Skocz do zawartości

Draft Class 2020


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, mac napisał:

Myslisz ze jest szansa ze Ball sie ostanie do picku SAS?

On i Tata stworzenie do Spurs culture.

Mogliby tez zaproponowac GSW

11pick + Derrick White za 2pick i wtedy z dwojeczka Balla.

Ball bez rzutu i średnio z jego obrona. Rozumiem hype ale serio chciałbyś takiej wymiany?

Potężny alert busta. On w Australii zrobił wynik 3:11 czy coś w ten deseń 

Komentarz naszych kolegow

 

His final game in Australia gives me shudders: 10-28 from the field, 1-11 from three, 6 TO. The 25/12/9 looks good without context, but they lost to an average team by a good amount and his final percentages for 12 games were 25% 3pt%, 45.8% FG%, and 72.3% FT%. I see a scary Westbrookian BBIQ and attitude.

A jak mu by wyszło to Papa zawinie go do LA

znajac Ciebie to prowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ignazz napisał:

Ball bez rzutu i średnio z jego obrona. Rozumiem hype ale serio chciałbyś takiej wymiany?

Ja jestem wielkim fanem Derricka White, i w tym drafcie bym go może nawet wolał niż 2pick (a niż 3 na pewno).

Ogólnie mam Edwardsa z jedynką i Wisemana z dwójką. Nie robiłem zbyt dużego researchu kogo na 3, może Ball warto?

SAS kiedyś wspominali, że robią listę przed draftem graczy, których biorą i których na pewno nie.

Ciekawi mnie, czy by Balla wzięli jakby się ostał do 11.

1 godzinę temu, ignazz napisał:

znajac Ciebie to prowo

Nie wiem co masz na myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiasz wyżej gracza niż pick ( słusznie) a wrzucasz propozycje wymiany podlanej jeszcze #11?

A miałem na myśli twoj anypopizm i sprowadzenie na głowę biednego siwoglowego kolejnego po uncle Dennis potworka medialnego. Przecież Ball to anyspursowy gracz. I to chyba najbardziej w całym drafcie. A Ty byś oddał ulubionego White i pick najwyższy od czasów Duncana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ignazz napisał:

Stawiasz wyżej gracza niż pick ( słusznie) a wrzucasz propozycje wymiany podlanej jeszcze #11?

A miałem na myśli twoj anypopizm i sprowadzenie na głowę biednego siwoglowego kolejnego po uncle Dennis potworka medialnego. Przecież Ball to anyspursowy gracz. I to chyba najbardziej w całym drafcie. A Ty byś oddał ulubionego White i pick najwyższy od czasów Duncana. 

Pytam o Twoje zdanie. Swoje znam. I tak imo White jest we wszystkim lepszy niż Dejounte (btw, ludzie tu piszą że 22 dla vanFleta to zły deal, ale imo lepszy niż 16 dla Dejunte).

Jak ja bym prowadził SAS, to by ich s5 w tym momencie to było white - green - kawhi - bertrans - lma

14 minut temu, ignazz napisał:

A miałem na myśli twoj anypopizm i sprowadzenie na głowę biednego siwoglowego kolejnego po uncle Dennis potworka medialnego. Przecież Ball to anyspursowy gracz. I to chyba najbardziej w całym drafcie. A Ty byś oddał ulubionego White i pick najwyższy od czasów Duncana. 

kto to biedny siwoglowy? Akurat uncle Dennis się bardzo rzadko wypowiada w mediach i Lavar i Pop są sobie bliżsi niż Lavar in uncle. Nie wiem czy rzeczywiście Dennis coś dostał pod stołem od Bolmera, ale jeśli nie, no to średnio cenię Jego doradztwo Kawhiemu na ten moment.

A czy z wolnych agentów w zeszłe lato Marcus Morris też nie wydawał się antyspursowy? Mimo to, postanowili go podpisać..

No Ball jest antyspursowy i pewno też inni w lidze mają obiekcje pewne, stąd ciekawi mnie, czy by SAS (lub Ty) go picknęli z 11 jakby się ostał.

Props z GSW to było życzenie jako fana Derricka White, bo nie wiem czy w SAS może w pełni się rozwinąć/pokazać. Tam zaś mógły pełnić rolę Iggiego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec pytasz fana spurs wpisując scenariusz dobry dla gracza którego chcesz po prostu wyciągać ze spurs. Ok. 
 

odpowiadając na twoje pytanie oczywiście ze z #11 bym Balla brał czysto teoretycznie aby go pchnąć dalej. Tylko szkopuł w tym ze jeżeli spadłby z top#10 to znaczy ze wyszło coś extra.   Jest mnóstwo graczy z #11 aby pójść do spurs i ja Balla na koniec nie widzę. 

Ale dyskusja bez sensu bo Ball będzie najgorzej top #6 co szokuje. 

Jest 3 lepszych PG w drafcie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, cvbe napisał:

Na tych filmikach każdy to nowy Jordan/LBJ :)

Typ ma taki relase ze przeciętny obrońca w NBA zdążyłby zrobić 3 pompki i 2 przysiady przed wyskokiem a i tak zdążyłby zablokować go łokciem. 
 

Przypomina mi niskiego Dj Wilsona- tylko ze ma dobry passing- No nie wiem, wyglada na spoko busta imo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś limit zawodników, jeśli chodzi o Draft Combine? Widziałem, że dosyć sporo graczy z początkowej listy zostało skreślonych, a jaki tego powód to nie wiem. 

......

Tyrell Terry rok temu:

6'1ft 155lbs

Teraz podobno:

6'3 i 174

Ciekawe czy to prawda :)

i czy Desmond Bane przy wzroście 6'6ft rzeczywiście ma wingspan 6'4ft.

Szkoda, że aż tylu czołowych prospektów się wycofało, ale można było się tego spodziewać. Mimo wszystko jestem ciekaw jak to będzie wyglądało i kto mocno zyska. 

Dziwi mnie decyzja Wisemana. Wydawało mi się, że on na testach fizycznych to może mega wyniki robić i tylko zyska. No chyba, że bał się rzutówki :)

Nie zdziwi mnie jak C. Anthony, Maxey czy Williams spadną w dół przez tą decyzję. 

.....

Co do samej formuły. Brak możliwości dla personelu poszczególnych klubów sprawdzenia graczy pod kątem medycznym to ogromny minus. Przecież mają tam swoje różne metody sprawdzania graczy, swoje testy itd., a takie ogólne raporty ligowe to może być kaszana. Kluby mogą bać się podjąć ryzyka w przypadku prospektów, którzy mieli poważniejsze problemy zdrowotne. 

Jeszcze chłopaki zamiast osobistych workout'ów będą ze swoimi agentami montować i wysyłać do klubów filmy z prezentacją własnych umiejętności...

Dobre 😂😂😂

..... 

Kończąc, jest już dostępny jakiś harmonogram z datami, co kiedy dokładnie będzie się odbywać?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze trzeba pogrupować graczy przez agencje które ich reprezentują. 

Poku and Patrick Williams are represented by Wasserman. That agency's other players this draft are Payton Pritchard, Saben Lee, Giorgios Kalaitzakis, Rokas Jokubaitis, Borisa Simanic, Tres Tinkle, Austin Wiley. Among their players from 2019 are De'Andre Hunter who while seemingly listed as being a combine participant on NBA.com doesn't appear in any of the measurements or drills. Also repped Nickeil Alexander-Walker and Luka Samanic.

Okongwu, Wiseman, Saddiq Bey, Cole Anthony, and Aaron Nesmith are all repped by Excel. So maybe they'll do a group thing or just an another agency power move. Their other clients are Elijah Hughes, Nathan Knight, Nick Richards are combine participants.

po drugie może poszły już obietnice wysokiego picku za nieuczestniczenie w Testach i pomiarach. 

Prospects with scheduled media Zoom sessions for 2020 NBA Draft Combine:

MONDAY Zeke Nnaji Jalen Smith Killian Hayes LaMelo Ball

TUESDAY Tyrell Terry Precious Achiuwa Tre Jones RJ Hampton

WEDNESDAY Theo Maledon Tyrese Haliburton Isaiah Joe Deni Avdija Desmond Bane Isaac Okoro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hearing official measurements will be taken for certain draft prospects today and tomorrow in various cities

W dniu 30.09.2020 o 16:20, Behemot napisał:

Moje top 5 na dziś (Big board, nie mock):

Hayes

Vassell

Avdija

Okongwu

Okoro.

Nie wierzę w realizację potencjału gości typowo podawanych w top 3, u mnie są w drugiej części dziesiątki. Ewentualnie Haliburton mógłby się tu jeszcze wbić.

Edwards ( najpóźniej weźmie Atlanta czyli top #6)

Halliburton (najpóźniej Chicago #4)

Okongwu (najpóźniej Atlanta #6)

Wesemann ( ktoś się nabierze)

Vassel & Nesmith ( Wizzards?)

Avdija ( najpózniej Chicago #4)

jakieś TV odpady typu CBS ESPN oczywiście promują Balla. Ja na jego mecze nie mogłem patrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Mike Schmitz (@Mike_Schmitz) Napisał/a: New workout footage and interviews from Vegas/LA:

https://t.co/0fXICwfm3G
 

 

Zeke Nnaji combine measurements/testing: 6’10” without shoes

7’2” wingspan

247.8 pounds

10.6” hands

33.5” no step vertical

38.0” max vertical

3.20 seconds 3/4 court sprint

10.95 lane agility

2.74 shuttle

38 verticale to wynik Rzadki dla centra. Ostatni gość to Bam z takim wynikiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Colorado's Tyler Bey was a hair below with the second highest max vertical leap at the Combine, at 43 1/2 inches. That's tied for the sixth best mark in our database history.
 
pSX-RERB_normal.jpg
 
 
Jonathan Givony
 
@DraftExpress
Duke wing Cassius Stanley registered a 44 inch max vertical leap at the NBA Combine, the third highest jump in the DraftExpress database, dating back to 2000, behind Hamidou Diallo (44.5", 2017) and Kenny Gregory (45.5", 2001).
Per source, Tyler Bey’s combine measurements:
6’6” without shoes
6’7” with shoes
7’1.25” wingspan
8’9.5” standing reach
37.0” no step vert
43.5” max vert
5.0% body fat

Jego akcje będą rosły tak jak sterowanych mediami

 

https://amicohoopsnews.com/wiseman-edwards-beasts-warriors/?fbclid=IwAR3S8NZBG2r7DHqw4rOHdIs4lzr0mIZKaTldfOTv-EuRsALowReWb0nzJX0

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.