Skocz do zawartości

Trade Deadline Zlocik - 07.02.2020 / Warszawka


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, mac napisał:

Serio obsluga lokalu byla na nas zla i chciala nas wyprosic?

nie tyle chciała, co wyprosiła. Ta mulatka przyniosła mi rachunek i poprosiła o opuszczenie lokalu. Zapytałem ją dlaczego, a ona powiedziała że dostała cynk, że planujemy opuścić lokal bez płacenia.

1 minutę temu, Lucas napisał:

Nasz stolik z pewnością był jednym z bardziej ogarniętych w tym przybytku

Dokładnie. Jeszcze planowałem dać dobry napiwek jej, a tu taka nieprzyjemna sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

nie tyle chciała, co wyprosiła. Ta mulatka przyniosła mi rachunek i poprosiła o opuszczenie lokalu. Zapytałem ją dlaczego, a ona powiedziała że dostała cynk, że planujemy opuścić lokal bez płacenia

Może był zlot fanów PLK na miejscu i chcieli pozbyć się konkurencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra już ostatecznie, tylko jedna osoba nie zapłaciła, bo chyba wyszła wcześniej, reszta mu luzik

ja jestem w szoku, że tam się coś działo w ogóle, ciasno tam jest , więc każdy spaw/]mordobicie może się różnie skończyć

która była na osi jak się zmywsliśmy stamtąd?

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, polishllama69 napisał:

@Sylvinho. też

Gówniarz

16 godzin temu, ignazz napisał:

Ja dalej w górach. Dosypało a ze słońce to zostałem. Nie chciałem wan psuć zabawy tekstami o Wigginsie skoro się nie znacie. Trafiło na epicka pogodę w górach wiec poszedłem all in jak Golden ;))))))) wybaczcie nieobecność - poprawie się za rok. 

Sprawdźcie dane zanim się pośmiejecie ;) 

Jakby tak w sumie podsumować Duranta to się pomyliłem. 1:1 bez dopłaty. 

Zadka cecha przyznać się do błędu. 

@BiałaCzekolada to jest rozbójnik 

@LeweBiodroSmoka tez 

Wiem choć nie byłem. 

Dałeś ciała. Podwójnire. Ale samu już i wiesz za co.

16 godzin temu, MarcusCamby napisał:

 

Ale tak to zajebista atmosfera i bardzo udany zlot.

giphy.gif?cid=790b761161287c8a711061bf5a

16 godzin temu, mac napisał:

Serio obsluga lokalu byla na nas zla i chciala nas wyprosic?

Nie tylko na nas. Ja trzeźwy byłem i jak wychodziłem dość często na faję to widziałem ja też inncyh poniewierali. Się w dupach poprzeprawacało to sobie zrobil selekcje.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lucas napisał:

Na pewno ja, Polishlama i Karl na miejscu w gotówce dawaliśmy. Tecu chyba też?

a jak ja chciałem zostawić wam moje zaskórniaki bo wiedziałem że @Qcin_69 przepije :P to nie pamięta

Słowem miło było bo jak miało być inaczej :P ale z lokalem gorzej niż w zeszłym roku, nie żebym miał jakieś pretensje bo piątek i w zasadzie na ostatnią chwilę, ale tak tylko swoje 3gr wnoszę :) ceny fakt przystępne, i ogólnie co do zaopatrzenia git, ale miejsca mało głośno chyba bardziej niż w tym korsarzu itd itp 

 

Z tym płaceniem to zabawne, ale mogli my mieć też swój wkład, pamiętam jak gadałem jak grono się skurczyło i trochę wybiło na faja, że pora się zmywać bo ostatni chyba płaci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, elwariato napisał:

 ceny fakt przystępne, i ogólnie co do zaopatrzenia git, ale miejsca mało głośno chyba bardziej niż w tym korsarzu itd itp 

no głośno było, przy takiej ilości elementu baśniowego, to już potem aż tak nie wkurwia, ale następnym razem trzeba poszukać czegoś innego, najlepiej bez muzyki nawet

tak sobie żem teraz pomyślał (bo czasem nawet myślę) że za te 15k co od nas wzięli to mają 3 kafarów na etacie, straszny Izrael tam się odpierdala, co dziwne bo jakość jedzenia i generalnie standardy mają dość wysokie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Przemek_Orliński napisał:

Amatorzy 😂

Pić z BC to trzeba umieć.

Zróbcie zlot za rok w sobotę, jak wszechświat przykazał, to wujek Wam pokaże jak się bawi 🤭

Ty wujek nie mów co ma jak być, bo następny pewnie będzie w czwartek i tak :D

domki, jezioro i motylki do pływania

tako jeszcze miałbym koncepcje na okres letni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Przemek_Orliński napisał:

Amatorzy 😂

Pić z BC to trzeba umieć.

Zróbcie zlot za rok w sobotę, jak wszechświat przykazał, to wujek Wam pokaże jak się bawi 🤭

Właśnie pisaliśmy przed chwila z BC i on pamieta tyle samo :) także to nie była amatorka, tylko Czekolada za bardzo podkręcił tempo nawet dla samego siebie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Qcin_69 napisał:

Właśnie pisaliśmy przed chwila z BC i on pamieta tyle samo :) także to nie była amatorka, tylko Czekolada za bardzo podkręcił tempo nawet dla samego siebie!

ja w ogóle nie pamiętam tych wszystkich shotów, może z 4 bym sobie jakoś w pamięci znalazł, a 2 flakony pękły w niecała godzinę

w ogóle mam dysonans poznawczy, bo byłem tam prawie 8 godzin, ale konkretnych rozmów, poza niektórymi o nba w ogóle nie pamiętam, kiedy ten czas zleciał to ja nie mam pojęcia ;]

w zasadzie wszyscy zostali do samego końca, nawet @julekstep, który miał wpaść tylko na chwilę zapodał startup 0.4L - szacuneczek

dla Cb @mac też mega szacun, jesteś żywym dowodem na to, że można mieć świetny humor i kontakt z ludźmi bez grama alko, tacy już się nie rodzo

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.