Skocz do zawartości

KOBE


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja was ludzie kompletnie nie rozumiem i nie wiem czy problem tkwi we mnie czy w was.

Zmarło 9 osób w bardzo młodym wieku, to zawsze powód do smutku, ale przeżywania śmierci gościa z monitora na poziomie rodziny? Kogoś kogo nie znaliście, tylko oglądaliście?

Pół roku temu popełnił samobójstwo jeden z moich ulubionych twórców, było to dla mnie smutne, że nigdy już od niego nie dostanę żadnego dzieła, a także moment do refleksji, ale żebym miał z tego powodu nie spać po nocach? A to była osoba którą przynajmniej w życiu spotkałem i zamieniłem kilka zdań.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Chytruz napisał:

True, ale tez nie da sie ukryc, ze grupowa reakcja na smierc celebryty czesto przybiera dziwaczne formy.

95% forum nigdy go nie widzialo za zycia, smierc matki kolegi z podworka by ich mniej obeszla. No ale forum NBA. Zrobmy z siebie znawcow i apostolow kogos o kim glosno. Nieeee. Polowa postow w temacie to mdle gowno, nie oddaje czlowieki jego zaslug w sporcie, ale realnie ginie wiecej prawdziwych bohaterow bez oskarzen o gwalty czy inne w krajach, o ktorych nie chcemy slyszec i oamietac.

Minusujcie. Jebie mnie toooo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, KeepItDirty napisał:

95% forum nigdy go nie widzialo za zycia, smierc matki kolegi z podworka by ich mniej obeszla. No ale forum NBA. Zrobmy z siebie znawcow i apostolow kogos o kim glosno. Nieeee. Polowa postow w temacie to mdle gowno, nie oddaje czlowieki jego zaslug w sporcie, ale realnie ginie wiecej prawdziwych bohaterow bez oskarzen o gwalty czy inne w krajach, o ktorych nie chcemy slyszec i oamietac.

Minusujcie. Jebie mnie toooo. 

 

image.png.aecb0191e3917603213d6b132ea6f0cd.png

 

P.S jeśli jest to dla Ciebie jakimś pocieszeniem, to być może  12-15 lat temu  też bym napisał to co Ty. 

A czemu już nie, i czemu tylko 'być może' - nie chce mi się tłumaczyć, musisz mi wybaczyć. 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.02.2020 o 16:57, KeepItDirty napisał:

95% forum nigdy go nie widzialo za zycia, smierc matki kolegi z podworka by ich mniej obeszla. No ale forum NBA. Zrobmy z siebie znawcow i apostolow kogos o kim glosno. Nieeee. Polowa postow w temacie to mdle gowno, nie oddaje czlowieki jego zaslug w sporcie, ale realnie ginie wiecej prawdziwych bohaterow bez oskarzen o gwalty czy inne w krajach, o ktorych nie chcemy slyszec i oamietac.

Minusujcie. Jebie mnie toooo. 

Mam pytanko, bez urazy. Czy Ty zazwyczaj jesteś 'na bani' jak tworzysz te posty? :D

@Me Myself and I

Jeśli to prawda, to straszna wiocha. K*rwa, Kobe Burger...🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NTSB (ichniejsza komisja badania wypadków lotniczych) opublikowała wstępny raport. Nie stwierdzono żadnych uszkodzeń silników. Wszystko wskazuje na błąd pilota, który nie poradził sobie w trudnych warunkach pogodowych (gęsta mgła) i po prostu wpakował się w górę. 

Helikopter nie posiadał czarnych skrzynek, więc nie da się jednoznacznie powiedzieć czy któryś z pasażerów w jakikolwiek sposób naciskał na pilota, żeby leciał. Wiadomo jednak, że Kobe był ważnym klientem firmy będącej właścicielem maszyny (korzystał z ich usług od kilkanastu lat)...  

Jak ktoś zainteresowany to raport można poczytać tutaj:

https://www.nytimes.com/2020/02/07/us/kobe-bryant-ntsb-report.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.01.2020 o 12:55, LeweBiodroSmoka napisał:

84458616_1598637166945381_53342787809595

sam wczoraj zatweetowałem do etoto, że jeśli mają się za poważna firmę, to żeby wyjebali to Jolkę na zbity pysk, zresztą z tego co się dowiedziałem ma w tym niemałe doświadczenie, bo zdążyła już polecieć z kilku warszawskich redakcji

o c***, nawet mi odpisali :D

 

 

Ponoć Jolka została wywalona z etoto po swoich popisach 🙂

Edytowane przez Mailman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.