Skocz do zawartości

Różności niekoniecznie hokejowe


Szabla

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Pablo81 napisał:

Super promka, ale widze, że już tylko duże rozmiary zostały :( Poza tym oni wysyłają do Polski?

Ktoś ma jeszcze pod ręką jakieś fajne stronki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jakie macie jerseye? I itemy zwiazane z NHL? Ceny są masakryczne orginalnych addidasa, fanatics juz troche lepiej, ale nie wszystkie fajnie wygladaja w sensie niektore logo mam wrazenie wygladaja jak wielka naklejka. Na vinted smiga bluza Kraken za calkiem sensowna kase. 

Ja mam tylko dwie bluzy #30 Lundqvista i #68 Jagra obie Rangers. Chcialbym miec kilka ulubionych grajkow z ulubionych druzyn; O'Reilly, Rantanen, DeBrincat, Zegras, Hedman, oj znalazlo by sie jeszcze paru, ale no wiadomka fanaberie dorosłego chłopa, a tu dziecko idzie dużymi krokami sie skoncza bzdury;p 

 

ps znacie jakas polska firme, ktora mi uszyje bluze hokejowa? albo replike jakas bez oficjalnych metek?

Edytowane przez Wujek Wójcik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 3.07.2022 o 19:21, Wujek Wójcik napisał:

Jakie macie jerseye? I itemy zwiazane z NHL? Ceny są masakryczne orginalnych addidasa, fanatics juz troche lepiej, ale nie wszystkie fajnie wygladaja w sensie niektore logo mam wrazenie wygladaja jak wielka naklejka. Na vinted smiga bluza Kraken za calkiem sensowna kase. 

Ja mam tylko dwie bluzy #30 Lundqvista i #68 Jagra obie Rangers. Chcialbym miec kilka ulubionych grajkow z ulubionych druzyn; O'Reilly, Rantanen, DeBrincat, Zegras, Hedman, oj znalazlo by sie jeszcze paru, ale no wiadomka fanaberie dorosłego chłopa, a tu dziecko idzie dużymi krokami sie skoncza bzdury;p 

 

ps znacie jakas polska firme, ktora mi uszyje bluze hokejowa? albo replike jakas bez oficjalnych metek?

Jeżeli chodzi o jakiekolwiek hokejowe produkty to mam koszulkę oraz bluzę (standardowe zwykłe do ubioru) Maple Leafs wyrwane w jakimś Sports Direct czy gdzieś (z żadnym brandingiem Adidasa ani nic).

Z Kanady od znajomej udało mi się dorwać czapkę z daszkiem z Adidasa i zimową Maple Leafs.

W Polsce niestety bardzo trudno o jakiekolwiek produkty z NHL i najwiecej widziałem właśnie w brytyjskich/zagranicznych sklepach z odzieżą sportową takie jak właśnie Sports Direct.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Muszę się wam pochwalić, że dorwałem ostatnio domowy Breakaway Jersey od Fanatics (bez numeru i zawodnika) Flyers za około 230zł! Na Zalando jest wciąż dostępny ale już za około 280zł.

To będzie mój pierwszy Jersey z NHL więc jaram się jak choinka na święta i czekam aż do mnie dojedzie! :D Co prawda to nie Maple Leafs ale tak jak to pisał wcześniej @Paolo_ dorwać produkty Toronto na promce graniczy z cudem choć wierzę, że i mi kiedyś uda się upolować wyjazdowego (białego) Breakaway Jerseya... :D Zazwyczaj jest problem z rozmiarówką albo ceną... Ok 130 Euro chodzą te Jerseye bez promki a więc ponad 6 stówek na nasze.

Dla zainteresowanych polecam stronkę: https://www.fanatics-intl.com/en/nhl/o-2428+z-935562038-1765108222 bo niektóre drużyny można wyrwać znacznie taniej. Dla przykładu Jets czy Kraken są aktualnie na promocji za 73,50 Euro czyli niecałe 350zł. ;) 

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą…

Pewnie słyszeliście, że już oficjalnie po zakończeniu sezonu 23/24 Adidas kończy współpracę z ligą. Moim zdaniem to dziwne posunięcie, biorąc pod uwagę, że od jakiegoś czasu zostali wygryzieni z NBA przez Nike i na amerykańskim rynku zostaną praktycznie z niczym.

W top 3 amerykańskich ligach Nike ma już wyłączność na NFL i NBA. Myślicie, że pójdą po NHL i zostaną swego rodzaju monopolem na rynku czy jednak spodziewacie się raczej innych marek? Może Reebok wróci? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Edit: nieaktualne, udało mi się ją dorwać. :)

Mam do was takie nieśmiałe pytanie oraz zarazem prośbę.

Czy ktoś z was posiada może fizyczną książkę „Wayne Gretzky. Opowieści z tafli NHL” i ją już przeczytał i zechciałby może ją odsprzedać?

Szykowałem się do jej zakupu dłuższy czas, bo miałem wciąż wiele innych książek sportowych do nadrobienia i kiedy przyszedł już na nią czas zauważyłem, że nie jest już dostępna w sklepach.

555543-352x500.jpg

Będę wdzięczny za informację w tej sprawie. :)

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.