Skocz do zawartości

Coronavirus


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

Wielka dyskusja o filmiku, który trwa dwie minuty, z czego połowa na balkonie. Pewnie jakiś 3% urywek całej interwencji. Koklejny odważny z tych co podczas interwencji policji latają dookoła z telefonami i próbują cytować "artykułami". Ciekawe czy ten pan chciał wprowadzenia stanu wyjątkowego? Wtedy mógłby pocwaniakować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, julekstep napisał:

ja

za duży effort

 

abstrahując śmieszne jak Ci co niedawno krzyczeli 'patologia 500+!!!' nagle tak zaciekle bronią modelowego patusa z tej właśnie kategorii (pana nerwusa karatekie!) - nie nie piję tu do nikogo personalnie, ale do ogólnej tendencji internetowej :) 

przeciez nikt nie broni pana karateki , policjant zaczal krzyczec , doprowadzil do sytuacji jeszcze bardziej nerwowej, zaognil sytuacje  wbrew procedurom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mistrzBeatka napisał:

na ogol a wlascie najczesniej nie podaja , dosyc sporo doastalem kwitow za picie w plenerze i sie nie przedstawiali 

na jakieś 10 interwencji policyjnych tego typu chyba tylko raz się skończyło mandatem u mnie

co innego siusiory ze straży miejskiej - ci to mieli 100% skuteczność 😕 

Teraz, mistrzBeatka napisał:

przeciez nikt nie broni pana karateki , policjant zaczal krzyczec , doprowadzil do sytuacji jeszcze bardziej nerwowej, zaognil sytuacje  wbrew procedurom

Krzemo, dziennikarz z TVNu, dziesiątki osób których komentarze widziałem na FB - dziwnie definiujesz nikt :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, julekstep napisał:

 

abstrahując śmieszne jak Ci co niedawno krzyczeli 'patologia 500+!!!' nagle tak zaciekle bronią modelowego patusa z tej właśnie kategorii (pana nerwusa karatekie!) - nie nie piję tu do nikogo personalnie, ale do ogólnej tendencji internetowej :) 

Smieszne jest to ile osob oburza ze policjant podniosl glos na cwaniaka ktory lamie prawo, odmawia wykonywania polecen i pyskuje do policjanta:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

na jakieś 10 interwencji policyjnych tego typu chyba tylko raz się skończyło mandatem u mnie

miałeś niesamowite szczęście albo w Wwa bardziej liberalnie (hehe) do tego podchodzą

już dawno nie bawię w picie w jakiś miejscach zbyt odkrytych, ale u mnie proporcje były raczej odwrotne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

miałeś niesamowite szczęście albo w Wwa bardziej liberalnie (hehe) do tego podchodzą

już dawno nie bawię w picie w jakiś miejscach zbyt odkrytych, ale u mnie proporcje były raczej odwrotne

no u nas (przynajmniej w czasach mojego 'podwórkowego picia' czyli 10-20 lat temu xD) to SM robili za chodzące mandatomaty, z policją zawsze luz -> ten jeden mandat co dostałem to i tak był na spółkę na x osób kiedy na 'interwencję' przyjechała policja, SM i tajniacy (wtf xD)

inna sprawa że przy paru interwencjach brał udział kolega co był ekspertem w braniu ich pod c***a zawsze zaczynając od 'co Panowie mają na wyposażeniu' i pierdoląc coś o militariach xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, julekstep napisał:

Krzemo, dziennikarz z TVNu, dziesiątki osób których komentarze widziałem na FB - dziwnie definiujesz nikt :) 

A gdzie ja go (tej postawy) bronie?

Wykazuje przede wszystkim, że policjanci nie zapanowali nad sytuacja, źle poprowadzili interwencję. Zrobili błędy. To fachowcy a nie wyszło. Pod koniec filmiku już ogarnęli. Widać tam przez chwilę kogoś bardziej doświadczonego w akcji, kto przejął rozmowę a tego młodego odesłał do notowania w papierach. 

I nie bronię zachowania tego ojca, staram się zrozumieć emocje. On ma do nich prawo. Policjant jak nie umie w takich okolicznościach emocji wyłączyć to pomylił zawod.

Zraaz mi któryś z kolegów napisze, że dla uspokojenia mogli oddać strzały ostrzegawcze 😉

A to, że nie ma zakazu wyjścia z dziećmi na spacer to po prostu fakt. 😉 Takiego zakazu w ustawie nie ma. 

Tak jak nie jest zakazane mycie auta czy wymiana opon, co już nasi policjanci mandatami karali 🙃

 

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mistrzBeatka napisał:

krzemo napisal: "Płaczą dzieci, facet podenerwowany"  to chyba nie jest obrona karateki ? , nikt na tym forum.   

Czyli 'płaczące dzieci' nie były tu użyte jako element obrony biednego Pana nerwusa?

Gdzie to ofc powinno iść w drugą stronę (chojrakowanie mając dzieciaki pod opieką to skrajne pato)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, julekstep napisał:

na jakieś 10 interwencji policyjnych tego typu chyba tylko raz się skończyło mandatem u mnie

co innego siusiory ze straży miejskiej - ci to mieli 100% skuteczność 😕 

Krzemo, dziennikarz z TVNu, dziesiątki osób których komentarze widziałem na FB - dziwnie definiujesz nikt :) 

U mnie tylko raz nie skończyło się mandatem, za to dla równowagi raz dostałem mandat za przejście po pasie zieleni (koledzy przeszli przez torowisko, ja szedłem ostatni i zobaczyłem policję, przeszedłem kawałek dalej, a że kończył się chodnik to zrobiłem dwa kroki po trawie, żeby dojść do kolejnego) po tym jak juz im wytłumaczyłem, że nie przeszedłem przez torowisko (zajęło to ok. 20 minut) to dali mi za tą zieleń xD 

Generalnie ja chyba tylko raz spotkałem kogoś normalnego w Policji, reszta to kutasy. Jeszcze miła była Pani z drogówki, która dała mi co prawa mandat za prędkość, ale miło się rozmawiało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Krzemo napisał:

 

Z filmu wynika, że facet mówi do Pllocjanta, że ten się nie przestawił i prosi go o nazwisko. Funkcjonariusz nie reaguje. 

Autor filmu w opisie filmu napisal ze polucjant sie nie przedstawil.

Napisal tez ze dzieci bawily sie w odleglosci pieciu metrow od siebie:) co troche podwaza jego wiarygodnosc

Zdaje sobie sprawe ze policjant spokojnym glosem powinien poinformowac delikwenta ze dostaje po 5k mandatu za kazde dziecko na zamknietym terenie plus dopierdolic mu grzywne z art 65kw za odmowe wylegitymowania sie ale niepotrzebnie zrobilo mu sie faceta szkoda i zaczelo mu zalezec... to bylo nieprofesjonalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

Czyli 'płaczące dzieci' nie były tu użyte jako element obrony biednego Pana nerwusa?

Gdzie to ofc powinno iść w drugą stronę (chojrakowanie mając dzieciaki pod opieką to skrajne pato)

zdecydowana wiekszosc wypowiedzi krzemo odnosi sie do policjanta ktory przeprowadzil nieprawidlowa interwencje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

no u nas (przynajmniej w czasach mojego 'podwórkowego picia' czyli 10-20 lat temu xD) to SM robili za chodzące mandatomaty, z policją zawsze luz -> ten jeden mandat co dostałem to i tak był na spółkę na x osób kiedy na 'interwencję' przyjechała policja, SM i tajniacy (wtf xD)

no u mnie SM jak już to jeździ parami z policjo, raczej sami nie chodzą zbyt często, ale o tej stołecznej miejskiej to legendy krążą od zawsze

najlepsza akcja, że największy "terror" na plenerowych amatorów chmielu był w czasach PO, gdy PiS doszedł do władzy, te nic nie wnoszące patrole (poza oczywiście łataniem miejskich budżetów) nagle się w zasadzie skończyły, no, ale wcześniejsza władza na tyle skutecznie mnie z plenerowego picia wyleczyła, że już tej "wolności" nie zasmakowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Krzemo napisał:

I nie bronię zachowania tego ojca, staram się zrozumieć emocje. On ma do nich prawo. Policjant jak nie umie w takich okolicznościach emocji wyłączyć to pomylił zawod.

Serio kolo co wyszedł sobie posiedzieć pod blokiem na ławeczce ma większe prawo do emocji niż młody policjant po x interwencji w pojebanym okresie?

Serio oczekujesz od osób pracujących w tak słabym zawodzie bycia robocopami? To tak jak byś oczekiwał profesury od nauczycieli w podstawówce. Jesteś bardzo optymistyczny.

5 minut temu, Krzemo napisał:

A to, że nie ma zakazu wyjścia z dziećmi na spacer to po prostu fakt. 😉 Takiego zakazu w ustawie nie ma. 

To niech się wylegitumuje, odmówi mandatu dostanie świstek i wróci do domu. Koniec sprawy.

Ja osobiście więcej bym wymagał od ojca trójki dzieci niż 20-kilku letniego policjanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, julekstep napisał:

Czyli 'płaczące dzieci' nie były tu użyte jako element obrony biednego Pana nerwusa?

Nie były. Chyba, że znasz moje myśli lepiej ode mnie...a to by też oznaczało, że masz nieuczciwa przewagę w simbaskecie 😉

Na resztę Ci już nie odpisze, bo coś czuję że się nieco zagotowales 😉

Może jedno zdanie, tak od człowieka z bronią oczekuje profesjonalizmu w każdych okolicznościach.

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.