Skocz do zawartości
julekstep

[2030-2031] Regular Season - Komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 44 (na pierwszym miejscu goscie)

Sonics 113 - Timberwolves 124
play-by-play

Celtics 98 - Nets 135
play-by-play

Wizards 108 - Bucks 81
play-by-play

Clippers 92 - Kings 96
play-by-play

Suns 117 - Heat 122
play-by-play

76ers 126 - Pacers 111
play-by-play

Pistons 105 - Lakers 110
play-by-play

Hornets 77 - Bulls 107
play-by-play

Rockets 115 - Trailblazers 112
play-by-play

Mavericks 121 - Raptors 122
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

• Steve Francis - WIZ - 2 days
    Magic Johnson - LAC - 4 days

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

To już mecz z moją nową taktyką? @Krzemo

Tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Krzemo napisał:

Tak.

Starterem chciałbym ustawić Patricka O'Bryanta, ale nie wiedzieć czemu po naciśnięciu ustaw dalej wisi BRAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nowy GM Heat świętuje pierwsze zwycięstwo. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, MarcusCamby napisał:

Starterem chciałbym ustawić Patricka O'Bryanta, ale nie wiedzieć czemu po naciśnięciu ustaw dalej wisi BRAK

No widzę ... @julekstep ? @SlaKB ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, Krzemo napisał:

No widzę ... @julekstep ? @SlaKB ?

Pewnie znow cos w bazie sie rozjechalo. Potem/jutro poprobuje ogarnac :P

• Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, julekstep napisał:

Pewnie znow cos w bazie sie rozjechalo. Potem/jutro poprobuje ogarnac :P

Musisz usunąć apostrof i zrobić Patrick OBryant.

Nie wiem dlaczego ale od jakiegoś czasu jest z tym problem, to samo było z Shaqiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mogły by ktoś w wolnej chwili zaktualizować listę aktywnych drużyn razem z GM? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będzie dziś

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
33 minuty temu, SzuLcU napisał:

Mogły by ktoś w wolnej chwili zaktualizować listę aktywnych drużyn razem z GM? 

Zaktualizowaną listę można znaleźć tutaj:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, SlaKB napisał:

SimHistory zaktualizowane.

Być może uda mi się w późniejszym czasie dorzucić jeszcze All League 3rd team i all-D teamy od początku gry :)

Wpisy co 2 i pół roku w temacie historycznym mocno wali na wyobraźnie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, ignazz napisał:

Wpisy co 2 i pół roku w temacie historycznym mocno wali na wyobraźnie ;) 

Z czasem u mnie ostatnio krucho + przez jakiś czas poza 5 osobami nikt się tym nie interesował więc nie było motywacji :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie No Panowie, przeciez jak tutaj ekipa beGM zacznie pisać to te dziadki co w to graly dotychczas padna na zawal :D

już sie nie moge doczekac pierwszego Fa jak sie @januaryobrazi że Lebron nie poszedl do Celtics, i że gra jest c***owa i trzeba ja zmodyfikiwac,  @MarcusCamby bedzie dochodzil z gry bo jego Hornets odpadna w 1 rundzie, a @ignazz bedzie wklejal statsy Denga po kaddym meczu, brakuje tylko @Alonzo i w zasadzie by było, że zmieniamy szyld i jedziemy dalej :D

• Haha 3
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, ignazz napisał:

Nowy GM Heat świętuje pierwsze zwycięstwo. 

Sullinger jednak nie jest aż taki zardzewiały. Nieźle zmielił Bosha. Masa robi swoje. 

Warto też odnotować zwycięstwo Raptors i 60p pkt duo TMac-Vince. Biedrins w S5 też zrobił swoją robotę. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Qcin_69 napisał:

Nie No Panowie, przeciez jak tutaj ekipa beGM zacznie pisać to te dziadki co w to graly dotychczas padna na zawal :D

już sie nie moge doczekac pierwszego Fa jak sie @januaryobrazi że Lebron nie poszedl do Celtics, i że gra jest c***owa i trzeba ja zmodyfikiwac,  @MarcusCamby bedzie dochodzil z gry bo jego Hornets odpadna w 1 rundzie, a @ignazz bedzie wklejal statsy Denga po kaddym meczu, brakuje tylko @Alonzo i w zasadzie by było, że zmieniamy szyld i jedziemy dalej :D

Nigdy nie odchodziłem z powodu wyników sportowych, wypraszam sobie takie insynuacje.

Dla mnie gra jest zawsze zabawą. Tu też tak będzie. Wychodzi, że w tej grze to najlepiej tankować na bezczela, topowe prospekty mrozić na ławce, skoro i tak brak minut nie wpływa na rozwój, a potem jak nazbierasz topowych rookasów to zacząć atakować. Tylko gdzie tu zabawa? Wolę sobie zrobić solidnego średniaka i zbudować sobie zespół oparty na mocnej defensywie.

Fit i tak widzę nie ma tu znaczenia, rotacja też raczej nie. Człowiek morza byłby idealny do tej zabawy :)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Deng w nocy 23/8 3/6 trójeczki 

Świetny gracz. Lepszy niż myśli ten silnik gier. 

• Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Qcin_69 napisał:

hahahah, nie moge przestac się smiać z tego :D inna sprawa, że większość tych dziadków to juz nie gra

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czytałem ze niedługo będzie dostępny z Kanady fantastyczny prospekt. 

Teraz, SlaKB napisał:

hahahah, nie moge przestac się smiać z tego :D inna sprawa, że większość tych dziadków to juz nie gra

Ale żyją ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Dla mnie gra jest zawsze zabawą. Tu też tak będzie. Wychodzi, że w tej grze to najlepiej tankować na bezczela, topowe prospekty mrozić na ławce, skoro i tak brak minut nie wpływa na rozwój, a potem jak nazbierasz topowych rookasów to zacząć atakować. Tylko gdzie tu zabawa?

Mnie tankowanie na chama też trochę irytuję - a jako że komisze mają władzę sprawczą to można o tym pomyśleć (przykładowo dać bonusowe punkty rozwojowe graczom na rookie kontraktach w zależności od rozegranych minut, zabronić mrożenia topowych grajków itp) - trzeba tylko chęci i glosowania :P

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, julekstep napisał:

Mnie tankowanie na chama też trochę irytuję - a jako że komisze mają władzę sprawczą to można o tym pomyśleć (przykładowo dać bonusowe punkty rozwojowe graczom na rookie kontraktach w zależności od rozegranych minut, zabronić mrożenia topowych grajków itp) - trzeba tylko chęci i glosowania :P

@january to podreguluje w dwie doby. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, MarcusCamby napisał:

Nigdy nie odchodziłem z powodu wyników sportowych, wypraszam sobie takie insynuacje.

Dla mnie gra jest zawsze zabawą. Tu też tak będzie. Wychodzi, że w tej grze to najlepiej tankować na bezczela, topowe prospekty mrozić na ławce, skoro i tak brak minut nie wpływa na rozwój, a potem jak nazbierasz topowych rookasów to zacząć atakować. Tylko gdzie tu zabawa? Wolę sobie zrobić solidnego średniaka i zbudować sobie zespół oparty na mocnej defensywie.

Fit i tak widzę nie ma tu znaczenia, rotacja też raczej nie. Człowiek morza byłby idealny do tej zabawy :)

Fit i rotacja mają duże znaczenie powiedziałbym nawet!

ja w swoim pierwszym sezonie miałem fajny skład, z OJ Mayo, który wtedy był rozpierdalaczem, ale pod koszem miałem Malone+Daugherty czyli dwóch gości mogących wtedy kręcić 20-10, ale że obaj potrzebowali piłki w ataki i słabo bronili to nie wszedłem do PO. Fit ma znaczenie, z tym że trzeba przystosować się do innych warunków. Gra powstała w 2001 roku i z tego powodu np. dużo mniejsze znaczenie mają trójki w porównaniu do rl NBA, ale to nie znaczy ze jak zbierzesz dobrych, ale nie pasujących do siebie graczy to będziesz wygrywał.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi