Skocz do zawartości

Pojedynek wagi ciężkiej- Embiid czy Jokic .. Kto lepszy


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Tecu napisał:

Do tego co za porównanie, jakie ma znaczenie ile ktoś trafił rzutów? Rozumiem porównanie ilości pkt na mecz, rozumiem porównanie efektywności, ale tego nie rozumiem. 

to tylko miało pokazać, że jest zajebisty i gdyby tylko nie doznał urazu i grał prawie wszystko jak zwykle, byłby teraz daleko od reszty, pokazuje to też właśnie, że jest piekielnie efektywny i mało kto w ogóle może w tym względzie sie z nim równać

Godzinę temu, Tecu napisał:

Jokic to wybitny gracz, pewnie lepszy od Embiida, z pewnością zupełnie inny typ gracza, ale warto też docenić Embiida, bo gra aktualnie chyba najlepiej w swojej karierze, wciąż się rozwija, dołożył świetny passing (spokojnie, to nie poziom Jokica). 

ja to przecież powtarzam od początku jak tylko ten kotlet został odgrzany, dla mnie jest potworem i wczoraj też oglądalem mecz z kings i gdy po pierwszej polowie Biid był 1/5 (i 8/10 z linii ;)) to już szykowałem tu jakiś rancik,  że Rivers może go zajeżdza, że może nie wytrzymać w tym tempie do końca, w 3Q rzucił 70% punktów Philly no i już mi się nic pisać nie chciało

Godzinę temu, Tecu napisał:

Jokic to wybitny gracz, pewnie lepszy od Embiida, z pewnością zupełnie inny typ gracza, ale warto też docenić Embiida, bo gra aktualnie chyba najlepiej w swojej karierze, wciąż się rozwija, dołożył świetny passing (spokojnie, to nie poziom Jokica). 

wszystko prawda, ale imo w tamtym rs miał podobnie kapitalny okres tylko wydaje mi się, że wtedy bardziej dominował w obronie, gdzieś widziałem stats, że w ostatnich kilku meczach meczapy Biida rzucają na jakimś chorym %fg, ale to nie umniejsza w moich oczach jego oceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jokicdurant napisał:

No to na dzień dobry powinien wypaść z kandydatów do mvp

normalnie pewnie tak, jednak ten sezon może być przez głosujących potraktowany bardziej ulgowo i ja się nawet skłonny jestem do tego przychylić, większość z tych spotkań wynikała z protokołów covidowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W sensie, będzie niszczył itd. (tak jakby teraz tego nie robił), ale zanim złapią flow przegrają z parę meczów, trochę spadną mu statsy etc. więc w walce o MVP mu nie pomoże. Ale na ostatnie 10 lat z 2-3 razy najlepszy gracz ligi dostał MVP regulara, więc whatever. 

Jak Sixers z miejsca zaczną grać jak 60W team, to inna sprawa, ale IMHO nie zaczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.