Skocz do zawartości

Draft Class 2020


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, ely3 napisał:

Ten draft musi być słaby tak jak oceniają analitycy bo poza Cavs nikt nie tankuje. Thunder jak zaczął się sezon NCAA to nagle zaczęli serie zwycięstw. Pelicans mają serie zwycięstw. Tak samo Wizards czy Grizzlies. Nikt nie broni swoich wyborów. 

Akurat Thunder mając ochrone top1-20 nie specjalnie musieli bronić bo nawet awansując do PO mogli mieć wybór, bo raczej mało prawdopodobne by mieli top10 bilans w NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dwa tygodnie do MM a na horyzoncie nie ma jakiś na razie niespodziewanych bohaterów sezonu. Halliburton podwyższył swoje notowania po czym dołączył FO kontuzjowanych. Okoro za oceanem robi hałas choć mnie ten rzut podejrzany bardzo dalej się wydaje, obrona świetna gdzie może bronic conajmniej 3 pozycje. W nba może skrajnych nie dać rady bronic ( bo czytałem ze kryje wszystkie 5) ale noty za D zbiera mocne. Cole Anthony gra mega słaby sezon. Zaraz będzie miał więcej strat niż asyst a jego 39/32 procenty mówią same za siebie. 
Avdije lubię a na LaMelo nie mogę patrzeć - ogólnie mało okazji na oglądanie mocnych prospektów bo cześć nie gra wcale. I to top. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Cytat

The Golden State Warriors would likely select Anthony Edwards if they get the first pick in the 2020 NBA Draft, sources told Connor Letourneau of the San Francisco Chronicle.

Letourneau adds that the Warriors would be open to trading the pick, but will draft Edwards if they don't get worthy offers.

The Warriors are also reportedly not high on LaMelo Ball or James Wiseman.

The team currently holds the worst record in the NBA at 15-50.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

NBA is "unlikely" to hold the draft lottery as scheduled on May 19, according to Anthony Slater of The Athletic.


"May is still considered a runway of sorts in the NBA, the remaining information-gathering cushion before definitive decisions will have to be made the following month," Slater writes. Teams would like multiple weeks between the lottery and the actual draft, giving them sufficient time to evaluate players and develop strategies -- made more difficult since teams are unlikely to see players in person.

SOURCE: The Athletic
Apr 29, 2020, 9:52 AM ET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Behemot napisał:

Po polsku o kilku młodych z tegorocznej klasy.

http://blazerspl.blogspot.com/2020/05/tego-wez-tego-neil.html?m=1

 

 

Dobry opis. Jako fan Ostróg cieszę się ze raczej wybieramy przed Wami bo mamy identyczne potrzeby atletyczny 3&D na SF. Dobry obwód a skrzydeł brak. 
Odrzucam z góry niedostępnych Dani/Colę/Toppin trzech graczy którzy z marszu by przydali się spurs ...Mój spursowy realistyczny  ranking: VASSEL S.BEY WILLIAMS NESMITH T.BEY - roznice są tak kosmetyczne przy braku materiału z MM ze mocno bym rozważył trade down z Bostonem bo maja 17/26/30 wybory wiec brałbym za 11 i 41 spurs 17 i 30 aby dostępni byli obaj gracze z mojej listy. Boston idąc w tu i teraz zyskują lepszego gracza na już a spurs dwa odległe prospekty dla Samanica Murraya i Walkera. Pytanie do Portland losujecie top pick czy robicie wymianę ze spurs #3 i filler za LMA plus 11/12? Ignazz. 
 

Jezeli będzie klasycznie to zapewne: VASSELL spurs SADIQ ptb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał:

Dobry opis. Jako fan Ostróg cieszę się ze raczej wybieramy przed Wami bo mamy identyczne potrzeby atletyczny 3&D na SF. Dobry obwód a skrzydeł brak. 
Odrzucam z góry niedostępnych Dani/Colę/Toppin trzech graczy którzy z marszu by przydali się spurs ...Mój spursowy realistyczny  ranking: VASSEL S.BEY WILLIAMS NESMITH T.BEY - roznice są tak kosmetyczne przy braku materiału z MM ze mocno bym rozważył trade down z Bostonem bo maja 17/26/30 wybory wiec brałbym za 11 i 41 spurs 17 i 30 aby dostępni byli obaj gracze z mojej listy. Boston idąc w tu i teraz zyskują lepszego gracza na już a spurs dwa odległe prospekty dla Samanica Murraya i Walkera. Pytanie do Portland losujecie top pick czy robicie wymianę ze spurs #3 i filler za LMA plus 11/12? Ignazz. 
 

Jezeli będzie klasycznie to zapewne: VASSELL spurs SADIQ ptb

Robimy bez mrugnięcia okiem. Z takim PF, nawet pomimo że nogi już nie takie jak dawniej, gramy o tytuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy spurs robią przebudowę niestety nie na tym drafcie co trzeba.  Wtedy oferta od knicks Franek N plus pick 27 od clippers za DeRozana to no brainer. Tylko tam chyba czas musi upłynąć jak w przypadku Love Wiggins. 
 

Murray Frank

White Walker 

SF brany z 27 oraz FA po uwolnieniu sałary 

Samanic + topowy pick Toppin / Wisman/ avdija 

Przedłużony Poeltl 

mlody fajny zespół. I brak złych umów gdy Forbesa odpuszcza 

Ale rzeczywistość będzie inna. Zostaną z DDR rzuca kasę Forbesowi stracą Poeltla a z 11 wezmą jakiegoś karakana do zestawu guardow 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakaś wkrętka?

bawiąc się tankathonem wylosowalem totalnie nierealna kolejność. 
 

#1 pels skok o +12 Edwards

#2 minny +1 Toppin 

#3 spurs +8 Dani 

#4 suns +6 Ball 

i potem już według wzoru gdzie Golden ( i tak Wiseman) i Cavs ( Hayes) -4 a reszta -3

 

ale to byłby numer ale to absurdalnie nierealne

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, matek napisał:

Zapomniałeś się przelogować :)

Mam jedno konto? Ocb?

Już łącze. 

Ogolnie nie ma co za dużo gdybać ale czytałem ze i tak powinni brać Wisemana

W tym nierealnym scenariuszu. 
ogolnie dużo razy w symulacji pistons mi wypadają #1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.