Skocz do zawartości

[2030-2031] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, kahR napisał:

W grze najważniejsi są ludzie a tych pozyskaliśmy najlepszych więc może warto przemyśleć przesiadkę na nowy silnik gry i skok w aktualne składy, creation draft itd? 

Temat był kilka razy poruszany ostatnio:

I generalnie zawsze wychodziły bariery, które nie sprzyjały podjęciu tej decyzji. Teraz, jak nie ma xamela nie mam pojęcia czy znalazł by się ktoś, kto od szeroko pojętej strony informatycznej by to ogarną. Z tego co pamiętam nowy silnik, miał też chyba jakieś ograniczenia tzn. było w pewnym sensie mniej obiektywny, drużyny miały przypisany market, który wpływał na chęci podpisywania kontraktów.  

W tej chwili przeszliśmy już okres przejściowy związany ze wsteczną wymianą zawodników i mamy zapas draftów przed sobą. Sam silnik gry jest sprawą trzeciorzędną. Istotna jest aktywność w trejdach i na FA między sezonami.

3 minuty temu, ignazz napisał:

Dobrze zrozumiałem ze grzechy poprzedników sprawia ze Miami to na dziś najgorsza destynacja FA? Ktoś rozwinie? To zależność roczna czy wieloletnia?

Pamiętam że mieli Dereka Harpera, którego podkupiłem, potem Barkleya, Marburego (który odpalił w TWolves)… brak aktywności mangerów i niski win raitng ... ostatnie sezony jak miał ich falacao nie były  tragiczne, podpisany Robinson, Dee Brown może nieco przepłacony, ale dobry zawodnik, kilku ciekawych rolesów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, ignazz napisał:

Dobrze zrozumiałem ze grzechy poprzedników sprawia ze Miami to na dziś najgorsza destynacja FA? Ktoś rozwinie? To zależność roczna czy wieloletnia?

Wieloletnia, ale nie zawsze na FA ma to znaczenia i nie przy każdym zawodniku. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, cvbe napisał:

Dzięki Marcus!

@MarcusCamby @ignazz @january a łatwo ogarnę? :)

Easy, 

Hawks, Bulls, Cavs do wyboru ;)

43 minuty temu, Krzemo napisał:

Temat był kilka razy poruszany ostatnio:

I generalnie zawsze wychodziły bariery, które nie sprzyjały podjęciu tej decyzji. Teraz, jak nie ma xamela nie mam pojęcia czy znalazł by się ktoś, kto od szeroko pojętej strony informatycznej by to ogarną. Z tego co pamiętam nowy silnik, miał też chyba jakieś ograniczenia tzn. było w pewnym sensie mniej obiektywny, drużyny miały przypisany market, który wpływał na chęci podpisywania kontraktów.  

W tej chwili przeszliśmy już okres przejściowy związany ze wsteczną wymianą zawodników i mamy zapas draftów przed sobą. Sam silnik gry jest sprawą trzeciorzędną. Istotna jest aktywność w trejdach i na FA między sezonami.

Pamiętam że mieli Dereka Harpera, którego podkupiłem, potem Barkleya, Marburego (który odpalił w TWolves)… brak aktywności mangerów i niski win raitng ... ostatnie sezony jak miał ich falacao nie były  tragiczne, podpisany Robinson, Dee Brown może nieco przepłacony, ale dobry zawodnik, kilku ciekawych rolesów.

Ja nad nową wersją bym się zastanowił, ale przenioslbym tam obecna ligę, pytanie czy jest ktoś w stanie to informatycznie to ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, SlaKB napisał:

Easy, 

Hawks, Bulls, Cavs do wyboru ;)

Ze swojej strony polecam Cavs - świetna drużyna dla początkującego bo na tu i teraz mogą nawet o PO powalczyć (mają w składzie jedną z legend simki - Isiah Thomasa, który w latach 2018-2023 w 6 lat zdobył 5 MVP) a na kolejny rok mają praktycznie czyściutkie salary, więc można ich przebudować wg własnego widzimisię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

Ze swojej strony polecam Cavs - świetna drużyna dla początkującego bo na tu i teraz mogą nawet o PO powalczyć (mają w składzie jedną z legend simki - Isiah Thomasa, który w latach 2018-2023 w 6 lat zdobył 5 MVP) a na kolejny rok mają praktycznie czyściutkie salary, więc można ich przebudować wg własnego widzimisię.

Thomas ma slabawe wsparcie, ale do przebudowy spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, cvbe napisał:

Muszę się zastanowić jeszcze bo tak jak przed begm - nie bardzo chcę się ładować w coś czego totalnie nie rozumiem a teraz nadrabianie miliona stron dyskusji trochę mnie stresuje... :D Dam Wam znać po przemyśleniu :)

Banalne to jest, przeczytaj FAQ i dawaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, cvbe napisał:

Larry Hughes jest lepszy niż D. Wade? Jeśli tak to nie będzie mi to łatwo ogarnąć ale to fajnie bo go lubiłem :D

Hughes jest bardzo dobry, Wade może być lepszy. Generalnie mimo tego samego wieku Hughes w lidze jest dłużej przez co bardziej się już rozwinął.

Na tej dwójce można spokojnie budować contendera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, SlaKB napisał:

Ja nad nową wersją bym się zastanowił, ale przenioslbym tam obecna ligę, pytanie czy jest ktoś w stanie to informatycznie to ogarnąć.

pierwszy obsticle to znaleźć pełną wersję :P 

mi osobiście ta najnowsza wersja FBB totalnie nie podeszła (demo), z takich nowszych duuużo bardziej podchodzi mi 'draft day sports pro basketball', ale nie wiem jak działa tam multi (jakieś jest, ale nie wiem czy są takie fajne exporty itp).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.