Skocz do zawartości

[2030-2031] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Sylvinho. napisał:

Ogólnie jeszcze apropo wymiany po Garnetta to miałem na stole opcje z Stoudemire i Gasolem, ale jednak mimo wszystko Kevin lepiej pasuje do mojego składu :)

Świetny Trade. Dla mnie oddałeś niewiele, a wpadł Garnett, IMO z wymienionej 3ki najlepszy i załatwiający częściowo problemy Raps. 

44 minuty temu, Qcin_69 napisał:

A Rondo jak? Bo on ma 92 w arkuszu i C w grze potencjalu xd co jest prawda?

Rozgrywajacy bez choćby przeciętnego rzutu to nie jest dobry pomysł. 😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ignazz napisał:

Stratę 32 widzę. 
a 31? 

Widocznie 31 dało się wklepać od razu w grze (ten temat to uzupełnienie tego co na stronce). Jeśli chodzi o szukanie momentu oddania picków to faktycznie trzeba szukać w temacie trades -> ale nie wiem czy chcesz to robić (bo może się okazać, że zostały oddane za frytki i po co się dołować :P) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Krzemo napisał:

Świetny Trade. Dla mnie oddałeś niewiele, a wpadł Garnett, IMO z wymienionej 3ki najlepszy i załatwiający częściowo problemy Raps. 

Tez mi się wydaje że oddalem za tanio xd ale samo to że z trzeba nestorow tej gry-julek,SlaKB i Ty kazdy inaczej ocenia te wymiane pokazuje jak zabawna moze byc ta simka względem beGM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

Widocznie 31 dało się wklepać od razu w grze (ten temat to uzupełnienie tego co na stronce). Jeśli chodzi o szukanie momentu oddania picków to faktycznie trzeba szukać w temacie trades -> ale nie wiem czy chcesz to robić (bo może się okazać, że zostały oddane za frytki i po co się dołować :P) 

dobra znalazłem

@ignazz nie chcesz wiedzieć za co poszły te picki xD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, ignazz napisał:

widze Nick xamel i się ciepło robi na sercu

Xamel grał od czasów e-basketu, chyba od początku gry i był jednym z najaktywniejszych i najlepszych GM. Nietstey przepadł z dnia na dzień. Jakaś nagła historia prawdopodobnie. 😔

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Wklej 

sam tego chciałeś :)

 

Milwaukee Bucks <-> Miami Heat

 

Bucks cut: Alvin Robertson

Bucks in: Kyle Korver, Cuttino Mobley, Heat 1st round pick 2031, Heat 1st round pick 2032

Bucks out: Jared Sullinger, Nuggets 1st round pick 2030

 

Heat in: Jared Sullinger, Nuggets 1st round pick 2030

Heat out: Kyle Korver, Cuttino Mobley, Heat 1st round pick 2031, Heat 1st round pick 2032

 

(z pickiem Nuggets wybrany został wielki Shelden Williams xD)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Krzemo napisał:

Xamel grał od czasów e-basketu, chyba od początku gry i był jednym z najaktywniejszych i najlepszych GM. Nietstey przepadł z dnia na dzień. Jakaś nagła historia prawdopodobnie. 😔

To podobnie jak u Nas @Cris155s. Bardzo aktywny GM, który jeszcze napisał posta, że leczy kaca po sylwestrze. I to był jego ostatni post na forum. Oby tylko jego odejście z forum wiązało się z jakimś postanowieniem noworocznym :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

To podobnie jak u Nas @Cris155s. Bardzo aktywny GM, który jeszcze napisał posta, że leczy kaca po sylwestrze. I to był jego ostatni post na forum. Oby tylko jego odejście z forum wiązało się z jakimś postanowieniem noworocznym :(

@Cris155s u nas też był chwilę GMem z tego co pamiętam.

Z Xamelem to bardzo dziwna historia bo był chyba najaktywniejszym GMem, który praktycznie codziennie coś pisał a nagle zniknął bez śladu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SlaKB napisał:

@Cris155s u nas też był chwilę GMem z tego co pamiętam.

Z Xamelem to bardzo dziwna historia bo był chyba najaktywniejszym GMem, który praktycznie codziennie coś pisał a nagle zniknął bez śladu.

Nom. Nie chciałem pierwszy tego 'na głos' pisać, ale też imho coś poważnego z RLa :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

sam tego chciałeś :)

 

Milwaukee Bucks <-> Miami Heat

 

Bucks cut: Alvin Robertson

Bucks in: Kyle Korver, Cuttino Mobley, Heat 1st round pick 2031, Heat 1st round pick 2032

Bucks out: Jared Sullinger, Nuggets 1st round pick 2030

 

Heat in: Jared Sullinger, Nuggets 1st round pick 2030

Heat out: Kyle Korver, Cuttino Mobley, Heat 1st round pick 2031, Heat 1st round pick 2032

 

(z pickiem Nuggets wybrany został wielki Shelden Williams xD)

Będę teraz więcej wymagał od Sully

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.