Skocz do zawartości

Trade Deadline Zlocik - 07.02.2020 / Warszawka


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

O 4 mnie Sylwek wyciągał ze Smolnej choć już mu mówiłem żeby wracał sam :D 

 

Beka ze nas z tej Spelunki wyrzucili no ale Czekolada zarzucił takie tempo z wódka ze przez chwile myślałem, ze to wujek Andrzej od strony Ojca. 
 

Camby bluzę chyba w samochodzie zostawiłem, będę szedł do roboty to sprawdzę bo w domu nie mam a pamietam ze na kebabie jeszcze ja miałem :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kondzio napisał:

Wyrzucili? Haha opowiadajcie :D

dopiero potem sobie przypomniałem, że ja i ktoś tam sobie jaja robiliśmy na fajku, o tym, że nie zapłacimy i ktoś to od nich podsłuchał, generalnie niezła wiocha, bo potraktowali nas trochę jak 18u Mongołów bez peselu, chciałem tam dzisiaj iść i to wyjaśniać, ale @mac mi to słusznie wyperswadował, zwłaszcza, że tam dwie flaszki jeszcze czekały, ciekawe czy to policzyli

zostawiając to z boku to lokal jest mega, dobre jedzenie, ceny jak na Warszawe elegancie, 1.5k za balet na tyle masek, to jak za darmo prawie, na pewno warto tam wpadać

no a sam zlocik epic w c***, w końcu zdąrzyłem ze wszystkimi pogadać (pozdro @kondzio) atmosfera była chyba najlepsza ze wszystkich zlotów i niech każdy kto nie przyjechał się nad sobą zastanowi

a no i z tym wypi****lem z lokalu, to akurat zrobili nam mega przysługę, ja już byłem w zasadzie wtedy na blackoucie, z powrotu pamiętam urywki, Qcinowi też dupę uratowali, bo cwaniaczek @BiałaCzekolada przyszedł trzeźwiutki i wziął nas w obroty, dwa flakony w pół h chyba poszły :D

szkoda, że nie dałem rady iść do Smolnej, ale nadrobimy i to (btw. @Sylvinho. był podobno pierwszym w historii trzeźwym klientem :D) dobrze, że zabrał stamtad te cygańskie nasienie w pore, choć podobno nie było łatwo

dziś też na niemałym kacu wpadłem na pomysł, że Qcin z BC powinni mieć swój własny reality show, gdzie jeżdzą po kraju, odwiedzają kluby, a potem je oceniają

taka patogesslerowa :D

na tych dwóch kapiszonów nie ma k**** zawodnika

serdecznie wszystkim dziękuję za przybycie, jesteście wielcy, tak się o wszystko bałem, a wyszło kosmicznie

do rychłego zobaczenia!!!

ps. @ignazz Ty do Warszawy wracałeś na tej desce?

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ps. @ignazz Ty do Warszawy wracałeś na tej desce?

 

Na Wigginsie i nie mógł trafić w dobry zjazd na autostradzie z taką skutecznością :P

Mnie na poczatku zdziwilo, ze chyba tylko ja i @polishllama69 byliśmy under 30, ale generalnie bardzo spoko, polecam. I jeśli znów będę w tym czasie w Wawie za rok to pewnie do zobaczenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a no i z tym wypi****lem z lokalu, to akurat zrobili nam mega przysługę

nom - timing tego i 15 min potem zgubienia się przy pawilonach był w sumie idealny, bo byłem w stanie gdzie wszelkie hamulce do picia by puściły i bym umierał w opór :P

ogólnie spoko było i lokal faktycznie b.fajny

@Qcin_69 dawaj nr rachunku! :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej w górach. Dosypało a ze słońce to zostałem. Nie chciałem wan psuć zabawy tekstami o Wigginsie skoro się nie znacie. Trafiło na epicka pogodę w górach wiec poszedłem all in jak Golden ;))))))) wybaczcie nieobecność - poprawie się za rok. 

Sprawdźcie dane zanim się pośmiejecie ;) 

Jakby tak w sumie podsumować Duranta to się pomyliłem. 1:1 bez dopłaty. 

Zadka cecha przyznać się do błędu. 

@BiałaCzekolada to jest rozbójnik 

@LeweBiodroSmoka tez 

Wiem choć nie byłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lokal niby nawet elegancki, ale te niskie ceny robią swoje i klientela trochę jak z mordowni. Jeden gość żyga, później bijatyka na sali, a w rogu kumple Kondzia robią bardachę i co chwilę tluczą szkło. Personel nawet nie reaguje.

Także w męskim gronie można siedzieć, ale z żoną czy koleżankami bym tego lokalu na beforka przed klubem nie wybrał.

Ale tak to zajebista atmosfera i bardzo udany zlot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Lokal niby nawet elegancki, ale te niskie ceny robią swoje i klientela trochę jak z mordowni. Jeden gość żyga, później bijatyka na sali, a w rogu kumple Kondzia robią bardachę i co chwilę tluczą szkło. Personel nawet nie reaguje.

Także w męskim gronie można siedzieć, ale z żoną czy koleżankami bym tego lokalu na beforka przed klubem nie wybrał.

Ale tak to zajebista atmosfera i bardzo udany zlot.

o lol zapomnialem o 'bijatyce' haha

no tak do 22 bylo kulturalnie :P

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

dobra, gamoń ze mnie, większosć przecież zapłaciła, przepraszam

no ja kojarze wlasnie ze czesc ogarnela gotowka a czesc z qcinowej karty :P

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no chyba wszystko było rozliczone ;D na pewno płaciłem ja+Julek(bo za niego ja wykładałem),Camby i Czekolada :D Eld Wariat i Mac tez regulowali :D nie wiem jak reszta bo w sumie to ja niewiele pamietam, nowości które się pojawiły w waszych wpisach a które mi umknęły :

ktos rzygał

byla bójka 

wyjebali nas z Meliny :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio obsluga lokalu byla na nas zla i chciala nas wyprosic?

 

Doladnie pod sam koniec zamowilem schabowego z ziemniaczkami, ktore byly wporzadku. Jednak dodany do tego sos czosnkowy mial bardzo dziwny posmak.

Zuplnie inny od tego co na samym poczatku dostalem do skrzydelek z kurczaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.