Skocz do zawartości

KOBE


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, MMM2121 napisał:

Wielu ludzi wspomina z czym im się kojarzył Koby, za co go szanują itd. Zatem mogą pojawić się ludzi, którzy maja Odmienne zdanie na temat tej konkretnej osoby i wspominają inne (nie pozytywne) wydarzenie z nim związane. 
i moim zdaniem maja do tego takie same prawo, jak jego fani. 

Nie odbieram nikomu prawa do bycia niewychowanym chamem. Tylko warto miec swiadomosc ze publikowanie takich informacji kilkanascie lat po zamknieciu sprawy dwa dni po tragicznej smierci i jeszcze przed pogrzebem to czyste chamstwo godzace w bliskich zmarlego i ludzi dla ktorych byl bardzo wazny i to wtedy gdy zmarly nie ma jak sie bronic. Jak ktos chce blysnac na ludzkiej tragedii, prosze bardzo. Tylko niech maja swiadomosc te osoby ze takie wrzutki mowia wiecej o nich samych niz o bryancie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

bie znam tego nazwiska, nie wiem o co pytasz

O to, że wcześniej tą samą zbiórkę prowadził Kamil Dziadkiewicz, a teraz Monika Dziadkiewicz. Dziwnie to wygląda, zwłaszcza że to kompletnie anonimowe nazwiska i nic o sobie nie piszą. Nie ms też żadnego podanego kontaktu.

Chyba fajnie wiedzieć komu i za co ktoś wpłaca 100 tys, gdzie bez kosztorysu suma wydaje się wzięta z sufitu.

Serio nie słyszeliście o fake zbiórkach, gdzie ludzie brali kasę i znikali? Wielu celebrytów też na tym umoczyło. Może w tym przypadku tak nie jest, ale lepiej sprawdzać zanim się wpłaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MarcusCamby napisał:

O to, że wcześniej tą samą zbiórkę prowadził Kamil Dziadkiewicz, a teraz Monika Dziadkiewicz. Dziwnie to wygląda, zwłaszcza że to kompletnie anonimowe nazwiska i nic o sobie nie piszą. Nie ms też żadnego podanego kontaktu.

Chyba fajnie wiedzieć komu i za co ktoś wpłaca 100 tys, gdzie bez kosztorysu suma wydaje się wzięta z sufitu.

Serio nie słyszeliście o fake zbiórkach, gdzie ludzie brali kasę i znikali? Wielu celebrytów też na tym umoczyło. Może w tym przypadku tak nie jest, ale lepiej sprawdzać zanim się wpłaci.

ja myślałem, że tą akcję rozkręcają redaktorzy Loży w tym Marta, która w mojej opinii jest osobą wiarygodną

edit: Kamil Dziadkiewicz to założyciel Loży, a Monika to jego żona

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, rw30 napisał:

 

zupełnie nic, to zupełnie normalna sprawa że kobieta uprawia sex z 3 różnymi facetami w ciągu jednego dnia 

a do tego podejrzewana jest o ćpanie i schizofrenie

36 minut temu, MarcusCamby napisał:

Wcześniej był Kamil Dziadkiewicz, teraz Monika Dziadkiewicz. Kim oni są?

małżeństwo odpowiedzialne za loża NBA

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, polishllama69 napisał:

małżeństwo odpowiedzialne za loża NBA

Mogli to napisać w opisie. Cokolwiek o sobie. Od razu zbierający by się uwiarygodnił.

Będę obserwował zbiórkę czy ma to szanse powodzenia. Nie lubiłem Kobe, nie płakałem po jego śmierci, ale taki mural to bardzo fajna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

z innej beczki, sprawa murala KB w Warszawie nabiera niewiarygodnego tempa, zebrano już prawie 10k pln i nawet Janusz postanowił się zaangażować i znając go pewnie też przelał niemała kwotę - za to szacun

 

no janusz sie popisal

Cytat
15 godzin temu
Przyjaciel MG13
500 zł

hashhhahahahaahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

z innej beczki, sprawa murala KB w Warszawie nabiera niewiarygodnego tempa, zebrano już prawie 10k pln i nawet Janusz postanowił się zaangażować i znając go pewnie też przelał niemała kwotę - za to szacun

 

Dla mnie trochę mało poważnie brzmi ta zrzutka.

Żadnego wyjaśnienia skąd taka cena. Albo jak się pisze, że "Zarządca boiska daje zielone światło" to wypadałoby przedstawić na to jakiś dowód. Kto w ogóle zarządza tym terenem?

A poza tym to na wilanowskiej są beznadziejne kosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stawiam burbon przeciw sodowej, że żadnego muralu z tej zrzutki nie bedzie, Piotr Zarychta upomni się o swoje 2 zł, a pomysłodawca pojedzie na jakieś dobre wakacje, kupi sobie nowy samochód, da na operacje krocza swojej rudej sąsiadki,  czy na co innego na co sobie zbiera te 100 tysi. 

 

 

Edytowane przez Vice-kontorezerwowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Kubbas napisał:

Tylko wlasnie z Shaqiem za blisko nie byli co jest smutne, Shaq sam tu mowi ze ostatnio gadali dawno temu

a Ty jesteś blisko z ludźmi, z którymi pracowałeś 15 lat temu i nawet wtedy gdy pracowałeś to  nie byłeś z nimi w zbyt dobrych układach? tzn nie żebym Kobasa bronił, nie o to mi chodzi,  tylko takie jest życie po prostu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, rw30 napisał:

a Ty jesteś blisko z ludźmi, z którymi pracowałeś 15 lat temu i nawet wtedy gdy pracowałeś to  nie byłeś z nimi w zbyt dobrych układach? tzn nie żebym Kobasa bronił, nie o to mi chodzi,  tylko takie jest życie po prostu. 

nie no oczywiscie racja, tylko z tego co wynika to Kobe byl blisko z wszystkimi pozostalymi i mial regularny kontakt z fisherem, foxem, nawet z djokovicem gadal jeszcze niedawno, sam byl w kontakcie z shaqa synem, a oni sami nie gadali kupe czasu, przykre po prostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał kontakt z Shaqa synem, a to oznacza, że mały nie przejmował się stosunkami na linii Shaq-Kobas. Nie wiemy, czy ten kontakt był za zgodą i akceptacją Shaqa, ani to, co wpłynęło nas to, że relacje między obydwoma panami się ochłodziły. Nie oceniajmy, czasami na to wpływa po prostu samo życie, bez winy i ingerencji kogokolwiek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.