Skocz do zawartości

Trade Deadline Zlocik - 07.02.2020 / Warszawka


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

Zobacz obiekt Newburg Apartments Wolska na Booking! http://www.booking.com/Share-sjoQh5
 

dostepny dla 6 osób apartament Wolska Skierniewicka 34 na Woli za 412 zeta dzielone na  6 osób. 
 

lub jeżeli każdy chce mieć osobne łóżko to można :

Zobacz obiekt Golden Apartments na Booking! http://www.booking.com/Share-vUa4TU

 

242 zeta dzielone na 3 wygodnych na Pereca 11 na Woli 

Budżetowo

Zobacz obiekt Chill Apartments City Tower na Booking! http://www.booking.com/Share-GG1IaB

zobaczcie co pasuje i mogę zdjąć rezerwacjami jak policzymy dusze  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Lucas napisał:

Mi piątek nawwrt bardziej. W sobotę byłbym out :)

To gitara, Qcinka sam ogarnę ;)

Ogólnie ma to swój klimat te TD na żywo, ale jak miałoby przez to nie przyjechać kilka elitarnych kapiszonów, to cholera nie warto. 

i tak będzie świeżo po, więc powinno być o czym gadać.

edit: ok skoro mówimy o piatku, to już nie kombinuję i zmieniamy ostatecznie na 07.02

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Panowie, jest problem. Większość moich ludzi wolałoby jednak zacząć w piątek co jest naturalnie zrozumiałe. Wiem natomiast, że Lucasowi i chyba Qcinowi może to nie pasować. Dajcie mnie tu info jak Wam się widzi taka zmiana.

A mogę zapytać którzy Ci twoi ludzie? Bo tak trochę zmieniasz kurs i charakter zlotu. Jeżeli to ktoś z Forum to przecież po to jest temat do zgłoszenia tego bezpośrednio. Ja mogę się przestawić i nie w tym problem. Jest jeszcze miesiąc wiec pomysłów jest możliwych sporo ale tak dziwnie jednoosobowo po potwierdzeniu Lucasa ze bliżej weekendu jest lepiej przestawiasz coś co w sumie nie zostało przez wielu skomentowane. Chce być dobrze zrozumiany mój wpis nie ma intencji torpedowania czegokolwiek tym bardziej ze sam założyłeś temat a do mojego konceptu wieczora z czytaniem na żywo wymian właśnie w tym danym dniu się mogę szybko odwrócić choć szkoda by było. Tak trochę te podmianke daty ( nic takiego ) dziwnie zrobiłeś dwuosobowo plus anonimowe osoby zwane twoimi. ))). 
powtorze może być czwartek może piątek ale sam wiesz z begm jak się zmienia u nas reguły gry. Zmiana terminu czy ok czy nie to jedno ale litości nad forma ))))

czesc osób może być skołowana gdy rzadko czyta obecnie bo ferie zaraz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie robiłbym tego ignazz gdybym nie miał powodów, póki co na teraz tylko Qcin nie może w piątek(jak Ty to przeżyjesz?), a ja długo obstawiałem za czwartkiem, ale dałem się przekonać, na bank więcej ludzi będzie miało ochotę wbić na werkend, bo to normalne, wyjazd do Stolycy, to nigdy nie jest hop siup

a ja i kilka osób zostajemy do niedzieli więc nie ma co kruszyć kopii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.