Skocz do zawartości

Coronavirus


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to Beneluksy też nie mają sprzętu?

Holendrzy na początku wybuchu i nich mówili ze maja 500 wolnych lozek na intensywnej terapii, jak bedzie trzeba to zorganizują 2000 ale powiedzieli ze to absolutnie wszystko co są w stanie zrobić. Mysle ze nikt w krajach gdzie jest poważny problem nie ma już miejsca, procz Niemców i strzelam ze może Szwajcarii? 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał:

Holendrzy na początku wybuchu i nich mówili ze maja 500 wolnych lozek na intensywnej terapii, jak bedzie trzeba to zorganizują 2000 ale powiedzieli ze to absolutnie wszystko co są w stanie zrobić. Mysle ze nikt w krajach gdzie jest poważny problem nie ma już miejsca, procz może Niemców i strzelam Szwajcarii? 

aha no to wybaczcie, ale ciężko im współczuć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał:

Wiesz, kraj o ludności 17mln nawet jakby miał 100000 tysięcy respiratorow, to ktoś jeszcze musi je umieć obsłużyć... 

No wiesz, skoro tak bogaty kraj nie ma wykwalifikowanego personelu, bo - strzelam - przez ostatnie 20 lat zajmowali się wszystkim tylko nie tym aby zabezpieczyć tak ważna służbę zdrowia (wiadomo o co mi chodzi) i teraz poleca swoim obywatelom konanie w domach wśród rodziny (!!) to ciężko się w ogóle do tego odnosić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

No wiesz, skoro tak bogaty kraj nie ma wykwalifikowanego personelu, bo - strzelam - przez ostatnie 20 lat zajmowali się wszystkim tylko nie tym aby zabezpieczyć tak ważna służbę zdrowia (wiadomo o co mi chodzi) i teraz poleca swoim obywatelom konanie w domach wśród rodziny (!!) to ciężko się w ogóle do tego odnosić

Narazie mają 1350 na ICU wiec nie wykorzystali pełnej przepustowosci, wiec w ten News nie wiem czy wierze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Mieszkasz w stanach wiec może powiesz  mi o co chodzi z ta teoria spiskowa ze niby ten cały wirus to przykrywka bo trump szykuje masowe aresztowania elit, celebrytów i „deep state” na całym świecie, oraz ze cały spisek miał na celu zamknac granice na świecie żeby nie pouciekali? Widziałem ze temat jest poważny na Twitterze, masa tweetow i filmików podważających prawdziwość wirusa, chciałem zapytać ilu Amerykanów na prawdę w to wierzy ? 

Dla tych co nie słyszeli, wpiszcie sobie WWG1WGA albo adrenochrom w google. 

 

Ogolnie teoria slaba jak chitosa profesora Pyrcia na walke z covidem.

nie znam nikogo, kto by to powtorzyl, chyba ze to taki sekrit a ja nie jestem “woke” wystarczajaco.

czuwaj!

 

1 godzinę temu, RonnieArtestics napisał:
Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, memento1984 napisał:

Ogolnie teoria slaba jak chitosa profesora Pyrcia na walke z covidem.

nie znam nikogo, kto by to powtorzyl, chyba ze to taki sekrit a ja nie jestem “woke” wystarczajaco.

czuwaj!

 

Wiem ze słaba, ale widzę jakiś ruch w internecie, i to dość duży wiec pytam czy w rzeczywistości ktoś w to wierzy czy faktycznie tylko jakieś boty to wysyłają...

 

jak komuś się ostro nudzi to niech się zapozna z tą teorią spiskową, niezle to pierze mózg 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Wiem ze słaba, ale widzę jakiś ruch w internecie, i to dość duży wiec pytam czy w rzeczywistości ktoś w to wierzy czy faktycznie tylko jakieś boty to wysyłają...

 

jak komuś się ostro nudzi to niech się zapozna z tą teorią spiskową, niezle to pierze mózg 

 

Ludzie palą za dużo blantów i za dużo siedzą w internecie próbując być oświeconymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, RonnieArtestics napisał:

jak komuś się ostro nudzi to niech się zapozna z tą teorią spiskową, niezle to pierze mózg 

 

@RonnieArtestics dobre, wiem, że masz do tego dystans.

 

O jprd, Zięba i ten facet od zestawu z lewatywą, to przy tym stuprocentowcy przebadani klinicznie. POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Krzemo napisał:

https://arm.gov.pl/index.php?doc=1378

W styczniu ARM sprzedało ponad 60 tys. masek pełnotwarzowych po 10zł sztuka.

Ktoś na tym zarobi kilka-kilkanaście baniek

To sie nadaje do szpitali??? Bo wyglada jak maska na jakas wojne chemiczna;)

Ktos tu wspominal ze arm nie mialo masek. Jak widac mialo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.