Skocz do zawartości

[2030-2031] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Trochę wychodzi, że campy są najciekawszym momentem sezonu mogącym znacząco zmienić układ sił.

oui

wg mnie też campy są najciekawsze tutaj (albo trzymasz kciuki za progres swoich prospectów, albo za to żeby Twoje staruchy za bardzo nie poleciały ;) )

 

Inna kwestia że przy budowaniu składu FA > draft (nawet ci 76ers u których trigger pointem był draft Shaqa robili mega ruchy na FA - 2 razy, najpierw zaraz po wydraftowaniu Shaqa i potem jak im się pierwszy mistrzowski skład 'skończył' - tam tylko Shaq i Comegys są od początku dynastii)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

Generalnie większość transferów doświadczonych GMów leci bez pendingu - to trzeba traktować trochę jak ochrona (inna sprawa że tu jest case dwóch 'nowych' więc nie wiadomo kogo bronić xD)

Już nie będę świnią i nie będę robił Jaśkowi pod górkę.

Ale irytacja już we mnie zbiera powoli :P Ja tu nie szukam gwiazd, ale chociaż ze trzech wyrobników na poziomie mógłbym pozyskać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Trochę wychodzi, że campy są najciekawszym momentem sezonu mogącym znacząco zmienić układ sił.

Generalnie to FA+draft+campy to taki najgorętszy okres. W trakcie RS to bardziej zbieranie owoców (+ oczywiście rozmowy o wymianach, ale lekko nie jest) 

No i w PO jeśli mamy AKTYWNYCH GMow jest bardzo fajnie (zmiany taktyki, matchupow, różne dyskusję)

Co do wymiany to chłopaki już wszystko napisali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym tez, aby nie komentować w temacie 'transfery' i 'oddam/poszukuje'. Jest specjalny temat do komentowania transferów, a jeśli nie chce się go szukać to po prostu pisać tutaj bo tu mamy temat od wszystkiego.

Jutro to uporządkuje.

Teraz, ignazz napisał:

Rozumiem ze w PO godzina losowania jest stała a nie takie śrutu tutu dziś losuje ja jutro on a po jutrze po kolacji czasu Pacyfik 

W PO mamy rozkład taki sam tzn.

Pn,Wt - ja

Sr,Czw - Julek

Pt,Sb,Ndz - Krzemo

Chyba że któryś nie wejdzie do PO to wtedy on ogarnia wszystko (tak samo w razie jak ktoś szybciej wyleci)

Co do godziny to przy większej aktywności wszystko jest do ustalenia ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SlaKB napisał:

Generalnie to FA+draft+campy to taki najgorętszy okres. W trakcie RS to bardziej zbieranie owoców (+ oczywiście rozmowy o wymianach, ale lekko nie jest) 

No i w PO jeśli mamy AKTYWNYCH GMow jest bardzo fajnie (zmiany taktyki, matchupow, różne dyskusję)

Co do wymiany to chłopaki już wszystko napisali

Imo duży błąd, że kluby BOTy nie składają ofert np. w osobie komisarzów. Po pierwsze byłoby mniej przecen, po drugie klub miałby jakiegoś zawodnika do gry i wymiany. A tak jest cap space, ale:

a) właściwie nie ma złych umów, bo nikt nie podbija stawek. Czytałem wasze etapy. Gdyby 30 GMów dawało oferty podział sił byłby zupełnie inny.

b) cap space ma bardzo niewielką wartość, bo nikt nie potrzebuje zrzucać umów.

c) Wartość picków kończy się na TOP10.

Serio, nie widzę dla Hornets powoli innej drogi niż tank :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ignazz pytałeś o TOP10 ligi

Moja topka:

1. Iverson

2. O'Neal

3. Jordan

4. Hill

5. Bryant

6. Thomas

7. Webber

8. James

9. Malone

10. Drexler

 

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Imo duży błąd, że kluby BOTy nie składają ofert np. w osobie komisarzów. Po pierwsze byłoby mniej przecen, po drugie klub miałby jakiegoś zawodnika do gry i wymiany. A tak jest cap space, ale:

a) właściwie nie ma złych umów, bo nikt nie podbija stawek. Czytałem wasze etapy. Gdyby 30 GMów dawało oferty podział sił byłby zupełnie inny.

b) cap space ma bardzo niewielką wartość, bo nikt nie potrzebuje zrzucać umów.

c) Wartość picków kończy się na TOP10.

Serio, nie widzę dla Hornets powoli innej drogi niż tank :(

To było pierwsze aż tak źle FA pod tym względem, sam żałowałem że nie mam hajsu.

Teraz już powinno być dużo lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

a) właściwie nie ma złych umów, bo nikt nie podbija stawek. Czytałem wasze etapy. Gdyby 30 GMów dawało oferty podział sił byłby zupełnie inny.

b) cap space ma bardzo niewielką wartość, bo nikt nie potrzebuje zrzucać umów.

Było inaczej trochę się liga wyczyściła. To się zapewne zmieni już po tym sezonie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Kurczę. Będę miał kłopot w grze bo mam inne wyceny w tym Shaq wyżej. Będzie kłopot. 

Weber tez wyżej. Może zbyt wysoko wysokich cenie? 

Nah.

Bias SlaKBa. Można zignorować :) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Kurczę. Będę miał kłopot w grze bo mam inne wyceny w tym Shaq wyżej. Będzie kłopot. 

Weber tez wyżej. Może zbyt wysoko wysokich cenie? 

Shaq przed Iversonem mogę się zgodzić, ALE Webber na pewno nie wyżej

I nie słuchaj Julka jeśli chodzi o Webbera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

Webber na pewno 'na teraz' jest wyżej niż Thomas + debatable przy Hillu i Bryancie. Generalnie pozycja 4-6

 

Z Thomasem mogę dyskutować, ale CWebb to nie jest gość na którym możesz opierać cały atak w przeciwieństwie do Hilla i Bryanta (tak wiem, DPOTY level o obronie, ale Hill i Kobe to też allD poziom). I jak na moje to Webber byłby idealny jako druga opcja, dlatego wylądował za Hillem i Kobe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.