Skocz do zawartości

[2030-2031] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, MarcusCamby napisał:

Tak ogólnie napisałem, nie znam kwestii historycznej tego przedsięwzięcia, oprócz końcowego efektu :)

Po krótce, to kończyłem sezon jako 3 najgorsza drużyna co dało mi #1 pick (co dało LBJ-a), później byłem 2 najgorszą drużyną, też miałem #1 pick (Howard). A tu ci benchowani zawodnicy.

http://titus.webd.pl/html/players/player367.htm

http://titus.webd.pl/html/players/player551.htm

Grający wszystkie mecze (na 2 mecze wypadł mi LBJ sezon temu)

To raczej błędy z początku mojej gry tutaj sprawiły, że robiłem pod górkę swojej drużynie zamiast jej pomagać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Ice23 napisał:

Tak dla nowych GMow, taka sugestia: to jest tylko glupia gra (fbb2001), ktora ma malo wspolnego z real NBA, wiec chyba nie warto na sile dozyc do tego ;)

Nie zabijaj młodzieńczych podrygów i ambicji nowych co się średnio w temacie znają. Wystarczy ze w te wasze sterczale ciała dziadków trochę świeżej krwi wytoczyliśmy. Jest ciekawiej ale ta gra jest genialna i to doceniam. A ze można poprawić to i tamto. Czemu nie. Nie bądźcie PZPN. 
serio mnie zmroziło tu jak buszowalem po tematach ze wpisy są co dwa lata 😀

czas zrobić pare zmian i grać dalej. Gra świetna. 

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Właśnie sobie uzmysłowiłem ze Lebron jest dłużej w lidze niż Howard

O rok 

Dopiero tu na forum zobaczyłem ikonkę ostatniego wpisu 9 l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

serio mnie zmroziło tu jak buszowalem po tematach ze wpisy są co dwa lata

I jeszcze pół roku temu były posty, by w ogóle zamknąć działalność :)

Ja nie mówię, że gra wymaga rewolucji, ale chociaż kilka małych poprawek można zrobić. No ten tank tutaj odprawiany to są dużo grubsze akcje niż to co Hinkie robił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój power ranking:

1. 76ers - wiadomo

2. Pistons - przed sezonem nie dałbym siebie tak wysoko, ale bez dwóch z trzech najlepszych graczy praktycznie od początku sezonu i z masą kontuzji rolesow bilans 30-9 robi wrażenie.

3. Bulls - jak będą zdrowi to z Richmondem będą bardzo groźni

4. Heat - po ostatnich wymianach bardzo fajnie wyglądają, lepsza ławka niż w Nets. Jedynie ten Boozer tak nie do końca może pasuje, przy trójce Brown-Finley-Hill jego atuty mogą być mało przydatne

5. Rockets - od lat w czołówce, co prawda Dawkins-Tarpley-Smits są starsi i słabsi, ale za to Kobe wbił na wyższy level.

6. Magic - świetny CWebb, ale Harper+Wilkins trochę zdziadzieli, Bradley pod koszem jest po prostu cienki, a Martin w ataku fajny, ale w obronie to szkoda gadać. Nie zmienia to faktu, że w PO mogą zaskoczyć.

7. Nuggets - zawsze groźni weterani, od lat mimo różnych zmian w czołówce, praktycznie co roku dochodzą do WCF i często kończą w finałach. Teraz dodali przed sezonem Drexlera, nie zdziwię się jak skończą w finale 

8. Jazz - fajny duet Jones+Marion, drużyna bez wielkich gwiazd. W porównaniu do ostatniego finału nie ma już Sama Bowiego, a Horace Grant gra trochę out of position. Mimo tego kręcą świetny bilans, team basketball daje efekty, ale na PO z zachodu mam wyżej Rockets i Nuggets.

9. Grizzlies - generalnie w tym momencie to zespół z najlepszymi perspektywami. Na duecie LeBron+Dwight można budować dynastie, ale w tym sezonie może być jeszcze dla nich za wcześnie.

10. Lakers/Cavs - Lakers po dodaniu DRoba pod kosz są lepiej zbilansowani niż z Hornackiem,  w obronie duet Robinson+Baker być może jest nawet najlepszy w lidze. Stockton z Johnsonem trochę średnio fituja, a Bird to już dziadziuś. Ale w PO mogą odpalić. Cavs z kolei wygląda na to, że szykują się na last dance Thomasa, który jest otoczony fajnymi rolesami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem na mega wschód, pewnie mogę odpaść w pierwszej rundzie albo może wejść do finałów konferencji, rozrzut spory 😀 Zależy od zdrowia i pewnie szczęścia. 

Mam niezłych zmienników, ale zdaję sobie sprawę, że jak nie w tym roku to w przyszłym mogę mieć problemy z wejściem do PO, zerowe możliwości wzmocnienia składu, problem z utrzymaniem dotychczasowego i pewnie spory zjazd w umiejętnościach większości graczy. 

Fajnie byłoby zagrać choć w finale konferencji, bo o finale ligi nawet nie marzę, ale zdaję sobię sprawę, że będzie cholernie trudno.

Chciałbym trafić na 76ers w PO, myślę, że w pełnym składzie fajnie się match upuje i mógłbym im napsuć krwii 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.