Skocz do zawartości

[2030-2031] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Pod rozwagę:

W tym FA jeszcze nic nie będzie ruszane, ale co powiedzielibyście na to, żeby w przyszłości zrezygnować z licytacji kosztem wysyłania ofert 'w ciemno'?

1 - obecny system premiuje graczy, którzy mają akurat dany wieczór wolny

2 - obecny system średnio pasuje do klimatu simki, która z natury jest powolną, czillową grą - a przy końcu etapów FA jest nerwówka :) 

Jeśli odzew będzie pozytywny to można pomyśleć nad szczegółami

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Ashigaru napisał:

Ja również jestem za. Bardzo fajna opcja i wydaje się bliższa tego co w rzeczywistości się dzieje.

Raczej będzie dużo dalsza od tego co dzieje się w rzeczywistości, tam każdy GM wie co danemu zawodnikowi oferuję inny.

 

Co do samej zmiany to raczej jestem na nie, ale i tak będzie dyskusja góra 5-6 graczy więc nie wiem jak do tego podejść :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
 
 
 
Godzinę temu, SlaKB napisał:

Raczej będzie dużo dalsza od tego co dzieje się w rzeczywistości, tam każdy GM wie co danemu zawodnikowi oferuję inny.

Skąd masz takie info? Oczywiście można się domyślać, że tak jest, ale potwierdzenia nigdy nie czytałem (tj. że się informują). 

Ale musisz przyznać, że nasze negocjacje są... "mniej realistyczne"? Nie wiem jak to ubrać w słowa. 

Może więc inna propozycja? Hmmm? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się ta opcja bardzo podoba, można by zrobić też tak, że np 24h albo 12h przed zakończeniem dnia, podać najwyższa ofertę za gracza.  Wyłączyć by można z podawania minimalne oferty. Na pewno będzie to jakieś przyspieszenie tego FA, i też będzie większy ład. Bo zdarzało się, że ciężko było ogarnąć to co się działo w ostatnich minutach FA.

Edytowane przez SzuLcU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.12.2019 o 20:49, gimmie napisał:

 wydaje mi się że transparentność jest jednak ważna. wręcz decyduje o szybkiej zmianie strategii gm.

Tylko, że ta transparentność i zmiana strategii przydaje się w ostatnich godzinach danego etapu.  Dam przykład 1 Etap zeszłego sezonu na 29 postów transferowych tylko 5 zostało zamieszczonych poza ostatnim dniem. 

Edytowane przez SzuLcU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, gimmie napisał:

Utah Jazz -$13,937,804

1. Jay    Williams    5400000    x    4    lata    5%

2.Dale    Davis        3000000    x    3    lata    10%
3.Horace    Grant        2500000    x    2    lata    10%
4.Kerry    Kittles        2500000    x    4    lata    10%
5. Derrick    Coleman    BR    3500000    x    3    lata    10%
6. TayshaunPrince    BR    1500000    x    4    lata    10%

 

cztery pierwsze oferty są nieważne - przecież byłeś na minusie 😕 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa - jest opcja dać kilu nieaktywnym zespołom, które mamy opcję 'CPU control'.

Minus jeden (pod kątem FA) - nie widać ich bidów.

Odpalać Rozkaz 66 (czy np poczekać do ostatniego etapu, żeby teraz nie psuli Wam sknero-taktyk itp)? Opinie, sugestie mile widziane :P 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.