Skocz do zawartości

TOP 10 dekady


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, Chytruz napisał:

Jedna seria uratowana przez Klaya.

Jedna seria zawalona przez uposledzenie Greena.

Cala lista serii, w ktorych Green nie mogl trafic za 3 w kierunku konstrukcji kosza.

Skutecznosc Greena za 3 w calych PO: 39%, 28, 26, 36, 41, 27, 23.

Ja Klaya uwazam za wyjatkowo stabilnego gracza, ktorego ciezko nazwac chimerycznym w porownianiu do kogokolwiek, a juz tym bardziej do Draymonda, z ktorym czesto nie wiadomo nawet czy ma tylko chwilowy mimowolny spadek formy, czy juz sie na dobre skonczyl, czy moze tylko robi sobie wakacje.

 

Sprowadzanie porównania Klay vs Green do skuteczności za 3 to grubszy mindfuck w sumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, julekstep napisał:

Sprowadzanie porównania Klay vs Green do skuteczności za 3 to grubszy mindfuck w sumie.

Bardzo marny strawman, udzielil ci sie effort od Draymonda.

Green ma robic 3 rzeczy:

1. Bronic - w obronie nawet latwiej utrzymywac regularnosc niz w ataku

2. Podawac w set playach i rozgrywac w sytuacjach 4 na 3

3. Nie kaleczyc ataku ceglami, odpuszczaniem rzutow i byciem non-scorerem, ktorego mozna olewac w HCA. Wymaga sie tego w sumie od prawie kazdego gracza w NBA.

Czy Green w serii PO wywiaze sie z punktu 3 czy nie, to co runde nowa loteria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Chytruz napisał:

Bardzo marny strawman, udzielil ci sie effort od Draymonda.

Green ma robic 3 rzeczy:

1. Bronic - w obronie nawet latwiej utrzymywac regularnosc niz w ataku

2. Podawac w set playach i rozgrywac w sytuacjach 4 na 3

3. Nie kaleczyc ataku ceglami, odpuszczaniem rzutow i byciem non-scorerem, ktorego mozna olewac w HCA. Wymaga sie tego w sumie od prawie kazdego gracza w NBA.

Czy Green w serii PO wywiaze sie z punktu 3 czy nie, to co runde nowa loteria.

a co ma robić Klay?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, eF. napisał:
17 godzin temu, iglo13 napisał:

 

Wiesz, może i mógłbym przedyskutować tego typu reakcje przy kawie, ale to zależy od tego czy ktoś ma charakter i dystans, czy jest po prostu forumową pizdą, która myśli, że może ubliżyć, bo internet. Wtedy jest weryfikacja i te 'ataki' forumowe mogą takiemu kolesiowi zaszkodzić.

Spoko, jestem gotów. Spotkajmy się i zależy komu to bardziej zaszkodzi, tym bardziej że może obdukcję mi będzie robił mój znajomy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jendras napisał:

To, że coś jest popularniejsze, nie oznacza automatycznie, że jest również poprawne. Masa ludzi używa formy "dwutysięczny dwudziesty", co nie zmienia faktu, że to błąd.

Oczywiście, tak jak pisałem:

Niemniej poprawna jest tylko metoda 1-10 i żadne twoje kpiny z uzasadnienia tego nie zmienią.

Sprawa jest bardzo prosta. Dekada według polskiego systemu trwa od 1 stycznia 2011 do 31 grudnia 2020 roku. Według systemu zachodniego dekada zaczyna i kończy się rok wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, RappaR napisał:

Spoko, jestem gotów. Spotkajmy się i zależy komu to bardziej zaszkodzi, tym bardziej że może obdukcję mi będzie robił mój znajomy :)

Ziomuś, zamiast zapraszać mnie publicznie na jakieś pojedynki, gdzie piszesz o obdukcji (xD), co dla mnie równoznaczne jest z 'konfiturą', napisz do mnie na PW co cię trapi to może rozwiążemy ten problem. Publiczne forum to nie miejsce na takie insynuacje, a już na pewno nie jest to miejsce na ustawkę. Rozumiem, że jesteś badass, ale chyba powinieneś o tym wiedzieć. Szczególnie, że to forum o koszykówce, która powinna być nam bliska, i o tym powinny toczyć się dysputy, a tutaj widzę, że paru ludzi tego nie ogarnia. Jakieś wycieczki personalne, wywyższanie się, ubliżanie, no i po co? Przecież nie o to w tym chodzi... Jednakże jak zdążyłeś już wypić za dużo, to może po prostu sklej pizdę, bo ja jeszcze nie zdążyłem się nawet zrelaksować, a marnowanie czasu na tego typu zaczepki nie leżą w moim interesie. Na pewno nie dzisiaj. 

A tak poza tym, to chyba pomyliłeś dział. Jesteś mistrzem w temacie politycznym, gdzie regularnie atakujesz innych. Zbłądziłeś, kierowniku, zbłądziłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, eF. napisał:

Ziomuś, zamiast zapraszać mnie publicznie na jakieś pojedynki, gdzie piszesz o obdukcji (xD), co dla mnie równoznaczne jest z 'konfiturą', napisz do mnie na PW co cię trapi to może rozwiążemy ten problem. Publiczne forum to nie miejsce na takie insynuacje, a już na pewno nie jest to miejsce na ustawkę. Rozumiem, że jesteś badass, ale chyba powinieneś o tym wiedzieć. Szczególnie, że to forum o koszykówce, która powinna być nam bliska, i o tym powinny toczyć się dysputy, a tutaj widzę, że paru ludzi tego nie ogarnia. Jakieś wycieczki personalne, wywyższanie się, ubliżanie, no i po co? Przecież nie o to w tym chodzi... Jednakże jak zdążyłeś już wypić za dużo, to może po prostu sklej pizdę, bo ja jeszcze nie zdążyłem się nawet zrelaksować, a marnowanie czasu na tego typu zaczepki nie leżą w moim interesie. Na pewno nie dzisiaj. 

A tak poza tym, to chyba pomyliłeś dział. Jesteś mistrzem w temacie politycznym, gdzie regularnie atakujesz innych. Zbłądziłeś, kierowniku, zbłądziłeś.

Nie po to płaczę podatki(większe od Ciebie), by nie korzystać z policji. Jak masz odwagę mnie pobić, to sprawdź się potem z policją, jak nie, to pozostaje Ci pisanie na internecie jakim to jesteś internetowym kozakiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

Nie po to płaczę podatki(większe od Ciebie), by nie korzystać z policji. Jak masz odwagę mnie pobić, to sprawdź się potem z policją, jak nie, to pozostaje Ci pisanie na internecie jakim to jesteś internetowym kozakiem :)

WTF?! Ale kto tu pisze o pobiciu? Przecież to Ty sugerujesz tego typu sytuację. Ochłoń człowieku, albo nie pisz jak pijesz. EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, eF. napisał:

Minusuje cię za twój wybór, bo jest to upośledzenie związane z lowerstwem. A za takie teksty, koleś, dostałbyś ode mnie w łeb, bo jesteś zwykły burak. Proponuje to rozwiązać tak - chcesz sobie coś wyjaśnić jak dorosły człowiek? Jestem za, ale to ostatni raz, kiedy piszesz do mnie w taki sposób, bo przeginasz i to bardzo. Z mojej strony eot w tej sprawie.

Ty

18 godzin temu, eF. napisał:

Wtedy jest weryfikacja i te 'ataki' forumowe mogą takiemu kolesiowi zaszkodzić. Jak cenisz chamstwo, które ten pajac ostatnimi czasy uprawia tu na forum to w porządku. Ja jestem tylko narratorem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla osób, które twierdzą, że CP3 jest niedoceniany to pytanie - od którego z wymienionych graczy był lepszy - LeBron, Curry, KD, Leonard i Harden? Jak ktos zechce podważać Hardena to przypomnę, że Brodacz od ~5 lat kręci się w okolicach TOP3 ligi rokrocznie. Ta piątka jest dla mnie zdecydowanie najlepsza. Dalej to już kwestia bardzo subiektywna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, RappaR napisał:

Ty

 

No wiesz, jakby ktoś potraktował mnie jak osobę trzeciej kategorii i kazał spierdalać, bo wypowiedziałem swoje zdanie na dany temat, to na pewno nie byłbym miły. I właściwie o to w tym chodziło, a nie o jakieś groźby związane z pobiciem, które próbujesz mi wmówić. Naprawdę przesadzasz w tym momencie, damn!  🙄

Jak masz do mnie coś, to napisz na PW, a nie spamuj tutaj, bo to nie jest potrzebne. Teraz już naprawdę eot z mojej strony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Zdzich napisał:

Dla osób, które twierdzą, że CP3 jest niedoceniany to pytanie - od którego z wymienionych graczy był lepszy - LeBron, Curry, KD, Leonard i Harden? Jak ktos zechce podważać Hardena to przypomnę, że Brodacz od ~5 lat kręci się w okolicach TOP3 ligi rokrocznie. Ta piątka jest dla mnie zdecydowanie najlepsza. Dalej to już kwestia bardzo subiektywna.

a przypomnieć co na początku dekady robił Paul ? poza tym jak pokazuje ten sezon też się pięknie starzeje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Rodman91 napisał:

Sprawa jest bardzo prosta. Dekada według polskiego systemu trwa od 1 stycznia 2011 do 31 grudnia 2020 roku. Według systemu zachodniego dekada zaczyna i kończy się rok wcześniej.

Ok, więc kiedy według systemu zachodniego zaczyna się i kończy pierwsza dekada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Jendras napisał:

Ok, więc kiedy według systemu zachodniego zaczyna się i kończy pierwsza dekada?

Mnie takich rzeczy nie pytaj, bo nie ja to ustalałem. Moderator metacritic na moje pytania dlaczego Topkę najlepszych filmów dekady  ustalają z lat 2010-2019, a nie 2011-2020 jak w Polsce napisał mi, że nawet według wikipedii jest wyjaśniona różnica między zachodnim systemem, a krajami jak Polska i żaden model nie jest błędem.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Dekada_(czas)
 

Edytowane przez Rodman91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.