej zgonow niż przed rokiem.

92357254_1414158985431407_1332672671992774656_o.jpg

Wszyscy już o tym wiedza. To naginanie rzeczywistosci domorosłych demografow i spiskowców staje się nużące. Na szczęście za 20 lat będziemy żyli jak jetsonowie i jak tylko dożyjemy to odbijemy sobie na nwo te wszystkie krzywdy!

17 minut temu, Zdzich napisał:

Ale też spora część z tych lekarzy to emeryci, którzy wrócili do służby zdrowia pomagać w czasie walki z wirusem... Tym bardziej bolesna strata...

No właśnie, ma ktoś średnia wieku dla tych zmarłych lekarzy? To raczej nie jest 80+? Coś pewnie koło 50-60+, co by potwierdzało już wcześniejsze tezy, ze im większe otwarcie gospodarki, tym więcej narażonych, a przez ekspozycje depopulacja byłaby nie tylko u klientow zusu - czytaj rencistów i emerytów...tak słabo zaludniona i zimna Szwecja w sumie to potwierdza, a nie zaprzecza :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do działań naszej  ukochanej policji. Tutaj dziś wrzucony materiał.

Gdyby ktoś opowiedział mi tą historię nie pokazując nagrania poleciłbym mu dobrego psychiatrę... Ale że mamy tutaj namacalny dowód to psychiatrę a najlepiej oddział zamknięty zaproponowałbym jednemu z bohaterów nagrania. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kucio napisał:

Eee? Może ja jestem pojebany, ale to normalna interwencja zgodna z obowiązującymi przepisami. To, że cudowny właściciel smażalni nie dostał mamdatu za wyklinanie do policjanta to tylko brawa dla funkcjonariusza, a to, że nie dają paragonów po złożonym zamówieniu to cóż. Nie wina policjanta, który jeszcze dość dobrodusznie pyta ludzi co zamówili, aby widzieć, czy się zgadza i nikt nie siedzi tam, aby siedzieć.

otóż to.

Edytowane przez Vice-kontorezerwowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, kucio napisał:

Zabawa nie jest potrzebą pierwszego rzędu

Dla kilkulatka? :) Jeżeli w ramach spaceru moje dziecko będzie odbijało ze mną piłkę albo jechało na hulajnodze to będzie spacer czy zabawa :) ?

Potrzeby życia codziennego są niezdefiniowane i to jest problem, bo dla każdego mogą być inne :), jest więc sankcja za nie wiadomo co :)

Żaden z przepisów ustawy z dnia 2marca 2020 r.o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem izwalczaniemCOVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych lub rozporządzenia RM z dnia 31marca 2020r.w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii nie wprowadza takich (o jakich tu mówimy, albo jakie próbuje egzekwować policja)  zakazów.

http://dziennikustaw.gov.pl/D2020000056601.pdf

par 5, 17 i 18

 

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kucio napisał:

Ja mam dość duże zaufanie do policji. Więc jakoś się tego nie obawiam, a nawet jeśli to i tak nic ze sobą prócz szlugów i dowodu nie noszę.

no widzisz, a ja nie mam, pewnie dlatego, ze mój ziom z bloku siedział rok w pierdlu za 0,2g trawy z tytoniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kucio napisał:

 Ja uwielbiam spacery z psem trwające 2-3h. Jednak teraz tego nie robie.

Ludzie spaceruja wiecej niz zwykle. Mieszkam przy szlaku turystycznym w lesie i laza jak nigdy. Puszczam juz nawet swojego podhalana luzem zeby mi kolo chalupy fotek nie cykali i omijali szerokim lukiem bo mnie nerwy biora. Dzis byla nawet wycieczka na koniach ( 3 osoby )!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kucio napisał:

Roland, możesz się bulwersować. Takie mamy prawo. Mógłby nie nosić ze sobą lub nie brać. Przepraszam Cię, ale do mnie takie argumenty nie trafiają. Jestem liberalny wobec narkotyków, ale dla mnie prawo jest prawem i jest jak jest. Wyrok głupi, ale co ja mam Ci powiedzieć?

nie pisz "policja działa" to mi styknie, naprawde publiczne pieniądze mogłyby iść na coś innego, dobrze, że czasy się zmieniły i teraz za taką ilość do paki nie pójdziesz raczej

mnie z niczym na szczęście nie złapano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.