Skocz do zawartości

Różności niekoniecznie hokejowe


Szabla

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie.

Zdrowych, spokojnych Świąt i szczęśliwego 2020 roku.

Żeby Wasze ulubione drużyny z NHL zagraly w finale pucharu Stanleya z Buffalo (to fanom zachodnim teamom życzę) lub żeby doszły aż do finału konferencji i spotkaly sie z Buffalo (to fanom oczywiście wschodnich drużyn życzę).

Pozdrawiam :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również pozdrawiam wszystkich i życzę wesołych Świąt 🎄🎁😊

.............

A tu łapcie prezencik od Islanders:

Screenshot_20191224_170547.thumb.jpg.59f416fe0a367e28725c3e26f30f3ac7.jpg

 

Warto posluchać głosów mistrzowskiego w tamtym sezonie teamu ;)

ps. Jak wpadniecie w sieci na jakieś fajne NHL-owskie filmiki, zdjęcia, obrazki związane ze Świetami to wrzucajcie tutaj. Chętnie zobaczę. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Szabla napisał:

Żeby Wasze ulubione drużyny z NHL zagraly w finale pucharu Stanleya z Buffalo (to fanom zachodnim teamom życzę) lub żeby doszły aż do finału konferencji i spotkaly sie z Buffalo (to fanom oczywiście wschodnich drużyn życzę).

...a w finale niechaj przegrają z Teksami dopiero po dogrywce w siódmym meczu. So let it be written, so let it be done! :-)

Zdrowia, spokoju, niech się Wam spełnia to, czego chcecie i tak, jak tego chcecie (żadnych głupich dowcipów z małpią łapką), a nadchodzący 2020 niech przynajmniej nie będzie gorszy od poprzedniego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie ma chyba bardziej odpowiedniego tematu niż ten a więc przechodząc do rzeczy...

Powiedzcie mi drodzy fani hokeja zza oceanu - czy ktoś z was kupował kiedyś meczowe Jersey NHL na którejś ze stron? Jeżeli chodzi o dostępność ich w Polsce to niestety jest bardzo duży problem w tej kwestii. Wiem, że niedawno pojawiło się kilka drużyn na Zalando od Fanatics ale niestety wybór jest bardzo mocno ograniczony.

Żeby w najłatwiejszy sposób zdobyć Maple Leafs wiadomo - najlepiej udać się do oficjalnego międzynarodowego sklepu NHL tylko tam ceny są dość mocno "zaporowe". Czy ktoś z was miał okazje tam kupować? A może znacie inne stronki którymi warto się zainteresować?

No i co sądzicie o Fanatics? Sporo się naczytałem, naoglądałem i wydaje się być bardzo dobre jakościowo i warte zainwestowania. Authentics od Adidasa kosztują dwukrotnie/trzykrotnie więcej więc tutaj o tym niestety nie może być mowy.

Dla przykładu: Fanatics Breakaway Jersey - 115 Euro, Fanatics Breakaway Jersey (z nazwiskiem zawodnika, numerem) - 160 Euro. 

Znacie podobne, legitne strony z których warto korzystać? Co sądzicie o oficjalnym sklepie NHL?

Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem jersey Leafs przez www.fanatics.co.uk i bardzo polecam. Jeśli chodzi o cenę to niestety jest to całkiem spory wydatek, ale! raz na jakiś czas są spore zniżki. Ja akurat trafiłem na promkę + okres z darmową dostawą do PL i z tego co pamiętam wyszło poniżej 80€ (za Breakaway Jersey bez numeru i zawodnika). Trzeba na bieżąco obserwować, z tego co widziałem te promocje powtarzają się raz na jakiś czas. Wybór jest tak naprawdę nieograniczony, jersey każdej drużyny w tej samej, albo bardzo podobnej cenie. Jakościowo mega, co prawda nie próbowałem autenthica od adidasa, ale kiedyś miałem używanego Startera albo Koho z allegro i w porównaniu do tego jest o niebo lepiej :D Solidnie wykonane, przewiewne, nie ma się do czego przyczepić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Paolo_ napisał:

Ja kupiłem jersey Leafs przez www.fanatics.co.uk i bardzo polecam. Jeśli chodzi o cenę to niestety jest to całkiem spory wydatek, ale! raz na jakiś czas są spore zniżki. Ja akurat trafiłem na promkę + okres z darmową dostawą do PL i z tego co pamiętam wyszło poniżej 80€ (za Breakaway Jersey bez numeru i zawodnika). Trzeba na bieżąco obserwować, z tego co widziałem te promocje powtarzają się raz na jakiś czas. Wybór jest tak naprawdę nieograniczony, jersey każdej drużyny w tej samej, albo bardzo podobnej cenie. Jakościowo mega, co prawda nie próbowałem autenthica od adidasa, ale kiedyś miałem używanego Startera albo Koho z allegro i w porównaniu do tego jest o niebo lepiej :D Solidnie wykonane, przewiewne, nie ma się do czego przyczepić.

Super! Będę obserwował! :D

Podeślesz kilka fotek Jerseya? Jestem bardzo ciekawy jak z tą jakością wykonania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę rozmiarówka „S”.

Jakbym mógł zapytać o Twój wzrost to byłbym mega wdzięczny.

Dziewczyna kierując się tym, że zazwyczaj nosze ciuchy w rozmiarze „L” kupiła mi kiedyś Jersey Bryanta w rozmiarze „L” który jednak jest trochę za duży stad wiem, że jest trochę przewymiarowanie.

Zastanawiałem się nad rozmiarem „M” jeżeli chodzi o te Jersey NHL od Fanatics.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Troche tego jest.

Ogladalem Youngblooda i 2 czesci Goona. Spoko filmy.

Nie pamietam tytulu, ale ogladalem kiedys tez film dokumentalny o historii hokeja w ZSRR a w zasadzie o Anatoliju Tarasowie, ojcu sukcesow radzieckiego hokeja. Polecam. O ile jest ktos,  kto kojarzy tytul i przypomni go ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.04.2020 o 14:54, Pablo81 napisał:

@Paolo_ @Raven2156

Orientujecie sie moze jakie prawa posiada Fanatics do koszulek NBA?

Bo z tego co tu czytam, to wykonanie jerseyow z tej firmy to sztos.

Nie słyszałem i szczerze przyznam, że ciężko powiedzieć.

Na ich oficjalnej stronie - https://www.fanatics.com/nba/o-1370+z-938737729-293541727 większość to Nike i Mitchell & Ness i przyznam, że jak sam się zaopatruje w ciuchy sygnowane NBA to jedynie Nike oraz Mitchell & Ness - obie te marki mogę z czystym sumieniem polecić zarówno jakościowo jak i odwzorowanie.

Szkoda, że Mitchell & Ness jest stosunkowo trudno dostępny w Europie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Pytanko za 100 punktów...

Czy ktoś z was miał przyjemność nabyć w ostatnim czasie oficjalne Jersey NHL w jakikolwiek sposób? Czaję się, na Jersey Maple Leafs ale przyznam szczerze, że NHL Shop ma ceny wprost "zabójcze" i szukam promocji/alternatyw.

Może ktoś miał okazję od kogoś zaufanego kupić używkę na eBay etc? Będę wdzięczny za porady gdzie najlepiej szukać! :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Raven2156 napisał:

Pytanko za 100 punktów...

Czy ktoś z was miał przyjemność nabyć w ostatnim czasie oficjalne Jersey NHL w jakikolwiek sposób? Czaję się, na Jersey Maple Leafs ale przyznam szczerze, że NHL Shop ma ceny wprost "zabójcze" i szukam promocji/alternatyw.

Może ktoś miał okazję od kogoś zaufanego kupić używkę na eBay etc? Będę wdzięczny za porady gdzie najlepiej szukać! :D 

https://www.sportspar.de/toronto-maple-leafs-fanatics-breakaway-herren-eishockey-trikot-879mtmah2gzbwh?number=74196569-74196562

Tu są legitne jerseye.

Dla porównania tak, tylko z Austonem na plecach 200e na stronie producenta.

https://store2.fanatics-intl.com/de/nhl/toronto-maple-leafs/o-3540+t-70485373+z-91332-2646477230

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.