Skocz do zawartości
LeweBiodroSmoka

Pojedynek wagi ciężkiej- Embiid czy Jokic .. Kto lepszy

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, BMF napisał:

Nie jest w tym sezonie.

dostarczył w tym RS póki co 150 więcej punktów (w ramach lepszej ofensywy której jest liderem) na praktycznie takiej samej skuteczności

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podbijam Wam temat bo się na pewno przyda zanim do końca rozwalicie drugi o MVP Race :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Eld napisał:

Podbijam Wam temat bo się na pewno przyda zanim do końca rozwalicie drugi o MVP Race :).

co jest rozwalającego jeśli chodzi o temat MVP Race w dyskusji o dwóch mocnych kandydatach do MVP?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, julekstep napisał:

co jest rozwalającego jeśli chodzi o temat MVP Race w dyskusji o dwóch mocnych kandydatach do MVP?

Nic, do momentu kiedy przewijają się tam więcej niż dwa nazwiska, a jak Ty wkraczasz ze sztandarem Joka do akcji to ja już wiem, że tak nie będzie :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Eld napisał:

Nic, do momentu kiedy przewijają się tam więcej niż dwa nazwiska, a jak Ty wkraczasz ze sztandarem Joka do akcji to ja już wiem, że tak nie będzie :).

eee czo?

w sensie że nie można tam przedstawić swojej opinii bo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, julekstep napisał:

w sensie że nie można tam przedstawić swojej opinii bo?

jest nieobiektywna i zagraża zdrowiu Embiidowców

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, julekstep napisał:

dostarczył w tym RS póki co 150 więcej punktów (w ramach lepszej ofensywy której jest liderem) na praktycznie takiej samej skuteczności

Ta uwaga byłaby zasadna gdyby nie fakt, że moją tezą było: ''Embiid był lepszy od każdego gracza w dwóch z trzech: scoringu/kreacji/obronie (plus miał świetny bilans), ale właściwie już teraz opuścił zbyt dużo meczów by być MVP''. Jeszcze te mecze COVID-owe pewnie obiektywnie należałoby wyłączyć spod dyskusji (2 albo 3), ale jego nie będzie pewnie do końca marca wzwyż, więc raczej nie ma tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

prawdziwym MVP jest duet Randle+Thibs

nie widzę aby to pierwsze układało się w Payton 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, Eld napisał:

No jak tegoroczny wyścig to jest Embiid vs Jokic + GOAT wciskany przez ESPN to co w tym dziwnego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, Lucas napisał:

No jak tegoroczny wyścig to jest Embiid vs Jokic + GOAT wciskany przez ESPN to co w tym dziwnego?

no bo JOKICIOWCY HAHAHA ROFL GIF TROLL

do niektórych po prostu nie dociera że to Jokiciowcy mieli od początku rację :) 

29 minut temu, polishllama1488 v2.0 napisał:

jest nieobiektywna i zagraża zdrowiu Embiidowców

to chyba dobrze?

będą się mogli lepiej utożsamić ze swoim idolem ❤️ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, julekstep napisał:

to chyba dobrze?

będą się mogli lepiej utożsamić ze swoim idolem ❤️ 

jak psycha is sitting to raczej DeRozan a nie Embiid, aczkolwiek stawy też zdarzały się kontuzjowane XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, Lucas napisał:

Czterech two-way kozaków, z czego jeden z dobra narracja i defensywny leszcz mający mocniejszą niż Lillard i Doncic ławkę rezerwowych;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
28 minut temu, january napisał:

Czterech two-way kozaków, z czego jeden z dobra narracja i defensywny leszcz mający mocniejszą niż Lillard i Doncic ławkę rezerwowych;)

Ale wiesz że o DLO to w nitce największych bustow, a nie MVP?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
48 minut temu, Lucas napisał:

Ale wiesz że o DLO to w nitce największych bustow, a nie MVP?

Stać Cię na więcej w obronie kaszaniacej okropnie defensywę z kluczowej pozycji Baryleczki;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, january napisał:

Stać Cię na więcej w obronie kaszaniacej okropnie defensywę z kluczowej pozycji Baryleczki;)

Dostosowałem się do poziomu wpisu, bo skoro ktoś tak pisze o D Jokicia to znaczy, że nie ogląda Denver :) 

Z @BMF dało się na ten temat normalnie pogadć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, Lucas napisał:

Dostosowałem się do poziomu wpisu, bo skoro ktoś tak pisze o D Jokicia to znaczy, że nie ogląda Denver :) 

Z @BMF dało się na ten temat normalnie pogadć.

To ja się dostosowałem do Twojego tekstu o LJ;) 

Wedle stats Jokic jest najgorszym przekasztanem w D jako C. Wedle ograniczonego (volume z mojej strony jak chodzi o  ogladanie Denver) eye-testu jest słabiutki. 

Cóż argument NIE OGLĄDASZ KAŻDEGO MECZU DENVER TO NIE ŚMIEJ KRYTYKOWAĆ JOKICIA średnio na mnie działa jak coś:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, january napisał:

To ja się dostosowałem do Twojego tekstu o LJ;) 

Wedle stats Jokic jest najgorszym przekasztanem w D jako C. Wedle ograniczonego (volume z mojej strony jak chodzi o  ogladanie Denver) eye-testu jest słabiutki. 

Cóż argument NIE OGLĄDASZ KAŻDEGO MECZU DENVER TO NIE ŚMIEJ KRYTYKOWAĆ JOKICIA średnio na mnie działa jak coś:)

mhm, bo jak Theis daje dupy, to jeat wina Thompsona, który zabiera mu minuty, jak Jokić nie ma rim protectora i innych ważnych obrońców przez sporą część sezonu, to jest już tylko wina Jokicia 

gitówa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś dziś słabo z Wami Jokiciowcy, Taki Level i styl odpowiedzi na poziomie Zbyszka Bońka ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, january napisał:

Coś dziś słabo z Wami Jokiciowcy, Taki Level i styl odpowiedzi na poziomie Zbyszka Bońka ;)

no taka prawda, wszyscy wiemy, że gruby-chudy musi mieć odpowiedni support w obronie, bo inaczej jest rzeź na pickach, też to dobrze wiesz, ale lepiej popalić konia, może ktoś uwierzy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi