Skocz do zawartości

KOBE


matek

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, BMF napisał:

 

 That's interesting, świetne są te wywiady z Westem o Kobe. 

Tak, mam nadzieję, że jak nieco opadnie histeria i prześcigiwanie się na pomysly jak uhonorować Kobe zostaną pomysły rozsądne. 
Zmiana logo takim pomysłem na pewno nie jest, bo 
a) jeśli już to MJ
b) Jerry West tyle lat po zakończeniu kariery nadal tworzy mistrzowskie teamy i ma ogromny wpływ na ligę i samego Kobego w duzej mierze też stworzyl...

Biid zadzwonił do Bobbyego Jonesa z prośbą o możliwość zagrania z #24 by oddać cześć Bryantowi. Wyszlo mu całkiem-całkiem. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
TMZ.com

The NTSB revealed the helicopter was not equipped with a terrain avoidance and warning system (TAWS), nor was it outfitted with a flight data recorder (FDR) or cockpit voice recorder (CVR).

The NTSB says it previously made 2 safety recommendations to the FAA ... require all helicopters carrying 6 passengers or more to have TAWS and for all rotor craft to be equipped with a FDR and CVR ... but the FAA did not take either recommendation. The agency says those instruments would've helped in this instance.

Cytat

And, get this ... the NTSB says the helicopter's "high energy impact crash" was about 20 to 30 feet below the top of the hillside.

3:38 PM PT -- NTSB officials and the L.A. County Sheriff's Dept. will conduct a press conference at 4 PM PT ... and TMZ will be streaming live.

11:48 AM PT -- The L.A. Country Coroner's Office says the bodies of all 9 people on board the helicopter have been recovered from the crash site.

Officials say, "Investigators are actively working on identifying the decedents. Additionally, body examinations are in progress."

 

 

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

piękny post @matek 

myślałem, że to taka normalna, wyluzowana babka, a okazała się tempą dzidą żerujacą na takiej tragedii, himalaje spi****lenia

 

Szybko ją tam sprowadzili do parteru, pozdrowieniami dla Tomka. H i wywiadem z Tysonem. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Mailman napisał:

Szybko ją tam sprowadzili do parteru, pozdrowieniami dla Tomka. H i wywiadem z Tysonem. 😉

84458616_1598637166945381_53342787809595

sam wczoraj zatweetowałem do etoto, że jeśli mają się za poważna firmę, to żeby wyjebali to Jolkę na zbity pysk, zresztą z tego co się dowiedziałem ma w tym niemałe doświadczenie, bo zdążyła już polecieć z kilku warszawskich redakcji

o c***, nawet mi odpisali :D

 

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

piękny post @matek 

myślałem, że to taka normalna, wyluzowana babka, a okazała się tempą dzidą żerujacą na takiej tragedii, himalaje spi****lenia

 

A po jakim czasie można mówić o tej sprawie? Za tydzień? Miesiąc? Rok?

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MMM2121 napisał:

A po jakim czasie można mówić o tej sprawie? Za tydzień? Miesiąc? Rok?

ale o jakiej sprawie? Kobe został oczyszczony z zarzutów gwałtu, przyznał się do zbliżenia, a ta panna miała jeszcze dwóch innych partnerów tego samego dnia

sprawy już praktycznie nie ma, a pani Zapęta postanowiła ubić na tym swój interes dzień po takiej tragedii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ale o jakiej sprawie? Kobe został oczyszczony z zarzutów gwałtu, przyznał się do zbliżenia, a ta panna miała jeszcze dwóch innych partnerów tego samego dnia

sprawy już praktycznie nie ma, a pani Zapęta postanowiła ubić na tym swój interes dzień po takiej tragedii

Ale co do sprawy gwałtu ma to, ze uprawiała wtedy seks z 2 innymi typami? 
Z tego co widzę w procesie karnym, ofiara wycofała oskarżenia (rzekomo miła dość nagonki medialnej), a w procesie cywilnym doszło do ugody. Rzekomo do mediów docierało info, ze Bryant, chciał jej zapłacić 5 milionów za wycofanie zarzutów. 
zeby była jasność, ja go nie osadzam, nie wiem jak było(za mało obiektywnych informacji), jednak rozumiem, ze istnieją ludzie, którzy mogą mieć wątpliwości co do moralnej postawy Koniego. 

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, MMM2121 napisał:

Ale co do sprawy gwałtu ma to, ze uprawiała wtedy seks z 2 innymi typami? 

przecież piszę Tobie, ze z zarztu gwałtu został uniewinniony, a nawet jeśli tą Jolkę tak bardzo boli ta sprawa, to dlaczego robiła sobie fotki z Tysonem, który za gwałt został prawomocnie skazany?

hipokrytka z feministycznym budyniem pod czapką

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

przecież piszę Tobie, ze zarztu gwałtu został uniewinniony, a nawet jeśli tą Jolkę tak bardzo boli ta sprawa, to dlaczego robiła sobie fotki z Tysonem, który za gwałt został prawomocnie skazany?

hipokrytka z feministycznym budyniem po czapką

Bycie uniewinnionym nie zawsze znaczy bycia niewinnym :P 
A tej typiarki przecież nie bronię, fotka z Mikiem to duża niespójność z jej poglądami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MMM2121 napisał:

Bycie uniewinnionym nie zawsze znaczy bycia niewinnym :P 
 

oczywiście, że nie, od razu nasuwa się tu R Kelly (polecam dokument o nim na netflixie) ale akurat Kobe był znany z tego jak bardzo kochał swoją rodzinę i pomimo chwili słabości poświecał się jej całym soba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

z innej beczki, sprawa murala KB w Warszawie nabiera niewiarygodnego tempa, zebrano już prawie 10k pln i nawet Janusz postanowił się zaangażować i znając go pewnie też przelał niemała kwotę - za to szacun

 

Wcześniej był Kamil Dziadkiewicz, teraz Monika Dziadkiewicz. Kim oni są?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

Czy wydarzylo sie cos nowego w tej sprawie przez ostatnich 10 lat zeby o niej mowic?

Wielu ludzi w tym momencie, wspomina z czym im się kojarzył Koby, za co go szanują itd. Zatem mogą pojawić się ludzi, którzy maja odmienne zdanie na temat tej konkretnej osoby i wspominają inne (nie pozytywne) wydarzenie z nim związane. 
i moim zdaniem maja do tego takie same prawo, jak jego fani. 

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.