Skocz do zawartości

beGM - TRADE REQUEST - dyskusja


Eld

Czy jesteś za wprowadzeniem trade request w beGM?  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za wprowadzeniem trade request w beGM?

    • Tak
      15
    • Nie
      14
    • Nie mam zdania
      0

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, fluber napisał:

Chyba bedzie trzeba zglosic 1 przypadek wzorem rl nba: dewayne dedmon. 

Zastanawiałem się nad tym w zasadzie cały dzień i nie widzę ani pół argumentu za tym aby Dedmon w naszych Lakers miał złożyć trade request. 

Już prędzej Griffin. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Zastanawiałem się nad tym w zasadzie cały dzień i nie widzę ani pół argumentu za tym aby Dedmon w naszych Lakers miał złożyć trade request. 

Już prędzej Griffin. 

Wg opisu @january zrobil z dedmonem to samo co rl kings ( zaczal od startera konczy trymestr poza rotacja) wiec widze analogie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Dam Ci za parę dni jak się głosowanie skończy, ok?

Nie mam gorszego zespołu niż Detroit Pistons, a nie słychać głosów, by chciał odchodzić z MoTown, więc post jawi się jako typowa prowokacja.

Zwłaszcza w momencie, gdy Blake ma obecnie potężne problemy z urazami i jego trade value jest znów pod znakiem zapytania.

Nie widzę podstaw, ale już zdążyłem się wkurwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Wg opisu @january zrobil z dedmonem to samo co rl kings ( zaczal od startera konczy trymestr poza rotacja) wiec widze analogie:)

Uciekło mi to, ale w sumie po tym co tam do mnie dotarło - spina mi się to.

Sądzę, że prędzej Dedmon poleci z naszych Lakers niż my wprowadzimy TR do beGM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, MarcusCamby napisał:

Nie mam gorszego zespołu niż Detroit Pistons, a nie słychać głosów, by chciał odchodzić z MoTown, więc post jawi się jako typowa prowokacja.

Zwłaszcza w momencie, gdy Blake ma obecnie potężne problemy z urazami i jego trade value jest znów pod znakiem zapytania.

Nie widzę podstaw, ale już zdążyłem się wkurwić.

Blake zdaje sobie z tego sprawę, że jego trade value i zdrowie raczej nie pozwala go korzystnie wytransferować w tym momencie, więc o TR raczej na ten moment nie może być mowy.

No ale jak wróci na któryś trymestr do formy z zeszłego roku, rozejrzy się dookoła, popatrzy, Davisa nie ma, twarze innych młode, nie skalane doświadczeniem, na wzmocnienia nie ma szans przy kontrakcie Walla i jego ( no właśnie, Wall jeszcze może wpędzać w depresje ) a na palcu wciąż nie ma mistrzowskiego pierścienia to who knows? Tak ambitny koleś jak Blake może zechcieć spróbować sił gdzie indziej.

Ale luz. TR jeszcze nie ma, a jak będzie to musiało by się dużo wydarzyć aby taki scenariusz się ziścił więc się nie wkurwiaj. Blake musiał by na dobre wyzdrowieć, trzeba poczekać w jakim stanie wróci Wall, jakie ruchy dalej wykonasz itd itd.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wrzucałem tego podczas głosowania, żeby nie robić gównoburzy i nie podkopywać innego GM-a ( każdy mógł to sobie przeczytać), ale przy poniższym fragmencie z opisu się trochę wkurzyłem, jak to czytałem:

Cytat

jeśli chodzi o lineupy, nie bede ich w tym trymestrze rozpisywal, ale w zacietej koncowce na pewno gra Rose kosztem (...) Conleya,

To jest okrutne naginanie rzeczywistości przez pisanie opisu po trymestrze z wiedzą, że Rose miał kilka świetnych końcówek, a Conley kilka fatalnych. Przed sezonem w życiu nikt by czegoś takiego nie napisał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, fluber napisał:

Nie wrzucałem tego podczas głosowania, żeby nie robić gównoburzy i nie podkopywać innego GM-a ( każdy mógł to sobie przeczytać), ale przy poniższym fragmencie z opisu się trochę wkurzyłem, jak to czytałem:

To jest okrutne naginanie rzeczywistości przez pisanie opisu po trymestrze z wiedzą, że Rose miał kilka świetnych końcówek, a Conley kilka fatalnych. Przed sezonem w życiu nikt by czegoś takiego nie napisał. 

Po pierwsze, co ten komentarz robi w trade request ? 

 

Po drugie wiń grę a nie gracza.

Mamy system rozgrywki taki a nie inny. Jak w PO mamy prawo robić adjustments w oparciu do formy zawodników, to czemu nie w RS? Mój trener ma grac przez cały trymestr czyli 1/3 sezonu kimś kto gra słabiej w końcówkach, bo fluber się oburzył? Bez jaj. Jak Rose wymiata w danym meczu to wiadomo chyba ze bedzie grał w końcówce, tak jest chyba w wielu zespołach drużyn NBA, ze rotacja nie jest sztywna tylko zmienia się wedle tego jakie są match-upy czy kto ma dzień konia. Nie przeginaj fluber... conley nie ma statusu westbrooka,  żeby za same nazwisko grał zawsze i wszędzie mimo tego ze gra beznadziejnie.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

 

Po drugie wiń grę a nie gracza.

Mamy system rozgrywki taki a nie inny. Jak w PO mamy prawo robić adjustments w oparciu do formy zawodników, to czemu nie w RS? Mój trener ma grac przez cały trymestr czyli 1/3 sezonu kimś kto gra słabiej w końcówkach, bo fluber się oburzył? Bez jaj. Jak Rose wymiata w danym meczu to wiadomo chyba ze bedzie grał w końcówce, tak jest chyba w wielu zespołach drużyn NBA, ze rotacja nie jest sztywna tylko zmienia się wedle tego jakie są match-you czy kto ma dzień konia. Nie przeginaj fluber...

Ja nie kojarzę zespołu w NBA, w którym największa gwiazda drużyny jest regularnie sadzana w końcówkach 4 kwart na ławkę.

I generalnie to mam też uwagę, że kiedy walczyłeś o Sampsona obiecałeś mu 15 minut na mecz i dlatego wiele osób zagłosowało na Ciebie > Rockets i wg Twojego opisu gdy wszyscy są zdrowi, Sampson jest poza rotacją. Pierwszy mecz sezonu, Samspon dostaje 0 minut, zamiast obiecanych minimum 15.

8 minut temu, RonnieArtestics napisał:

conley nie ma statusu westbrooka,  żeby za same nazwisko grał zawsze i wszędzie mimo tego ze gra beznadziejnie.

A kto to napisał w połowie października???:)

Cytat

Ehh nawet mi się nie chce odpowiadać fluber. Jeszcze się sezon nie zaczął a już zaczynasz swoją propagandę.  Pamiętaj tylko ze w oczach większości tutaj chyba Conley >>> Westbrook ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, fluber napisał:

Ja nie kojarzę zespołu w NBA, w którym największa gwiazda drużyny jest regularnie sadzana w końcówkach 4 kwart na ławkę.

Jokic w akcjach obronnych.

Aczkolwiek Artestics niepotrzebnie to ujął, ale nie przesadzałbym z reakcjami.

Sam po pierwszych meczach trymestru lawirowałeś grubo z rotacją typu Redick czy Warren.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.