Skocz do zawartości

KOBE


matek

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.02.2020 o 17:05, eF. napisał:

Mam pytanko, bez urazy. Czy Ty zazwyczaj jesteś 'na bani' jak tworzysz te posty? :D

@Me Myself and I

Jeśli to prawda, to straszna wiocha. K*rwa, Kobe Burger...🙃

Bania to po litrze, na forum wbijam po 3 perelkach i cwiartce. Zadowolony, Detroit ziomie? 😘 no ale faktycznie, pisalem to w zlosci swego czasu.

Zaslug jak 5 ringow, w tym dwa po erze grania na plutonie nie zaneguje. Mimo, ze fanem jego nigdy noe bylem. Styl bycia. Mnie poprostu draznil. Kto zna jego biografie wie, ze umawial sie chocby z fajna suka i co robil co wieczor? Przeklepywal jej na vhs mecze z ligii wloskiej. To jest juz zaburzenie psychiczne i nijak ma sie z rywalizacja. Ale jestem pelen szacunki, ze pomimo airballi w czasach lakers, dalej nawal te swoje game winnery, nawet jak kosztowaly to zespol z kalifornii punkty. Oplacilo sie. A jego 81 pkt zapamietam na zawsze, a wczesniej 63?! Jak nie wyszedl bodaj z toronto (sorka, nie uzywam neta, pamiec bywa zawodna) tez bo szedl na podobny 75+ wynik.

Niesamowity koszykarz, ale juz nie moglem zdzierzyc piszac post co czytam.

Polowa to jakies bzdury nijak honorujace go jako czlowieka czy sportowca.

A tragedie zdarzaja sie codzien wsrod naszych bliskich.

Zawsze na forum panowalo przekoanie, ze Kobe overrated, shaq 3 ringi itp a nagle caly temat jakby die hard fani od zawsze to pisali.

To mnie zniesmaczylo i dopiero po przetrawieniu zlosci w spokoju odpisuje.

Wybacz i wybaczcie fanii Kobasa. Szanuje go jako sportowca, ale nie jako czlowieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

The wrongful death lawsuit filed by Vanessa Bryant in Los Angeles Superior Court on Monday said the pilot was careless and negligent by flying in cloudy conditions Jan. 26 and should have aborted the flight that killed all nine people aboard.

https://www.espn.com/nba/story/_/id/28773196/vanessa-bryant-sues-helicopter-company-deaths

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

To przecież nie ich wina, ruch samolotowy został znacząco ograniczony. Jak już poszło to kiedyś dojdzie :)

BTW, wierzysz w autentyczność tego podpisu? 24 dolce za canvę podpisaną przez ikoniczną gwiazdę, która niedawno zginęła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.