Skocz do zawartości

KOBE


matek

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Kubbas napisał:

jak zglebisz ta tajemnice to albo odkryjesz ze gosc jest nostradamusem 21 wieku albo ze jest po prostu zjebem ktory cos palnal, tak bardzo jest to intrygujace, sam zdecyduj co jest bardziej prawdopodobne

Ty raczej nic nie zgłebiłeś tylko masz żal o niewiadomo co, przecież nikt tu nie chce z tego sensacji robić, bo to już nie ma większego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lorak napisał:

dogrywkę meczu polska - chiny oglądało u nas prawie 2 miliony ludzi, więc raczej więcej niż kilkadziesiąt tysięcy wie kim jest Kobe...

Ja też ogładałem MŚ w dartsach ostatnio gdzie Polak awansował do drugiej rundy co było w tej dyscyplinie nielada wydarzeniem dla naszego kraju a ni c***a nie wiem kto jest tam top, a teraz to i nawet nazwiska tego Polaka nie pamiętam.

1 minutę temu, julekstep napisał:

Tylko ze w PL boom na NBA byl w 2giej polowie 90's - gdzie Kobe dosc glosno wchodzil do ligi. Masa osob, ktora od lat nie ma nic wspolnego z NBA wie kto to Kobe.

Czyli to tylko potwierdza hipokryzję onetu. "O Kobe zginął, ludzie go mogą kojarzyć, wypierdolmy całą stronę na czarno jak bym żałoba narodowa była".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, julekstep napisał:

Tylko ze w PL boom na NBA byl w 2giej polowie 90's - gdzie Kobe dosc glosno wchodzil do ligi. Masa osob, ktora od lat nie ma nic wspolnego z NBA wie kto to Kobe.

Nawet moja żona wie, kto to Kobe, a zna tylko 3 koszykarzy ( Kobe, Jordan i LeBron) i nawet wczoraj coś tam wieczorem o nim czytała, po info o jego śmierci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, lorak napisał:

 

Całkiem serio: ogrom tej tragedii może uśpić nawet inteligentnych ludzi jak widać. To fejk Karol. W gruncie rzeczy banał; wyszukujesz w google "twitter fonts", ściągasz, wrzucasz do fontów windowsa, włączasz GIMPa, tworzysz 3 kształty na wzór tych z Twittera, tworzysz kontent merotoryczny, wrzucasz po cichu do sieci jako "coś co podesłał kolega" i gotowe. Tak oto tego typu FAKE w kilka godzin wędruje z Los Angeles do Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Poza tym czy mi się zdaje, czy w próbujecie internetowy tabloid bronić?

Raczej nie rozumiem Twojego ataku (mowie za siebie, ale lorak chyba mysli podobnie).

Malo kto slucha metalu a po smierci Lemmy'ego tez byly tego typu rzeczy.

Calkiem normalne kiedy umiera globalnie rozpoznawalna osoba.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka tragedia, ale gdyby dotyczyło to kogoś mniej znanego to nikt by nie zwrócił na to uwagi. Było coś o ASG. Amerykanie zapominają o masakrach w szkołach a wypadkiem jakiegoś kolesia mają się przejmować? W Polsce po Smoleńsku rozgrywki zawieszono na krótko a nie ma co porównywać znaczenia obu katastrof. Żal kolesia, ale niespecjalnie mnie to obeszło bo wpływu na moje życie na e ma to żadnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kore napisał:

Całkiem serio: ogrom tej tragedii może uśpić nawet inteligentnych ludzi jak widać. To fejk Karol. W gruncie rzeczy banał; wyszukujesz w google "twitter fonts", ściągasz, wrzucasz do fontów windowsa, włączasz GIMPa, tworzysz 3 kształty na wzór tych z Twittera, tworzysz kontent merotoryczny, wrzucasz po cichu do sieci jako "coś co podesłał kolega" i gotowe. Tak oto tego typu FAKE w kilka godzin wędruje z Los Angeles do Polski.

Ale wiesz, że ten tłit nie jest obrazkiem, tylko faktycznie tłitem na stronie?

 

https://twitter.com/dotNoso/status/268466325842694144

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Cardi napisał:

Ale wiesz, że ten tłit nie jest obrazkiem, tylko faktycznie tłitem na stronie?

 


https://twitter.com/dotNoso/status/268466325842694144

 

Przyznam,  że dałeś mi do myślenia, choć w erze królestwa fake newsów wciąż wyczuwam tu jakąś ściemę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kore napisał:

Przyznam,  że dałeś mi do myślenia, choć w erze królestwa fake newsów wciąż wyczuwam tu jakąś ściemę...

Tutaj jakiś Melwin wyjaśnia w kilkunastu ćwierkach, nie wiem jak i czy da sie wrzucic cały wątek, ale kliknij sobie komentarze:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Ty raczej nic nie zgłebiłeś tylko masz żal o niewiadomo co, przecież nikt tu nie chce z tego sensacji robić, bo to już nie ma większego znaczenia.

dlatego wlasnie nie chcialbym zeby takie durne tematy byly poruszane, nie chcialem cie urazic 

23 minuty temu, bogans2 napisał:

Nie tak dawno, tez w katastrofie helikoptera zginal wlasciciel Leicester, druzyny Premier League.

Tak jak kolega wyzej pisze. Jak cos nawali, smiglowiec zaczyna krecic sie w kolko, spada bezwladnie i co mozna zrobic..

😢

oni akurat wlecieli w gore z tego co wiadomo, jedyne czego nie chce uslyszec to ze kobe wywieral presje zeby pilot lecial, jak pokazywali wrak helikoptera zaraz po to mgla byla tak gesta ze ledwo dym ktory byl gesty sie od niej odroznial.

19 minut temu, lorak napisał:

dogrywkę meczu polska - chiny oglądało u nas prawie 2 miliony ludzi, więc raczej więcej niż kilkadziesiąt tysięcy wie kim jest Kobe...

lorak tak z perspektywy laikow, na przyklad moja mama zna kobego z olimpiady na przyklad

10 minut temu, kore napisał:

Całkiem serio: ogrom tej tragedii może uśpić nawet inteligentnych ludzi jak widać. To fejk Karol. W gruncie rzeczy banał; wyszukujesz w google "twitter fonts", ściągasz, wrzucasz do fontów windowsa, włączasz GIMPa, tworzysz 3 kształty na wzór tych z Twittera, tworzysz kontent merotoryczny, wrzucasz po cichu do sieci jako "coś co podesłał kolega" i gotowe. Tak oto tego typu FAKE w kilka godzin wędruje z Los Angeles do Polski.

to nie jest fake, gosc po prostu napisal glupote i trafil.

 

After encountering the fog, “they turned toward a mountainous area. The pilot suddenly and rapidly climbed from about 1200 feet up to 2000 feet” and flying more than 180 miles per hour.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej zastanawia mnie fakt jakie sa zasady w stanach jesli chodzi o prywatne loty, bo skoro tego dnia uziemiono helikoptery policyjne nawet ze wzgledu na slaba widocznosc i straszne warunki pogodowe to czemu kontrola lotow z ktorej juz sa nagrania pozwolila im leciec?

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

nie uraziłeś, luźna guma, po prostu jednego to zaciekawi innego wkurwi, normalna sprawa

spoko, po prostu nie lubie w takich sytuacjach zajmowania sie sprawami drugorzednymi, tak samo jakas baba przekrecila w wiadomosciach czy przejezyczyla sie i zamiast lakers powiedziala niggers i tez juz z tego robili dym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.