Skocz do zawartości

[2030-2031] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 56 (na pierwszym miejscu goscie)

Spurs 100 - Nuggets 116
play-by-play

Cavaliers 95 - Timberwolves 114
play-by-play

Pacers 119 - Knicks 118
play-by-play

Pistons 110 - Sonics 91
play-by-play

Magic 121 - 76ers 133
play-by-play

Hawks 75 - Clippers 98
play-by-play

Nets 116 - Hornets 73
play-by-play

Bucks 98 - Celtics 99
play-by-play

Warriors 117 - Rockets 90
play-by-play

Lakers 127 - Grizzlies 91
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Anders Nocioni - 76ers - 8 days


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, ignazz napisał:

Deng ładny meczyk. 
 

Byron Scott 50 punktów. Wow. 
 

Tony Parker lepszy niż AI3 

 

Duncan 30/24/6

Nets z Dengiem i Royem i tak chyba nie będą mieli zbyt wysokiego picku. :)

50 punktów a i tak przegrana

Parker nabił to w garbage time :tongue:

Scotta załatwił Hunter

----------------------------------------------------------------------------
Quarter: 4  Time Remaining: 0:10  Knicks 118,  Pacers 117
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pacers ball:

Wally Szczerbiak inbounds the ball to Lindsey Hunter
Lindsey Hunter brings the ball over the timeline.
Lindsey Hunter dribbles at the top of the key.
Lindsey Hunter shoots from the top of the key.
It's Good.

------------------------------------------------------------------
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, SlaKB napisał:

Nets z Dengiem i Royem i tak chyba nie będą mieli zbyt wysokiego picku. :)

50 punktów a i tak przegrana

Parker nabił to w garbage time :tongue:

Scotta załatwił Hunter


----------------------------------------------------------------------------
Quarter: 4  Time Remaining: 0:10  Knicks 118,  Pacers 117
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pacers ball:

Wally Szczerbiak inbounds the ball to Lindsey Hunter
Lindsey Hunter brings the ball over the timeline.
Lindsey Hunter dribbles at the top of the key.
Lindsey Hunter shoots from the top of the key.
It's Good.

------------------------------------------------------------------

Nie chodziło o wysoki pick tak bym oddawał szybciej, albo tankował totalnie (jakoś nie cierpię tankowania na siłę graniem C na PG itd) 
Ile wygram tyle wygram ;) Chodziło o wyczyszczenie Salary i próbą budowy czegoś nowego, czułem, że tamto mi się wyczerpało i nie miałem pomysłu może zrobiłem źle może nie okaże się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.03.2020 o 08:18, SlaKB napisał:

Mój power ranking:

1. 76ers - wiadomo

2. Pistons - przed sezonem nie dałbym siebie tak wysoko, ale bez dwóch z trzech najlepszych graczy praktycznie od początku sezonu i z masą kontuzji rolesow bilans 30-9 robi wrażenie.

3. Bulls - jak będą zdrowi to z Richmondem będą bardzo groźni

Nie mam doświadczenia, wiem, że 76ers dominują w lidze, ale dla mnie na papierze to Pistons są zdecydowanym faworytem i to na nich nie chciałbym trafić w PO. Wiele opcji w ataku, ciężko do zatrzymania a do tego świetna obrona na wielu pozycjach. 

Ale rozumiem, że skromność SlaKB nie pozwalała mu postawić się na szczycie 😀

Stawiam także siebie za Magic i Heat, czyli na jakimś 5tym miejscu na Wschodzie, choć będę walczył o 4te, by mieć rozstawienie i by ewentualnie nie walczyć w drugiej rundzie z Pistons, bo zakładam, że zajmą 2gą pozycję. Mam przewagę nad Heat, więc mam szansę, choć są jeszcze Cavaliers, które idealnie by było by zajęli 5te miejsce, bo chyba Heat byłoby dla mnie trudniejszym przeciwnikiem niż Cavaliers. Dziś zresztą statement game z Cavs na wyjeździe bez Hakeema. 

Zresztą terminarz po ASG jest bardzo ciekawy i zweryfikuje moją drużynę. Pierwsze 3 mecze to Pistons, Jazz, 76ers 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, matiwrona napisał:

Nie chodziło o wysoki pick tak bym oddawał szybciej, albo tankował totalnie (jakoś nie cierpię tankowania na siłę graniem C na PG itd) 
Ile wygram tyle wygram 

+1, takie praktyki jakie obecnie stosują 

@january @MarcusCamby i @Ice23 uważam za haniebne. 
 

Stad na mecze z tymi drużynami zamierzam grać Bynumem jako rozgrywającym 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

+1, takie praktyki jakie obecnie stosują 

@january @MarcusCamby i @Ice23 uważam za haniebne. 
 

Stad na mecze z tymi drużynami zamierzam grać Bynumem jako rozgrywającym 

Też uważam, że to haniebne, ale uczciwie to każdy przyzna, że mam jeden najgorszych zespołów ligi. Skoro liga gra brudno, to ja muszę się dostosować, chociaż robię to z obrzydzeniem i zupełnie tracę frajdę z gry.

Powinna powstać gentlemańska umowa, że każdy wystawia jak najmocniejszy skład i wtedy faktycznie najgorszy zespół, by dostawał czołowe picki. Ale wiadomo, że @Ice23 się na to nie zgodzi. Trzeba liczyć na komisarzów, że od przyszłego sezonu dobiorą się tankerom ostro do dupy i ukrócą takie pomysły. -50 skillseta bez losowana dla każdego ancyomona i od razu zaczną mentalni tankerzy myśleć inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ice23 napisał:

Raczej na najgorsze miejsce w sezonie nie moge liczyc, bo Bucks chyba nikt i nic nie przebije, Wiec wszystko w rekach losu. Nawet jak nie uda sie chapnac KD, to z tego co widze, po liscie zawodnikow, powinno byc jeszcze 3-4 ciekawych graczy :P

Masz zespół środka z Jordanem to pewnie nawet można się pokusić o jakaś niespodziankę, stad taki brudny tank uważam za haniebny, to ze January będzie  oszukiwał to jest dla mnie zrozumiałe, znamy się nie od dzis w grach internetowych i przyzwyczaiłem się ze wszedzie kombinuje, ale żeby tak uznani uderzy jak Ty czy @MarcusCamby stosowali takie praktyki to meh, płacze w poduszkę, siedząc na kiblu, a kazda z łez płacze z osobna nad skurwieniem tego świata, a kazda łza każdej z łez płacze nad   brakiem przyzwoitości, co gorsza, wszystkie te łzy- moje, łez i łez łez nie są w stanie razem zmyć niesmaku który pozostawiliscie tymi praktykami, brudu GMa... 

Qcinelho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Masz zespół środka z Jordanem to pewnie nawet można się pokusić o jakaś niespodziankę, stad taki brudny tank uważam za haniebny, to ze January będzie  oszukiwał to jest dla mnie zrozumiałe, znamy się nie od dzis w grach internetowych i przyzwyczaiłem się ze wszedzie kombinuje, ale żeby tak uznani uderzy jak Ty czy @MarcusCamby stosowali takie praktyki to meh, płacze w poduszkę, siedząc na kiblu, a kazda z łez płacze z osobna nad skurwieniem tego świata, a kazda łza każdej z łez płacze nad   brakiem przyzwoitości, co gorsza, wszystkie te łzy- moje, łez i łez łez nie są w stanie razem zmyć niesmaku który pozostawiliscie tymi praktykami, brudu GMa... 

Qcinelho

Oszczędzaj zły faryzeuszu i przypomnij sobie jak zaorałeś PO Minnesotę w trakcie sezonu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Oszczędzaj zły faryzeuszu i przypomnij sobie jak zaorałeś PO Minnesotę w trakcie sezonu :)

Z tego co pamietam to awansowałem do PO :D a rok później pozyskałem Lillarda który dał mi 2 miejsce na Zachodzie, wiec nie nazwałbym tego zaoraniem, a dokokszeniem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

Japa tam qcin pendingowy śmieciu, wielkie duo Szymon Szewczyk - Jon Koncak jako point guardzi robią właśnie 2W z rzędu, chu*a się znasz na nowatorskich taktykach

Japa tam :D pendingiem sam zostałem oszukany :( ale nie płacze jak Ty łajzo :P 

no z Bucks to wygrałaby nawet reprezentacja e-NBA (no chyba ze taktykę ustawiałby nam Camby to c*** xd moglibyśmy polec :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Qcin_69 napisał:

Japa tam :D pendingiem sam zostałem oszukany :( ale nie płacze jak Ty łajzo :P 

no z Bucks to wygrałaby nawet reprezentacja e-NBA (no chyba ze taktykę ustawiałby nam Camby to c*** xd moglibyśmy polec :D)

Mnie by sama nominacja do składu przez Marcusa załamała. Od razu wykupiłbym dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, matiwrona napisał:

Nie chodziło o wysoki pick tak bym oddawał szybciej, albo tankował totalnie (jakoś nie cierpię tankowania na siłę graniem C na PG itd) 
Ile wygram tyle wygram ;) Chodziło o wyczyszczenie Salary i próbą budowy czegoś nowego, czułem, że tamto mi się wyczerpało i nie miałem pomysłu może zrobiłem źle może nie okaże się.

Imo dobra decyzja, Hill zaraz będzie kończył swój prime, a w Nets raczej by dużo lepszego wsparcia nie miał więc dla niego spoko i dla Ciebie bo dostałeś fajny zwrot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, SlaKB napisał:

Imo dobra decyzja, Hill zaraz będzie kończył swój prime, a w Nets raczej by dużo lepszego wsparcia nie miał więc dla niego spoko i dla Ciebie bo dostałeś fajny zwrot :)

Trochę wychodzi, że Ignazz buduje Nets bis, bo Grant Hill + Michael Finley + Elden Campbell to był trzon Nets. Tak, więc jak Heat zrobią sukces, to matiwrona będzie wielkim przegranym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, MarcusCamby napisał:

Trochę wychodzi, że Ignazz buduje Nets bis, bo Grant Hill + Michael Finley + Elden Campbell to był trzon Nets. Tak, więc jak Heat zrobią sukces, to matiwrona będzie wielkim przegranym :)

Nie wiem kto wspierał to trio ale Dee i Boozer ( mimo krytyki w D to dobry zbierający i ofensywne zagrożenie) to fajne uzupełnienie. Exel Rider i Austin z ławki to dobre graje. Niech mi kostka jeszcze młodego dołoży i będę dwa sezony czerpał przyjemność z tego składu. 

Niestety nie znam historii nets tu aby się odnieść. 

Najważniejsze ze mam gracza który postraszy tych najlepszych w seriach PO. 

Jeżeli miałbym planować na przyszłość to raczej Finleya wymienię niż Booza. 

Choć sile ognia on posiada to bardziej defensywny gracz by mi się bardziej widział. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Trochę wychodzi, że Ignazz buduje Nets bis, bo Grant Hill + Michael Finley + Elden Campbell to był trzon Nets. Tak, więc jak Heat zrobią sukces, to matiwrona będzie wielkim przegranym :)

Dee Brown to borderline ASG grajek.

Dodatkowo dużo mocniejsza rezerwa.

Czyli mniej więcej o tyle się różni ledwo-PO team (Nets z Hillem) od teamu, który realnie może powalczyć o finał konfy (Heat z Hilem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.