Skocz do zawartości

[2030-2031] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Lol. Zanim objąłem stery, to Hornets mieli streak 7W, a po moich rządach cztery porażki i same blowouty. No GOAT, k**** :D

Najbardziej mniej bawi nie to że wyjasnil Cie Bargnani, tylko że blowout zaliczony z Adamem Morrisonem grającym 40 minut xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ignazz napisał:

Ale Shaq pojechał. Do tego wyskoczył Jay. Tam miazga ta 76ers. 

 W tym roku 76ers, są chyba najsłabsi od lat, dotychczas mieli też silną ławkę.

Biorąc pod uwagę, że kończy się im kilka kontraktów (a zakładam, że na FA w tym roku nie będzie promocji) i się starzeją to ten sezon może być dla 76ers last dance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu się o.... :D po szybkim zapoznaniu z nową lektura. Wyłapałem pomysł potencjalnych zmian. To mam pytanie co z pomysłem nowego systemu FA umarł, został zapomniany, nic się nie zmienia czy jest poddany dyskusji  w temacie którego zwykli gracze nie widzą :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, ignazz napisał:

Gdybym grał cały sezon to Dee Brown był na koniec w All NBA 😂

Obawiałem się Harpera i jego obrony. 

Przeczytałem play by play i tu Robinson i Sulli zrobili robotę. 

Świetnie zagrali 

Druga sprawa to właśnie to, że to co widać w boxie to często niepełny obraz a w pbp można ocenić kto kogo jak bronił itd. Generalnie Ci co mają czas i ochotę studiować pbp mają przewagę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem. Sully przeskoczył Bradleya w jumpball potem twardo Robinson sfaulował Webbera przy bezczelnej nieudanej próbie wsadu i jakoś poszło. 
heat grają twardo i fajnie by było jakby Roy dopasował się do tego stylu. Martwi mnie ze świetny Exel trochę się marnuje ale na Dee nie poradzisz. 

Najpierw chciałem postawić na Booza aleSully mnie zaskakuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SlaKB napisał:

Marcus jest chętny na Exela więc się dogadajcie

Dałem ofertę, ale została odrzucona.

Swoją drogą może jednak zajrzysz na PW i dasz małą odpowiedź? ;)

Swoją drogą zastanawiałem się czy ktoś w ogóle czyta te play-by-play, ale te komentarze "It's good" "not good" uznałem za dziwne i wyłączyłem po pierwszej wygranej kwarcie ;)

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, SlaKB napisał:

Panowie, ta gra była tworzona 20 lat temu, nie wymagajcie zbyt wiele. Sam jestem zdziwiony że ona jest tak grywalna 20 lat później :D

To był komplement nie atak. Serio 

Ktoś kto kiedyś nie oglądał kosza i nie interesował się ncaa plus euro nie zakuma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Jestem w głębokim szoku po tym co tu się dzieje- kolejny dowód na to, że wirus może mieć też dobre strony.

Trochę historii. Zakładałem tę ligę w czasach gdy jeszcze nie miałem internetu i z wynikami chodziłem z płytką CD wielokrotnego nagrania do kolegi. Później dzięki pomocy jednego z graczy (Tatanka prowadził Heat), który pracował w Telekomunikacji i załatwił przeniesienie jakiejś stacji z Pomorza na Dolny Śląsk mogłem mieć Neostradę 😂. Czy neostrada pojawia się już w podręcznikach historii?

Później były lata tłuste dużo aktywnych użytkowników, kreatywnych ludzi wystarczy wspomnieć, że  z okazji all star break Bartas robił animacje we flashu obrazujące konkurs wsadów! (Wrzucałem kiedyś na forum link do tej historycznej stronki, bo w odległych czasach prowadziłem odrębną stronkę, poszukam starego dysku na strychu, może się zachował).

Zajebiście się patrzy jak świeża krew zaczyna krążyć w tym dziadku ale wciąż to tylko obwisłe ciało, które lata świetności ma za sobą i taką mam oto refleksję: 

W grze najważniejsi są ludzie a tych pozyskaliśmy najlepszych więc może warto przemyśleć przesiadkę na nowy silnik gry i skok w aktualne składy, creation draft itd? 

Pisane w pośpiechu przed pracą, postaram się dokładniej później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorąco zachęcam do przejrzenia tematu beGM. 
w tamtej grze staramy się przede wszystkim odtworzyć realia ligi poprzez lustrzane przepisy ale poprzez system głosowań gdzie sami GM głosują nad wynikami rs i serii PO a w lato FA jest sporo kłótni i wymuszeń rozbójniczych. Rozrywka ma swoje świetne strony ale zajmuje dużo więcej czasu / dead line’y są zabójcze ale charakterologicznie i socjologicznie to mocny staff. 
moze pomysły z beGM tu zaimplementujesz a energii mamy sporo. Wygrane derby Florydy dodają siły ;) 

Za sam koncept szacunek @kahR

A ze gra się utrzymuje druga dekadę to słodzić nie trzeba. Wynik sam w sobie jest wyznacznikiem jakości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.