Skocz do zawartości

[2030-2031] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, SlaKB napisał:

i to jest jak najbardziej opcja do przemyślenia, pamiętam że jakies 4-5 sezonów temu często się takie rzeczy działy i wtedy w jescze w gronie starego składu komiszy rozważaliśmy jakieś regulację, ale nie weszły one w życie.

Ale to jest do obejścia, wystarczy ustawiać c***owa taktykę i bez mrożenia super starów wyniki będą kiespkie. Dla mnie tank to element gry 😋

Kto grał Kosta Koufosem na PG? 😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Krzemo napisał:

Ale to jest do obejścia, wystarczy ustawiać c***owa taktykę i bez mrożenia super starów wyniki będą kiespkie. Dla mnie tank to element gry 😋

Kto grał Kosta Koufosem na PG? 😋

No właśnie nie do końca, nawet jak ustawisz slow-never-never-inside a będziesz miał gwiazdy na obwodzie stworzone do szybkiej gry to nie wykrecisz tak słabego bilansu jak sadzajacych ich na ławce, no i przede wszystkim Jordan dalej mógłby gonić pierwszą pozycję w all-time scoring list.

Koufos zagrał tam chyba 9 spotkań i kręcił 22-10-10 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie mam exela dobrze rozpoznanego wiec może tu trochę więcej każdy napisze o tych planach oddawania graczy. 
ja w obliczu końca kariery Robinsona poszukuje centra w zamian za moich niskich:

Van Exel podstawowy rozgrywający 

passing 96

handl 89

jumper 88

bardzo dobra obrona 87 84 

tani spadający kontrakt do przedłużenia 

Najlepszy obrońca obwodowy Morris. 
suma punktów sporo: 909

pwrem D 91

driveD 84

inside O 80 na SF dobry 

 

Rassmusen dobry rezerwowy C

bl 88 OR 89 DR 84 stre 71

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, SlaKB napisał:

No właśnie nie do końca, nawet jak ustawisz slow-never-never-inside a będziesz miał gwiazdy na obwodzie stworzone do szybkiej gry to nie wykrecisz tak słabego bilansu jak sadzajacych ich na ławce, no i przede wszystkim Jordan dalej mógłby gonić pierwszą pozycję w all-time scoring list.

Ale bilans i tak wyjdzie słabszy, może więcej W, ale efekt będzie ten sam. 

Prędzej dla benchowanych graczy dałbym może jakieś karne punkty do starów po sezonie. 

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ignazz napisał:

Jeszcze nie mam exela dobrze rozpoznanego wiec może tu trochę więcej każdy napisze o tych planach oddawania graczy. 
ja w obliczu końca kariery Robinsona poszukuje centra w zamian za moich niskich:

Van Exel podstawowy rozgrywający 

passing 96

handl 89

jumper 88

bardzo dobra obrona 87 84 

tani spadający kontrakt do przedłużenia 

Najlepszy obrońca obwodowy Morris. 
suma punktów sporo: 909

pwrem D 91

driveD 84

inside O 80 na SF dobry 

Jakim cudem Van Exel ma tak wyjebane staty i gra na minimalnym kontrakcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Krzemo napisał:

Ale bilans i tak wyjdzie słabszy, może więcej W, ale efekt będzie ten sam. 

Prędzej dla benchowanych graczy dałbym może jakieś karne punkty do starów po sezonie. 

no właśnie chyba przy zmianach w potencjale jest największe pole do zmian. coś na zasadzie, że jesli ktoś nie byl kontuzjowany, a zagrał mniej niż x minut to ma np. -5 czy -10 do potencjału, ale znowu kurde wtedy trzeba by odejmować też ogórom, którzy rzeczywiście nie zasługują na minuty wiec to jest do doprecyzowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie pytaj ale staty w D ma zaskakujące. A ze ta gra nie ma pierdow ze ma coś z głowa i inne bzdety które by punktował @polishllama69 to mogę go sprzedać 

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Jakim cudem Van Exel ma tak wyjebane staty i gra na minimalnym kontrakcie?

On ma 5 punktów dla nieistotnych OR PostupD wiec jest fajny widzę. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SlaKB napisał:

no właśnie chyba przy zmianach w potencjale jest największe pole do zmian. coś na zasadzie, że jesli ktoś nie byl kontuzjowany, a zagrał mniej niż x minut to ma np. -5 czy -10 do potencjału, ale znowu kurde wtedy trzeba by odejmować też ogórom, którzy rzeczywiście nie zasługują na minuty wiec to jest do doprecyzowania

To by była tyko kara dla ewidentnego tanku. Ogórków, którzy obiektywnie nie łapią się do rotacji, bym się nie czepiał 😋

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Jakim cudem Van Exel ma tak wyjebane staty i gra na minimalnym kontrakcie?

Van Exel to solidny PG, za minimum to bardzo dobry kontrakt.

Ale ma on też kilka wad jak średnia trojka, stealing czy też dosyć słaba szybkość jak ja PG, ale zdecydowanie zasługuje na więcej :)

steale też tutaj się zdarzają, jak wszędzie :tongue:

Teraz, Krzemo napisał:

To by była tyko kara dla ewidentnego tanku. Ogórków, którzy obiektywnie nie łapią się do rotacji, bym się nie czepiał 😋

Także myślę, że musimy omówić dokładne wartości i od przyszłego sezonu tank już nie będzie taki przyjemny :D

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, SlaKB napisał:

Van Exel to solidny PG, za minimum to bardzo dobry kontrakt.

Ale ma on też kilka wad jak średnia trojka, stealing czy też dosyć słaba szybkość jak ja PG, ale zdecydowanie zasługuje na więcej :)

steale też tutaj się zdarzają, jak wszędzie :tongue:

Także myślę, że musimy omówić dokładne wartości i od przyszłego sezonu tank już nie będzie taki przyjemny :D

Ashigaru i jego 65 pickow w 4 najblizszych latach nie lubia tego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

@Krzemo @julekstep @SlaKB

Naprawi mi ktoś tego O'Bryanta?

Nie chce nic sugerować, ale z Nim pod koszem wyniki przeciwko Pistons i Bulls mogłyby wyglądać zupełnie inaczej 😮

Nie wiem czy Julek dzisiaj naprawi bazę, ale jeśli nie to zostaw puste miejsce, będę wiedział że to on ma grać :)

3 minuty temu, ignazz napisał:

No niestety musisz uznać ze był kontuzjowany ;) 

da się mecz powtórzyć? 

Całą kolejkę jedynie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Krzemo napisał:

Za dużo zdradzasz 😋

Juz nie będę :D

 

Ten temat jest podpięty na samej górze, w pierwszym poście jest aktualna lista GMow.

Jak widzicie mamy jeszcze wolne teamy więc jak byście znali jeszcze kogoś chętnego to dawać go tutaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Chyba jakaś pomoc nowym się należy, a nie tylko chęć ich oskubania :P

Nic dziwnego, że potem GMowie uciekają od Was szybko :P

GMowie raczej nie odchodzili tak szybko tylko bali się w to wejść widząc nazwiska itd :D ostatnio trochę odeszło bo niestety brakowało świeżej krwi, a starzy wyjadacze byli mniej aktywni przez co gra wydawała się mało atrakcyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.