Skocz do zawartości

Trade Deadline Zlocik - 07.02.2020 / Warszawka


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Lucas napisał:

Tu mozna sprawdzic piwka jak ktos ciekawy ( @Tecu ?) http://czesc.ontap.pl/

Ja nie bede rezerwowal, bo bede po 20 na miejscu, wiec nie ma sensu :P  

Btw @Qcin_69 załatwiłeś te zniżki na hasło Spółdzielnia?

Jak wpłacacie po 2 rundzie od łba to Ignazz ogarnia rachunek (15 2ndow dla niego, 5 dla Prezesa za pośrednictwo )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dzwoniłem dwa razy do klubu "Setka" na Świętokrzyskiej, niestety nie ogarniają już rezerwacji, ale jak będziemy tam o 16 30 to wtedy otwierają górną salę i mozemy tam wbijać, teraz pytanie czy ryzykujemy czy nie, jak na moje to pewnie się uda, ale tak na gębę to wiadomo jak bywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarniajcie choć przecież jak start o 16:30 to problemu nie będzie. Ja na razie bawię w Zakopane na Gubałówce a dwie rezerwacje bezkosztowo zostały podkupione po prostu stad kłopot. Za zamieszanie przepraszam. 
 

 

Setka o tej porze nie powinno być przecież kompletu. 

Lekko przejdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Eld napisał:

Ideolo by było jak by ktoś tam od 16:30 się zalogował, niech sobie jakieś tablecika z league passem weźmie i trzyma miejscówę dla dochodzących. 

ja mogę tam być z kilkoma osobami nawet o 16ej, no myśle, że się uda na spokojnie, a tablet to niech ktoś ogarnie, bo ja ni mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, widzę, że nie ma innych poropozycji (co mnie specjanie nie dziwi) więc decydujemy się na tą "Setkę"

lokal mieści się na Świętokrzyskiej 14

tu macie mapkę:

azs6gbg163qo.png

 

ta ulica, która się krzyżuje z Świętokrzyską, to słynna Mazowiecka 

choć wiadomo, że najlepiej wstukać w nawigację by nie krążyć bez sensu ;]

stronka:

http://setkapolska.pl

i teraz najważniejsze: bardzo proszę każdego, kto może być już na miejscu o 16 30, o przybycie do lokalu, trzeba się tam szybko władować zająć co się da i czekać na resztę (Jezu, miejmy nadzieję, że to wypali, tylko proszę mi się nie zrażać, trzeba myśleć pozytywnie;])

apel tyczy się wszystkich tych, którzy są z Warszawy oraz tych dla, których przybycie na tą godzinę oczywiście, nie będzie problemem

Setka ma bardzo pozytywne, oceny, dobre ceny (setka i pikle za 13 zł) kuchnię otwartą do nocy, więc powinniśmy być zadowoleni

dzięki @kucio za polecenie i wszelką inną pomoc!

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę marudzić, ale w tym czasie mają przerwę techniczną 😀

CZYNNE 24H 7 DNI W TYGODNIU

z przerwą techniczną:

od poniedziałku do czwartku 09:00-04:00
od piątku do niedzieli 09:00-06:00

 

Ogólnie miejsce na kończenie imprezy a nie zaczynanie, ale nie narzekam 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, kucio napisał:

No, wychodzi najbardziej ekonomicznie. Litr za 130zl z piklami, to całkiem dobra cena jak na środek miasta.

no napisales ze jest opcja 100 ml za 13 zeta vs 2x50 ml za 20 zeta :)

23 minuty temu, Lucas napisał:

Btw a jest tam jakiś w miarę wybór piw/drinków dla ludzi, którzy nie tykają wódki?

drinki sa wg komentarzy z googla

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, kucio napisał:

W weekend są otwarci od 9-6 rano. Tak podaje google. Chociaż jest szansa, ze nie zmienili jescze tego i otwierają o tej 15, tak jak gadali z LBSem

Oczywiście nabijam się, ale z ich strony wynika, że przerwa techniczna jest od 9tej rano do 6tej rano, czyli są otwarci między 6 tą a 9 tą 😀

Oczywiście nie marudzę, ale jak nie ma piwa to ja raczej w to nie wchodzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lokalizacja mi tam pasi, niestety nie będę mógł puścić wodzy fantazji :P bo furmanką będę i jeszcze pociechę mogę tylko zostawić na parę godzin, czy;i tak jak kolega @Tecu za jakimś browcem się maks rozejrzę :) czyli @LeweBiodroSmoka od której tam się bunkrujecie coby swołocz stolików nie pokradła :P :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, elwariato napisał:

lokalizacja mi tam pasi, niestety nie będę mógł puścić wodzy fantazji :P bo furmanką będę i jeszcze pociechę mogę tylko zostawić na parę godzin, czy;i tak jak kolega @Tecu za jakimś browcem się maks rozejrzę :) czyli @LeweBiodroSmoka od której tam się bunkrujecie coby swołocz stolików nie pokradła :P :)  

16 30 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sytuacja rozwojowa, w domu szpital, liczyłem, że już sie wykurują do tego Pani pediatra powiedziała, że ma najwczęśniej wolną wizytę na 20:30. Będę informować, bo w sumie ja mam 1h do Warszawy, także 2h w drodzę bym musiał być.  Na tę chwile większa szansa, że nie będę niż będę 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Borys napisał:

U mnie sytuacja rozwojowa, w domu szpital, liczyłem, że już sie wykurują do tego Pani pediatra powiedziała, że ma najwczęśniej wolną wizytę na 20:30. Będę informować, bo w sumie ja mam 1h do Warszawy, także 2h w drodzę bym musiał być.  Na tę chwile większa szansa, że nie będę niż będę 😕

Borys. Pozdrów dzieciaki i się nie martw o frekwencję. Sam jeszcze siedzę. Na Gubałówce bo sypie jak miło i jeszcze pozjeżdżam na desce. 
fajnie aby się cyklicznie tradycja przyjęła i aby każdy zjawił się choć raz Na żywca abyśmy się jak najszerzej poznali. A ze kolejki do lekarza to oczywiste ze to ma priorytet. Biorąc pod uwagę start 16:30 a dla niektórych to będzie już raczej druga kolejka po tej w apartamencie lub w samochodzie jak się jedzie z prywatnym @Sylvinho. kierowca to ta godzina 21:30 będzie już na mocnym zmęczeniu. I po sprzedaniu u nas Druma ;) z Winslowem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.