Skocz do zawartości

[2030-2031] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Co do tanku, to będą zmiany w regułach gry, które utrudnią wywalanie gwiazd z rotacji i ustawanie rotacji z dupy, typu Earl Boykins na C itd. Pracujemy nad szczegółami. 

Jedno jeszcze info dla tankerów, na pysk leci wam z automatu win rating, utrudni lub nawet uniemożliwi wam to pozyskanie niektórych graczy na FA 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Krzemo napisał:

Co do tanku, to będą zmiany w regułach gry, które utrudnią wywalanie gwiazd z rotacji i ustawanie rotacji z dupy, typu Earl Boykins na C itd. Pracujemy nad szczegółami. 

Jedno jeszcze info dla tankerów, na pysk leci wam z automatu win rating, utrudni lub nawet uniemożliwi wam to pozyskanie niektórych graczy na FA 😉

i tak szczerze to mi się podoba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Krzemo napisał:

Co do tanku, to będą zmiany w regułach gry, które utrudnią wywalanie gwiazd z rotacji i ustawanie rotacji z dupy, typu Earl Boykins na C itd. Pracujemy nad szczegółami. 

Jedno jeszcze info dla tankerów, na pysk leci wam z automatu win rating, utrudni lub nawet uniemożliwi wam to pozyskanie niektórych graczy na FA 😉

Ale to miało wejść od następnego sezonu, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tecu napisał:

Nie mam doświadczenia, wiem, że 76ers dominują w lidze, ale dla mnie na papierze to Pistons są zdecydowanym faworytem i to na nich nie chciałbym trafić w PO. Wiele opcji w ataku, ciężko do zatrzymania a do tego świetna obrona na wielu pozycjach. 

Ale rozumiem, że skromność SlaKB nie pozwalała mu postawić się na szczycie 😀

Ciężko stawiać się w roli faworyta w sytuacji gdy 76ers wygrali 7 tytułów w ciągu 9 lat, niby w tym roku są słabsi (słabsza ławka, starzejący się pomagierzy Shaqa) ale dalej trzepią świetny bilans, a jak Shaq był kontuzjowany to zrobili chyba 6-1. 

Poza tym ja mam bardzo podobny skład do zeszłorocznego (doszedł ze znaczących grajków jedynie Dale Davis) a w tamtym roku odpadłem w drugiej rundzie przegrywając z Magic więc nie oczekuję niewiadomo czego :)

41 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ale to miało wejść od następnego sezonu, nie?

Wchodzi od następnego, ale win rating tankerom leci niezależnie od tego (gra to przelicza), a jednak w większość przypadków czym wyższy win rating tym większa szansa na podpisanie FA. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, SlaKB napisał:

Wchodzi od następnego, ale win rating tankerom leci niezależnie od tego (gra to przelicza), a jednak w większość przypadków czym wyższy win rating tym większa szansa na podpisanie FA.

Czyli prawa Birda do Calderona mogą się przydać. Chyba chłop doceni, że oddałem za Niego first picka jak mu jeszcze solidnie posmaruje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo81 napisał:

Sz. P. Komisarze,

czy istnieje mozliwość, w czasie trwania epidemii koronawirusa, rozgrywanie dwóch dni simbasketowych w jeden kalendarzowy?

Będzie obawa ze niektórzy koledzy wejdą się zalogować na Draft za jakiś czas a tu 2056 rok będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Pablo81 napisał:

Sz. P. Komisarze,

czy istnieje mozliwość, w czasie trwania epidemii koronawirusa, rozgrywanie dwóch dni simbasketowych w jeden kalendarzowy?

+1, myśle ze w regularze to by znacznie zwiększyło przyjemność z gry, ostatnie 2 mecze RS + PO można już grać 1 mecz w 1 dzien, ale teraz to się strasznie dłuży tbh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Qcin_69 napisał:

+1, myśle ze w regularze to by znacznie zwiększyło przyjemność z gry, ostatnie 2 mecze RS + PO można już grać 1 mecz w 1 dzien, ale teraz to się strasznie dłuży tbh

W ciągu najbliższych 4 dni rozegram jeden mecz, a w ciagu 10 cztery gry...

W normalnych warunkach, gdzie dochodzą inne ligi, rozgrywki NBA itd. to ok, ale teraz, kiedy wisimy w próżni, można fajnie skupić się na Simce, a częstsze mecze pozwoliłyby złapać odpowiedni rytm.

Tradycja rzecz świèta, ale przyspieszenie rozgrywki sprzyjałoby jeszcze większemu renesansowi Simki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo81 napisał:

W ciągu najbliższych 4 dni rozegram jeden mecz, a w ciagu 10 cztery gry...

W normalnych warunkach, gdzie dochodzą inne ligi, rozgrywki NBA itd. to ok, ale teraz, kiedy wisimy w próżni, można fajnie skupić się na Simce, a częstsze mecze pozwoliłyby złapać odpowiedni rytm.

Tradycja rzecz świèta, ale przyspieszenie rozgrywki sprzyjałoby jeszcze większemu renesansowi Simki.

No jakiś tydzień temu o tym pisałem :P mamy martwy czas jeśli chodzi o sport i takie czekanie 24h nudzi zwłaszcza jak masz kilka meczów odpoczynku to już w ogóle :P 

Gra raczej by nie straciła jakby była nieco żwawsza w tym czasie i tak wszyscy czekają już na draft DA i campy oraz PO, tu w RS już niewiele zostało emocji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, SzuLcU napisał:

Nie wiem jak u was wygląda sytuacja z pracą/szkołą.  Zapewne nie wszyscy mają ten luksu, żeby siedzieć w domu i mieć możliwość szybkiej reakcji, żeby zmienić kontuzjowanych ustawić taktykę pod przeciwnika itp.

Szulc już nie przesadzaj i tak nie masz życia znamy się.
Jak dla mnie w obecnej sytuacji opcja spoko i jestem za 2 dni simowanai w jeden!
Gra trochę odżyła, a to może jej tylko pomóc według mnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 57 (na pierwszym miejscu goscie)

Trailblazers 93 - Sonics 122
play-by-play

Magic 106 - Knicks 125
play-by-play

Clippers 107 - Pistons 128
play-by-play

Mavericks 89 - Hornets 86
play-by-play

Raptors 105 - Hawks 93
play-by-play

Jazz 122 - Wizards 85
play-by-play

Lakers 118 - Nuggets 135
play-by-play

Kings 75 - Warriors 110
play-by-play

Bulls 94 - Cavaliers 117
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Shawn Marrion - Jazz - 4 days


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.