Skocz do zawartości

Trade Deadline Zlocik - 07.02.2020 / Warszawka


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

Hejo witam budzac sie z zimowego snu! To juz rok minal od ostatniego zlotu! OMG! pamietam te dyskusje gdzie Durant powinien isc itp. Zapieprza czas

Jeśli chodzi omnie również wolalbym piątek gdyz po piatku jest sobota mozna dluzej posiedziec wiecej piwa i rozkmin wlac w zoladek. Czekam niecierpliwie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
37 minut temu, Eld napisał:

Co w końcu z tym zlotem? Czwartek? Piątek? A może czwartek i piątek? Komuś tam pianę wiszę, a nie lubię mieć niespłaconych długów i niedotrzymanych słów. 

postaram się dziś jeszcze napisać dłuższy post mobilizujący, ale już widać, że frekwencja będzie mniejsza, no ale nie ma co biadolić

startujemy w piątek z opcją zostania na sobotę (ja tak robię)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to zrozumiałe, że w piątek frekwencja będzie niższa niż w czwartek. Znakomita liczba tych którym wolno wychodzić po 22:00 z domu ma już rodziny, dzieci no i po prostu rozpoczynają rodzinną weekndową sielankę. W sobotę stara chce rano na zakupy jechać a tu lipa bo kacur gigant i wypił byś nawet wodę z sedesu. Stąd ten czwartek jest całkiem legit bo i w końcu trade deadline. 

Mnie to obojętne. Się dopasuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Eld napisał:

W sumie to zrozumiałe, że w piątek frekwencja będzie niższa niż w czwartek. Znakomita liczba tych którym wolno wychodzić po 22:00 z domu ma już rodziny, dzieci no i po prostu rozpoczynają rodzinną weekndową sielankę. W sobotę stara chce rano na zakupy jechać a tu lipa bo kacur gigant i wypił byś nawet wodę z sedesu. Stąd ten czwartek jest całkiem legit bo i w końcu trade deadline. 

Mnie to obojętne. Się dopasuje. 

Tak by było gdyby nie fakt, że z samej Wawy jest zwykle połowa załogi, a jak stara Tobą steruje i nie masz opcji raz na kilka mięchów się wybić chociaż na jeden dzień, to raczej nie ma znaczenia czy to czwartek czy piątek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Tak by było gdyby nie fakt, że z samej Wawy jest zwykle połowa załogi, a jak stara Tobą steruje i nie masz opcji raz na kilka mięchów się wybić chociaż na jeden dzień, to raczej nie ma znaczenia czy to czwartek czy piątek. 

Ja tam się wybije na dwa a moja to niech się cieszy, jak w ogóle wrócę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Pany, w sumie nie będę się jakoś specjalnie rozpisywał, bo sprawa była poruszana już dość dawno temu i kto miał się na przyjazd zdecydować ten już to zrobił, ewentualnie ktoś może się jeszcze zdecydować na szybki spontan, czasu zostało w sumie niemało, bo ponad 10 dni.

Jak ktoś jeszcze nie był i ma obawy czy nie będzie to dla niego zbyt uciążliwe + nie chce narażać się na stołeczne ceny przypominam - do dyspozycji są bardzo atrakcyjne apartamenty w cenie jakieś 70-80 złotych za noc (w jednym takowym mogą mieszkać 3 osoby) lokal na spotkanie też znajdziemy przystępny cenowo, nikt z nas raczej nie ma oczekiwań  aby balować na Nowym Świecie.

zlot zaczyna się w piątek 7 lutego i potrwa do soboty (opcjonalnie dla chętnych), można przyjechać wcześniej, na pewno ktoś już będzie dostępny, do apartamentów jest naprawdę blisko i nawet uberkiem wyjdą jakieś gorsze na przejazd z Centralnego

aby dać sobie i Wam szansę na jak najwyższą frekwencję mobilizuje osoby, które bawiły się z nami rok temu

@Borys @Tecu @kondzio @julekstep @polskignom @elwariato @karl @BiałaCzekolada @Sylvinho. @Qcin_69 @MarcusCamby @Eld @ignazz

dodatkowo przypominam się moim drogim kapiszonom @kucio @Przemek_Orliński  @tegotamtego @RappaR @Qooniu @josephnba @Szulim @january @Elwood @Lucas @mac @człowiek...morza @kolek23 @polishllama69

kolejność przypadkowa, żeby nie było ;]

pewnie o kimś zapomniałem, to będę sukcesywnie dodawał, jeśli nie widzicie tutaj ksywki, która była rok temu to po prostu już wiem, że niestety nie da rady ta osoba przybyć

zapraszam wszystkich jeszcze raz gorąco !!

LBS

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Dobra Pany, w sumie nie będę się jakoś specjalnie rozpisywał, bo sprawa była poruszana już dość dawno temu i kto miał się na przyjazd zdecydować ten już to zrobił, ewentualnie ktoś może się jeszcze zdecydować na szybki spontan, czasu zostało w sumie niemało, bo ponad 10 dni.

Jak ktoś jeszcze nie był i ma obawy czy nie będzie to dla niego zbyt uciążliwe + nie chce narażać się na stołeczne ceny przypominam - do dyspozycji są bardzo atrakcyjne apartamenty w cenie jakieś 70-80 złotych za noc (w jednym takowym mogą mieszkać 3 osoby) lokal na spotkanie też znajdziemy przystępny cenowo, nikt z nas raczej nie ma oczekiwań  aby balować na Nowym Świecie.

zlot zaczyna się w piątek 7 lutego i potrwa do soboty (opcjonalnie dla chętnych), można przyjechać wcześniej, na pewno ktoś już będzie dostępny, do apartamentów jest naprawdę blisko i nawet uberkiem wyjdą jakieś gorsze na przejazd z Centralnego

aby dać sobie i Wam szansę na na jak najwyższą frekwencję mobilizuje osoby, które bawiły się z nami rok temu

@Borys @Tecu @kondzio @julekstep @polskignom @elwariato @karl @BiałaCzekolada @Sylvinho. @Qcin_69 @MarcusCamby

dodatkowo przypominam się moim drogim kapiszonom @kucio @Przemek_Orliński  @tegotamtego @RappaR @Qooniu @josephnba @Szulim @january @Elwood

kolejność przypadkowa, żeby nie było ;]

pewnie o kimś zapomniałem, to będę sukcesywnie dodawał, jeśli nie widzicie tutaj ksywki, która była rok temu to po prostu już wiem, że niestety nie da rady ta osoba przybić

zapraszam wszystkich jeszcze raz gorąco !!

LBS

@Eld :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Chłopaki deklarować się, bo nie wiem czy babuszkę prosić, by się mi małą zajęła. 15-16 też mam imprezę i jak ma być bieda, to szkoda bym suszarkę miał za dwa tygodnie imprezowania :P

dasz radę ziom, z wieloma z Was nie dałem rady dłużej pogadać, bo w korsarzu było za głośno, a potem się nieszczęśliwie rozdzieliliśmy i wyszło średnio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.