Skocz do zawartości

[2030-2031] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 46 (na pierwszym miejscu goscie)

Trailblazers 97 - Knicks 89
play-by-play

Bucks 88 - Bulls 99
play-by-play

Magic 95 - Cavaliers 98
play-by-play

Hawks 95 - Celtics 74
play-by-play

Timberwolves 115 - Wizards 106
play-by-play

Mavericks 94 - Nets 93
play-by-play

Jazz 126 - Heat 103
play-by-play

Spurs 103 - Warriors 86
play-by-play

Suns 123 - Lakers 115
play-by-play

Hornets 90 - Sonics 113
play-by-play

Rockets 113 - Pistons 150
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Grant Hill (Nets) – 3 dni (Jammed Finger)


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Łomot niestety gdzie mnie ten 6”8 PG zjadł wypluł i beknął na odchodne. 
tak myślałem czy więcej z gry nie dać Morrisowi na PG 

roznica klas / gratuluje zwycięstwa 

niestety, w tym sezonie będziesz balansował w okolicach 0.500 win% więc i na takie mecze trzeba się przygotować. Za to w końcówce możesz mieć dużo funu walcząc o PO do końca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrea Bargnani uwolniony :D co za dzik :D 2W z rzędu ta ekipa nie pamieta od czasów Jordana

Teraz, Krzemo napisał:

WTF Scott kryty przez Morrisona oddaje 8 rzutów

Mówiłem ze steal :D Adam dostał minuty i rozkurwia - gdzie te śmieszki co hihaly na myśl o wielkim Adamie ! Cc @julekstep

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Qcin_69 napisał:

Przeproś Adama

pls

on robi 2 pts per 36

a Bargnaniego po campach sam propsowałem :P (byłem pewien, że z 7 pickiem będziesz przegranym draftu - po wydawało się, że 6tka graczy odstaje - a tu Bargnani może być lepszy od takiego Rondla w dłuższej perspektywie)

edit - chociaż raczej nie może jak teraz zlukałem staty...no ale może być ok grajkiem rotacyjnym (ze specyficznym skill-setem) :P 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Krzemo napisał:

wow, ale Penny odjebał meczycho ... szkoda, że wyszło tak, że to jest chyba jeden z najgorzej rozwiniętych talentów w simce

Z Pennym to ciężki temat, ogólnie dobrze broni i jest spoko rolesem, u mnie w sumie przy AI mógłby śmigać w S5 na PG, ale po powrocie Scotta i Malone raczej braknie piłki przez co wróci zapewne na ławkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

Czy to już poszło wg ustalonej przeze mnie taktyki? Jeśli tak to chyba odchodzę. Lepszego stosunku W/L już nie będzie.

Chcesz być jak Pan Trener Tim Duncan 

Nie widzę twojej taktyki czyli nie wpisana 

Sprawdź w swojej czy masz adnotacje o wpisie. Tam godzinowa info jest 

„Zatwierdzone” przez slaKB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, julekstep napisał:

pls

on robi 2 pts per 36

a Bargnaniego po campach sam propsowałem :P (byłem pewien, że z 7 pickiem będziesz przegranym draftu - po wydawało się, że 6tka graczy odstaje - a tu Bargnani może być lepszy od takiego Rondla w dłuższej perspektywie)

edit - chociaż raczej nie może jak teraz zlukałem staty...no ale może być ok grajkiem rotacyjnym (ze specyficznym skill-setem) :P 

Bruce Bowen te c***a rzucał dla Spurs, Craig c***a rzuca dla Nuggets :) ale jak typ zatrzymuje Redda na 8 rzutach a wcześniej miażdży cały obwód Hornets, 2 graczy będą mieli Blazers w 1 piątce debiutantów :) 

Bargnani dobry koksik, ma swoje wady ale coś czuje ze najbliższym campie wskoczy na poziom Garnetta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, julekstep napisał:

Shawn Marion, Eddie Jones, Derrick Coleman i Kevin Willis mają inne zdanie na ten temat xD

Simba to taka losowa zabawa. John Williams łączy ważny aspekt statystyczny z osiągnięciami zespołu.

A co do pewnej analogii mam pewne rozważania.

W poprzednim sezonie kontuzji nabawił się  przed PO mój podstawowy PF Coleman. Statystycznie został zastąpiony z nawiązką przez rezerwowych ale PO skończyłem już w pierwszej rundzie.

fakt że dobrzy zawodnicy mają wpływ nawet nie kręcąc mega cyferek. Bo Coleman to od lat taki 10,10,3as,2bl,1. Więc taki typowy dziad za min z FA przy odrobinie szczęścia;)

 Jednym z najbardziej jaskrawych przykładów to mój wynalazek przed laty  - poprzednie wcielenie Chrisa Sigletona. Dostarczal bodaj coś jak  na sf 9 pkt, 7 zbiórek, 2 as, 1,5, 1 blok. A i tak grał w pierwszej piątce naogół tam gdzie występował. 

Podsumowując o ile nie grasz Shaqiem albo Iversonem którzy mają sumę umiejętności powyżej 1100 to musisz dobrze bilansować wszystkie umiejętności na całą drużynę. 

Edytowane przez gimmie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, cvbe napisał:

Czy to już poszło wg ustalonej przeze mnie taktyki? Jeśli tak to chyba odchodzę. Lepszego stosunku W/L już nie będzie.

Według Twojej, dobry początek. Najdziwniejsze, że nie masz rostera ukierunkowanego pod D, a zatrzymałeś Cavs na śmiesznej liczbie punktów.

@kahR ja dalej czekam na te pliki ze strychu 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.