Skocz do zawartości

Pojedynek wagi ciężkiej- Embiid czy Jokic .. Kto lepszy


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, julekstep napisał:

co jest rozwalającego jeśli chodzi o temat MVP Race w dyskusji o dwóch mocnych kandydatach do MVP?

Nic, do momentu kiedy przewijają się tam więcej niż dwa nazwiska, a jak Ty wkraczasz ze sztandarem Joka do akcji to ja już wiem, że tak nie będzie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, julekstep napisał:

dostarczył w tym RS póki co 150 więcej punktów (w ramach lepszej ofensywy której jest liderem) na praktycznie takiej samej skuteczności

Ta uwaga byłaby zasadna gdyby nie fakt, że moją tezą było: ''Embiid był lepszy od każdego gracza w dwóch z trzech: scoringu/kreacji/obronie (plus miał świetny bilans), ale właściwie już teraz opuścił zbyt dużo meczów by być MVP''. Jeszcze te mecze COVID-owe pewnie obiektywnie należałoby wyłączyć spod dyskusji (2 albo 3), ale jego nie będzie pewnie do końca marca wzwyż, więc raczej nie ma tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Lucas napisał:

No jak tegoroczny wyścig to jest Embiid vs Jokic + GOAT wciskany przez ESPN to co w tym dziwnego?

no bo JOKICIOWCY HAHAHA ROFL GIF TROLL

 

do niektórych po prostu nie dociera że to Jokiciowcy mieli od początku rację :) 

29 minut temu, polishllama1488 v2.0 napisał:

jest nieobiektywna i zagraża zdrowiu Embiidowców

to chyba dobrze?

będą się mogli lepiej utożsamić ze swoim idolem ❤️ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Stać Cię na więcej w obronie kaszaniacej okropnie defensywę z kluczowej pozycji Baryleczki;)

Dostosowałem się do poziomu wpisu, bo skoro ktoś tak pisze o D Jokicia to znaczy, że nie ogląda Denver :) 

Z @BMF dało się na ten temat normalnie pogadć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, january napisał:

To ja się dostosowałem do Twojego tekstu o LJ;) 

 Wedle stats Jokic jest najgorszym przekasztanem w D jako C. Wedle ograniczonego (volume z mojej strony jak chodzi o  ogladanie Denver) eye-testu jest słabiutki. 

Cóż argument NIE OGLĄDASZ KAŻDEGO MECZU DENVER TO NIE ŚMIEJ KRYTYKOWAĆ JOKICIA średnio na mnie działa jak coś:)

 

mhm, bo jak Theis daje dupy, to jeat wina Thompsona, który zabiera mu minuty, jak Jokić nie ma rim protectora i innych ważnych obrońców przez sporą część sezonu, to jest już tylko wina Jokicia 

gitówa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Coś dziś słabo z Wami Jokiciowcy, Taki Level i styl odpowiedzi na poziomie Zbyszka Bońka ;)

no taka prawda, wszyscy wiemy, że gruby-chudy musi mieć odpowiedni support w obronie, bo inaczej jest rzeź na pickach, też to dobrze wiesz, ale lepiej popalić konia, może ktoś uwierzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

no taka prawda, wszyscy wiemy, że gruby-chudy musi mieć odpowiedni support w obronie, bo inaczej jest rzeź na pickach, też to dobrze wiesz, ale lepiej popalić konia, może ktoś uwierzy

Hmm.. no Ale jak gruby-chudy chce być MVP to wypadałoby się nauczyć bronić te picki chociaż na przeciętnym poziomie w końcu.
 

To co ty napisałeś odczytuje jako: no jest c***owy na pickach i wszyscy to wiemy ale to nie jego wina tylko supportu. No... niby logiczne co napisałeś ale nie zmienia to faktu ze Jokic jest c***owy na pickach i może obiektywnie uznasz to za problem, który tworzy sam Jokic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

Hmm.. no Ale jak gruby-chudy chce być MVP to wypadałoby się nauczyć bronić te picki chociaż na przeciętnym poziomie w końcu.
 

To co ty napisałeś odczytuje jako: no jest c***owy na pickach i wszyscy to wiemy ale to nie jego wina tylko supportu. No... niby logiczne co napisałeś ale nie zmienia to faktu ze Jokic jest c***owy na pickach i może obiektywnie uznasz to za problem, który tworzy sam Jokic. 

gdybyś widział ile razy waliłem facepalma po tym jak byle bolek wjeżdza w Jokicia jak w amatora, to byś pewnie podobnych rzeczy nie pisał, jest to wciąż mega problem, zwłaszcza w meczapie z Davisem, ale skoro problem wciąż istnieje, to już nie rolą Joka jest aby to jakoś niwelować, Sap+Green to solidny zestaw, ale wcale wybitny, gra się tym co się ma, a jak do tego dochodzą kontuzje ww dwójki, to efekt jest z góry znany

inną kwestią jest czy Jok potrafiłby skutecznie bronić picki bez wpadania w foul trouble w co drugim spotkaniu, no nie wydaje mi się, wątpie by to było świadome działanie Malone i reszty staffu, ale pewnie lepiej mieć Joka na placu i starać się wygrywać w dużej mierze atakiem niż na siłe szukać kwadratowych jaj

cóż, na teraz wiele się nie zmieni, te 111 czy 112 drtg Joka za rs, to też nie jest jakiś dramat, a zmienić coś w tej materii będzie można dopiero w offseason

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, january napisał:

Zgadzam się tak ogólnie, że ilość minut jest ważnym argumentem w ocenie, więc dla mnie to Bron obecnie jest zasłużonym faworytem do MVP, przed Jokiciem. Po prostu więcej daje drużynie i wyżej oceniam jego two-way poziom niż Jokicia w tym sezonie mam go w begm (tak samo jak Butlera dlatego tyle o nim piszę! hej ho!)

poprawiłem (tak ja też w ocenie kandydatów do MVP kieruję się szeroko pojętą sympatią - ale nie będę zgrywał bezstronnego narratora bo to trochę cringe kiedy każdy zna powód, Ty wiesz że każdy zna powód a i tak udajemy bezstronną narrację ❤️)

12 minut temu, january napisał:

I tutaj dochodzi problem taki, że Jokić gra na kluczowej dla D pozycji

i jakimś cudem drużyna z grającym <BRZYDKIE SŁOWO> ever defensywę centrem (KLUCZOWA pozycja dla D) jest dokładnie w środku stawki jeśli chodzi o D - nie tracąc wiele do przykładowych Bucks z grającym monster D wysokim!

Dziękujemy ci Hartensteinie!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, january napisał:

deprecjonujący tegosezonowego LJ jakoby to ESPN na siłę go wrzucało w dyskusję o MVP (z czym się mocno nie zgadzam).

No ESPN to robi. Porównaj trackery BBRef czy nawet ten oficjalny teraz z tym co dawało ESPN.

LeBron gra bardzo dobry sezon i nigdzie nie napisałem, że zły. Po prostu ESPN mocno przesądziło w narracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, january napisał:

No tak ogólnie to kiepsko wrzucać argument o D-rank Nuggets pod Jokicia, kiedy z nim na parkiecie mają defensywę na poziomie 27 ekipy w lidze, a bez niego na poziomie 2 obrony w NBA (dane z wczoraj) :D 

Wiadomo, że tam jest całkiem sporo pewnie innych czynników, trzeba by się im spokojnie przyjrzeć, niemniej zacząłeś od bardzo złej strony :) 

LINK ALBO NIEPRAWDA 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.